Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10 kafa kafaya - elele vererek greencardforum cafe işyeri açarsınız. foruma özel abonman kartı bastırırız.

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 inşallah üstad. Gidelim de ne açarsak alım artık

• @denizci10 evet sayın @denizci10. Eşimin pharmaceutical yani ilaç sektöründe iş bulma imkanları epey umut vaadediyor aslında ama kızımız henüz 3,5 yaşında bu nedenle bir süre çalışma imkanı olmayacak, ve benim eğitimimin de bir karşılığı yok US'de, dolayısı ile ticaret tek alternatif haline geliyor. Kendime 2 senelik bir organizasyon süresi koydum önüme, hedef oğlumuzun liseye orada başlayabilmesi henüz 6. sınıf. Zaten buradaki işimiz hemen kapatılıp gidilebilecek tarzda ve boyutta bir iş değil, ki zaten devam etmesi niyetindeyim

Bu vize E2den önemliydi benim gözümde çünkü oraya gitmeden herşey havanda su dövmek. Geri işi para kazanır yani geçim sağlar bir şekilde organize etmek ve sonra E2 almak. İş yürüyorsa vize doğal bir süreç haline geliyor. Bakalım göreceğiz hayırlısı olur inşallah

• ⭐⭐⭐⭐

@hknsnk hayırlısı olsun. Bizim WhatsApp ta bir e2 vize grubumuz var isterseniz katılabilirsiniz

• @denizci10 çok sevinirim. Nasıl üye olabilirim?

• ⭐⭐

@hknsnk hayırlı olsun genelde 5 gün içinde vizenizi gönderiyorlar

• @emirgenco sağolun bilgilendirme için. Eve teslimata güncellemiştim diye hatırlıyorum ptt şubesi seçimi kaldırıldığında ama ais'te teslimat levent ptt gözüküyor, acaba gönderi ile ilgili bilgilendirme yapılacak mı?

• ⭐⭐

@hknsnk mesaj gelecek sana kargoya verildiğinde PTT den dert etme çok hızlı olacak zaten takip numarası ile takip edebileceksin

• Arkadaşlar merhaba,

Benim 25 ocakta gerçekleşecek vize görüşmem kar sebebiyle iptal olup 4 marta çekildi. 25 Ocak için yeni bir ds160 formu doldurmuştum, o zaman yüklediğim fotoğraf son 6 ay içindeydi ancak 4 martta 6 ayı 2 ay geçmiş olacak. Bu durumda yeni bir fotoğraf çektirmem ve yeni bir ds160 formu doldurmam gerekli mi?

• ⭐⭐

@herebromos kim bilecek ki 6 ay içinde mi değil mi bence sorun olmaz

• @hknsnk hiç yurtdışı olmamış ve turist vizesi onaylandı demek... peki işi neydi duyabildiniz mi?

• @Utopya evet akademisyen olduğunu söylemişti

• @emirgenco ben de öyle düşünüyorum açıkçası 🙂

• @denizci10 Hocam çok sevindim geçenlerde okumuştum bu mülakatınızı tebrik edememiştim👏🏻 ..Hakkınızda hayırlısı olsun..Bende bir ara yazayım demiştim kendi mülakat deneyimimi 🤷 .. İnşallah her şey gönlünüzce olur..

• merhabalar, bu soruyu sordum ancak cevap alamadim. vize basvuru ucretini ds 160 formu doldururken yatirabiliyormuyuz sistemden acaba? yoksa daha onceden yatirip banka makbuzu numarasni vs girmekmi gerekiyo. ve bu aralar basvuru yapinca 2023 eylul ayinami tarih veriliyo? ankaradayim burdaki vize bolumu b1 b2 vermiyomus oyuzden direk istanbulu secmemiz gerekiyomus dogrumu? tesekkurler simdiden

• @braveser vize başvuru ücretini DS-160 formunu doldurduktan sonra ödüyorsunuz daha sonrasında da tarih seçiyorsunuz. Tarih olarak şu an Eylül 2023 e veriyor. Bende 15 Eylül 2023 e aldım. Fakat arada tarihleri öne çekebiliyorlar ya da takip ederek açılan daha erken tarih olduğunda siz öne çekebiliyorsunuz

• ⭐⭐

@braveser ds 160 ı doldurduktan sonra uygun randevu bulduğun zaman. Vize ücretini yatırıp randevuyu alıyorsun diye biliyorum ve sonra ödeme makbuzunun çıktısını alıyorsun

• ⭐⭐⭐⭐

@bozo teşekkürler size de hayırlı olsun... yazınızı merakla bekliyoruz...

• ⭐⭐⭐⭐

@braveser bazı sorularınıza cevap alamamanız normal çünkü bu sayfanın ilk iletisini okumadığınız o kadar belli ki... ondan size pek yardım etmemiştir... buranın raconu şudur önce hemen hemen bütün iletiler okunur sonra akla takılan ya da işin içinde çıkılamayacak sorular sorulur... siz daha birinci iletiyi okumadan soru sorarsanız cevabınızı ya alamazsınız ya da yarım yamalak alırsınız... sorduğunuz bütün soruların detaylı cevapları burada var... nereden mi biliyorum tek tek okudum da ondan... kolay gelsin...

• @denizci10 b1 b2 vızeyle acılmıs ılk sayfadan basladım 2017 tarıhlı paylasimla ancak orda vize ucretini nezaman nasil odenecegi yazmiyo cok baktim hocam lakin yuzlerce sayfayida malesef okuyamadim oyuzden sormak istedim sagolsun cvpladilar. sizde onca msji yazip yargilamak yerine formu doldururken yatiyo para deseydiniz daha yardimci olurdunuz. ben eski abd elciligi calisaniyim onceden bankaya yatardi para sonra form doldurulurdu ondan sorup emin olmak istedim..

Benzer Başlıklar

• 10
  • 22
  • 5
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |