Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@serkanist doldurduğunuz forma bağlı vizeniz posta yoluyla yenilenecekse bu aynı zamanda forma göre en başında vize alıp almayacağımızında kanıtı olmaz mı🫢

• Merhaba. Bana greencard çıktı ama erkek arkadaşımla şuan evlenme gibi bi durumumuz yok. Turist vizesiyle gelmeyi düşünüyor. Kendisi subay. Ayrıca 1-2 mal varlığı var. Yani demek istediğim türkiye ile bağları güçlü olduğu için kabul alır mı?

• @ahsenaydgdu vallahi açıkçası çok zaman oldu acaba diyorum farklı bir şeyler istermi bilemiyorum genelde hayatımda bir şey değişmedi evli bekar soy isim yada adli bir şey bilemiyorum .

Maddi yöndende bir şeyler değişmedi - tek isteğim vizenin yenilenmesi bakalım ne olacak .

Şuan kontrol edemedim 1.5 2 yılllık vizem var sanırım ama - pasaportum süresi bitti . bakalım.

Dolar düşerse !!! ziyaret ederiz belki bir gün.

• @serkanist Merhaba geçen hafta eşim ve ben vizelerimizi posta yolu ile mülakatsız kolaylıkla yenilettik. Toplam 4 günde yeni vize basılmış pasaportlar elimize ulaştı. Yani görüşmeye çağırma vs gibi birşey olmadı bizde.

• Referenced by  ayvalik10 ayvalik10 

• @alini vize yeniletmenizin sebebi nedir pasaportun süresi bittigi için mi?

• Randevü tarihi geriye alınan oldu mu? 2 aydır beklemedeyiz herhangi bi hareket yok 😞
    Eğer daha önce geriye alınan varsa hangi süre zarflarında geri alındı?

• @alini, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@serkanist Merhaba geçen hafta eşim ve ben vizelerimizi posta yolu ile mülakatsız kolaylıkla yenilettik. Toplam 4 günde yeni vize basılmış pasaportlar elimize ulaştı. Yani görüşmeye çağırma vs gibi birşey olmadı bizde.

Çok çok teşekkürler bu çok iyi oldu - yoksa mersınden ank ist gitmek masraflı olacaktı umarım benımde oyle bir yolla alabilirim 🙂 Teşekkürler. 🙂

• @Mertcan34 dün gece kayıt oldum randevuyu aldım bugün geriye geçme işlemi yaptım sürekli bakmanız gerekiyor anlık olarak doluyor bugün baktığımda 2 şubat tarihi açıktı kapanması 5 dk sürmedi.

• ⭐⭐⭐

@ayşebirkadın dedikleriniz avantaj ama yinede bence pasaportu biraz doldursun yurtdışı vizeli vizesiz bikaç çıkışla

• ⭐⭐⭐

Herşey konsolosluk görevlisine bağlı. Kesin alır diye bi durum söz konusu değil maalesef. Ama mal varlıkları işi vs bir adım öte atıyor tabi. Hiç yurtdışına çıkmış mıydi? @ayşebirkadın

• @crazycells ve diğer arkadaşlar, işyerimin lefkoşe şubesinde çalışmaya başlıyıcam, istanbulda olan randevumu oraya aldırabiliyormuyum acaba?

• @Umutcum Merhaba su anda konsoluslugun Kuzey ofisi kapali bu sebeple herhangi bir islem yapmiyorlar. Bu sebeple herhangi bir degisiklik yapmayin. Eger tekrar hizmet vermeye baslarlar ise zaten forumda paylasiriz. Randevu tarihinize gore karar verirsiniz.

• Arkadaslar Ben pazar günü b2-vizesi ile 2 haftalığına ilk defa ABDye gidiyorum. Girişim Las Vegas’tan olacak. Girişte dikkat etmem yada bilmem gereken bişey var mı?

• ⭐⭐⭐

Gümrük görevlileri giriş sebebinizi sorarken kesinlikle mülakatta neden amerikaya girmek istiyorsunuz sorusuna verdiğiniz cevabı verin. Konsolosluk verdiğiniz cevapları sisteme kaydederek CBP görevlilerine iletiyor bilginize... Özgüvenli olun sadece rutin bi kontrol olduğunu unutmayın,korkmayın ve gerilmeyin. İyi tatiller diliyorum... @MichaelJordan

• merhaba arkadaşlar annem ve babamın pasaport teslim yeri seçerken sadece ankara ve istanbul çıkıyor ama ben gaziantep e gelmesini istiyorum. geçen yıl ben kayıt yaptığımda gaziantep i seçebilmiştim şuan neden çıkmadı acaba ben mi yanlış yaptım?

• @dnzbb çözdüm galiba ek ücret ödeyip transfer yaptıracağım

• @waterman ben mülakatda NYC görmek istedigimi söylemistim Ama Simdi planda bir degisiklik oldu ve LAS Vegasa gidiyorum. Sence bir sorun olur mu?

• @Mertcan34 ben 3 ay oldu randevu alalı. günde en az 4-5 defa bakıyorum. hiç denk gelmedim. büyük şans bence denk gelmesi.

• ⭐⭐⭐

Mantıklı bi açıklama sonrası sorun olacağını zannetmiyorum turistik amaçla mı gidiyorsunuz yoksa iş amaçlı ile mi? Ayrıca mantıklı sebep olarak daha ucuza uçak bileti bulduğunuzu söyleyebilirsiniz @MichaelJordan

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |