Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells evet standart madde yazıyor. Durumunda herhangi bir değişikli olmadı yalnızca kendisini iyi ifade edemediğini düşündük ve yeni tarih aldık. Görevli tüm soruları bana yöneltmişti ben iş amaçlı gidiyordum, eşime sadece siz de alışverişe mi gidiyorsunuz diye gülümseyerek soru sordu.

• @historian başka bir tatil için bütçem yok,anladığım kadarıyla biraz da şans işi vize muhabbeti pek de garantisi yok.yukardq bir yerde okudum karısı hamile olana çıkmış.enteresan hakikaten

• @khan bence şans bir nebze fakat çoğunluk iyi bir seyahat planı ve kendinden emin bir şekilde kendini konsolosa ifade edebilmekte biz oğlumuza ilk etapta başvuru yapmadık @denizci10 Orçun Bey' in tavsiyesiyle. daha sonra postayla alırız diye. ve konsolos görüşmede çocuğunuzun vizesi var sanırım dedi bende o bizimle gelmeyecek eşimle gezicez dedik ve vizenizi onaylıyorum dedi. Çocuk bence çok büyük etken özellikle çocuğu bırakıp gideceğinizi belirtirseniz.

• @nofearbrk maalesef çocuğu bırakma şansım yok

• ⭐⭐⭐⭐

az önce bazı danışanlarımdan aldığım bilgiye göre istanbul konsolosluğunu aradım ve yarın ki vize mülakatlarının ileri bir tarihe ertelendiğini öğrendim. yarın vize mülakatı olanların bilgisine....

• @denizci10 aynen bana 22 şubata vermişler mailde öyle yazıyor ama ais.usvisa'da 6 şubat gözüküyor tarih güncellenecek mi aksi halde elimizdeki onay ve talimatlar sayfa çıktıları eski tarih olacak

• ⭐⭐⭐⭐

@Gökhan-A tarih yarından önce güncellenmez. Ben az önce birkaç danışanım için konsolosluğu aradım onlar da aynı şeyi dedi. Sorun yok merak etmeyin. Büyük ihtimalle çalışanlarına izin verdiler ondan böyle bir tedbir aldılar. pazar olduğu için de bu şekilde mail ile bilgi verdiler herkese. Yarın güncellenir diye düşünüyorum.

• @denizci10 şu an güvenlik önlemleri var, bir örgüt lideri öldürülmüş ,büyük şehirler,ankara ve İstanbul birinci derece risk ilan edilmiş.ona bağlı aksaklık olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐

@khan hayır hocam. Olumsuz hava şartları diye maillerde not düşülmüş. Ayrıca yarın İstanbul'da her yer tatil. Konsolosluk da kendi personeline izin vermiş olabilir çünkü konsolosluğa giderken bir yokuş çıkılıyor araba ve insanlar için tehlikeli olabilir diye ertelemeleri gayet normal bence

• 13 şubatta Ankara’da olan randevum içim bu sabah hatırlatma maili aldım. Saat ve günde herhangi bir değişiklik yapılmamış ve hava durumu ile alakalı not düşülmemiş. Sorun yok şimdilik.

• Arkadaşlar Merhaba Bugün Ankara’dan Turist Vizesine başvurdum ve onay aldım. Adam your visa approved 1 hafta içinde pasaportunuzu alabilirsiniz dedi ama onay kağıdı vermedi. Şimdi pasaport takip sürecimi nereden yapıyorum? Bana ptt’den daha sonra bir takip numarası mı gelecek? Aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler. @crazycells

• @mertsongultekin vizeniz hayırlı olsun https://ais.usvisa-info.com/ sitesinden eposta ve kullanıcı adınızı girerek durumunuzu görebilirsiniz.

• @nofearbrk hızlı cevabınız için çok teşekkürler 🙏🏻🙌🏼

• @mertsongultekin ayrıca ptt den size issued olduğunda konsolosluk hem mail atıcak hemde pttye verildiğinde size mesaj gelicek.

• @nofearbrk Tahminen ne kadar zaman alıyor issued olması?

• @mertsongultekin bizim 11 ocaktı akşamına approved oldu ertesi gün issued oldu ama şöyleki hep akşam üzeri 6 dan sonra sisteme girişi oluo eğer siz girip baktığınızda approved yazıyorsa sıkıntı yok yoğunluğa göre de değişebilir sanırım

• @mertsongultekin konsolosluk 2 günde ptt kargoya verio ama 3-4 günde anca elinize ulaşıyor totalde 5-6 gün gibi hafta sonu girerse pazartesi salı günü gibi pasaportlarınız elinizde olur.

• @mertsongultekin ben perşembe günü onay almıştım, cumartesi elimdeydi. Şehir istanbul.
    Hatta konsolosluk pazartesiye anca gelir demişti sordugumda.

• @nofearbrk şimdi baktım hala Randevu olarak gözüküyor (ais.us üzerinden) Elime vize onay kağıdı vermeden vizeniz onaylandı 1 haftaya gelir dedi. Bakalım onaylandı yazısı gelsinde rahatlayalım:)

• @charon Çok teşekkür ederim cevap için. Şimdi girdim sistemde hala randevu olarak gözüküyor. (ais.us üzerinden) Umarım en yakın zamanda approved olur:) Vize onay kağıdı vermeden approved dedi adam ve pasaportu kutuya attı. Normal mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.1k

| | | |