Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ob16222 ben ekimde 23'ten en erken temmuz 23'e çekebildim 3 gün önce. daha da dokunmam 😃

• ⭐⭐⭐

@prowl haziran mayısta bazen açılabiliyor bakın yine sık sık

• @prowl 2023 e ara ara açıyorlar. 2022 yılında hiç göremedim o kadar bakmama rağmen.

• @GC_dream, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Merhaba, B1/B2 vize görüşmemiş olacak bu ay. 2 yasında oğlumla birlikte görüşmeye gidebilir miyiz? Oğlum için vize başvurusu yapmayacağız, sadece yanımızda olacak, bırakacak kimsemiz olmadığı için.

@crazycells merhaba, bu konu hakkında bir fikrin var mı?

• ⭐⭐⭐

@ob16222 bugun 2022 aralık açılmış 4 kişi aldı telegramda duydum bende

• ⭐⭐⭐

@GC_dream seyahatte çocuğu napacaksınız başvurmamışsınız demezler mi aynı şekil bende 2.5 yaşında kızıma başvurdum böyle demesinler diye,

• Turist vizesine başvurduğumuz da green carda da başvurduğumuz anlaşılır ve bu yüzden red yermiyiz?

• Bi de önceki gezdiğimiz ülkeler illa shengen olmak zorunda mı vizesiz balkas ülkelerini gezsek yeterli olur mu bu konuda ki düşünce ve tecrübelerimiz nelerdir?

• @ahsenaydgdu Çocukla gitmek zorunda değilim ki. 2 yaşındaki çocuk ile Turistik gezi yapılması çok zor. Tam vize haftası bırakacak kimsem yok sadece.

• @ahsenaydgdu nasıl katiliriz telegrama ?

• @ayça66 Hayır, ikisi farklı vize kategorisinde yer aldığı için turistik vizeye etkisi olmuyor diye biliyorum. Ama çekiliş talihlisine nasıl bir muamele uyguluyorlar bilmiyorum.

• Merhaba. Süresi devam eden ve 2023 Kasım ayında bitecek bir pasaportum var. Bu pasaportla DS 160 doldurdum ve randevu aldım. Randevu tarihi 13 Nisan 2023. Bitmesine 7 ay gibi bir süre kalıyor. Randevuların geriye çekilip çekilmeyeceği de meçhul. Sizce daha süresi bitmeden yeni pasaport almalı mıyım. Alırsam DS 160 formunu yeni pasaportla güncelleyebiliyor muyum? (Nüfus müdürlüğü ile görüştüm aynı anda iki adet aktif pasaportumuz olabiliyormuş.) Teşekkürler.

• @Samet-Ünlü teşekkürler cvp için

• @farukuygun, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Merhaba. Süresi devam eden ve 2023 Kasım ayında bitecek bir pasaportum var. Bu pasaportla DS 160 doldurdum ve randevu aldım. Randevu tarihi 13 Nisan 2023. Bitmesine 7 ay gibi bir süre kalıyor. Randevuların geriye çekilip çekilmeyeceği de meçhul. Sizce daha süresi bitmeden yeni pasaport almalı mıyım. Alırsam DS 160 formunu yeni pasaportla güncelleyebiliyor muyum? (Nüfus müdürlüğü ile görüştüm aynı anda iki adet aktif pasaportumuz olabiliyormuş.) Teşekkürler.

Daha süresi olduğu için çıkarmaya izin vermiyor diyebiliyorum. Ben randevu almaya çalıştım geçerliliği devam eden pasaport var o yüzden oluşturulması tarzı bit şey yazıyordu. Benim de 2023 kasım da bitiyor. Size randevu veriyorlar mı?

• Bu linkte de yazıyor, nüfus müdürlüğünü arayıp sordum onlarda aynı anda iki aktif pasaportunuz olabilir dediler.

• @farukuygun Bence size eksik söylemişler. Aynı anda farklı türde (örn: biri gri/yeşil, biri bordo) iki pasaporta sahip olabilirsiniz çünkü aynı türden pasaport için başvurduğunuzda eski olanı delgeç ile delip geçersiz hale getirip size geri veriyorlar.

• @S-and-V ona ben de şahit oldum ama içinde devam eden bir vizeniz varsa kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

• ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@ob16222 bugun 2022 aralık açılmış 4 kişi aldı telegramda duydum bende

Fena kaçırmışım Ahsencim 😢 sürekli de kontrol ediyorum ama kısmet işte..

• Vize mülakatı için belgelerin hepsini İngilizce mi teslim etmek gerekiyor?

• Vize mülakatı için belgelerin hepsini İngilizce mi teslim etmek gerekiyor?

Benzer Başlıklar

• 1490
  • 19
  • 7
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |