Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

10 günlük bir gezi için ne kadar para göstermek gerekir?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@LordBolton para kısmı sorun değil şu anda en büyük sorun mülakat tarihi verilmiyor. 2022 bitip utanmasalar 2023 tarih verecekler

• ⭐⭐⭐⭐

@MuRtY, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

29 Kasım 2022 randevusu boş gözüküyor. Randevusunu öne çekmek isteyenlere duyurulur 🙂

Bence randevularınızı erkene almayın derim. Ne kadar 2022 den bahsediyor olsak da bence tam randımanlı olarak açılmadan herkes randevusunda kalsın derim. Haziran 2022 den Mart 2022 ye randevuyu taşıdım fakat pişmanım. Ondan açılmadan kimse randevusunu değiltirmesin derim. Yine de siz bilirsiniz tabi.

• @denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

29 Kasım 2022 randevusu boş gözüküyor. Randevusunu öne çekmek isteyenlere duyurulur 🙂

Bence randevularınızı erkene almayın derim. Ne kadar 2022 den bahsediyor olsak da bence tam randımanlı olarak açılmadan herkes randevusunda kalsın derim. Haziran 2022 den Mart 2022 ye randevuyu taşıdım fakat pişmanım. Ondan açılmadan kimse randevusunu değiltirmesin derim. Yine de siz bilirsiniz tabi.

Söylediğiniz mantıklı ancak 2022 Martlar Haziranlar çok ileri bir tarih. Eğer durum dediğiniz kadar vahimse, Aralık 2021'de randevusu olan ben ve benim gibiler yandı.

Bu arada, sizin dışınızda Ekim randevuları iptal edildi şeklinde bilgi veren ya da duyum alan yok. Acaba iptal edilmemiş olma ihtimali var mıdır? Yok muEkim-Kasım 2021 randevusu olan arkadaşla. Bi ses edin lütfen. Durumun vehametini öğrenelim 😕

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Söylediğiniz mantıklı ancak 2022 Martlar Haziranlar çok ileri bir tarih. Eğer durum dediğiniz kadar vahimse, Aralık 2021'de randevusu olan ben ve benim gibiler yandı.

Bu arada, sizin dışınızda Ekim randevuları iptal edildi şeklinde bilgi veren ya da duyum alan yok. Acaba iptal edilmemiş olma ihtimali var mıdır? Yok muEkim-Kasım 2021 randevusu olan arkadaşla. Bi ses edin lütfen. Durumun vehametini öğrenelim 😕

Screenshot_20210928-153230_Instagram.jpg

Dediğim gibi danışmanım dedi. Onun bildiğim kadarıyla onlarca danışanı var. Ayrıca 2021 yılındaki randevuların olmasını da zor görüyor kendisi. Hazirandan 2022 den mart 2022 yenaldığım için halen pişmanım. İnşallah önce sizi sonra da bizler vizemizi alıp gideriz.

• Arkadaşlar selam, ekim ayı içerisinde hem turist hem de greencard a başvuracağım. Greencard a başvurmak turist vizesi için sorun olur mu acaba? Belki sisteme düşeriz falan… iyi günler dilerim.

• Arkadaşlar selam, ekim ayında hem greencard a hem de turist vizesine başvuracağım. Turist vizesi görüşmesine çağırdıklarında greencard başvurusu sorun teşkil eder mi? Forumda konuşulmuş ama ilgili konuları bulamadım.. iyi günler dilerim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Samet-Taşdan her vize kendi başına değerlendirilir. Ondan dolayı hiç canını sıkma her ikisine de başvuru yapabilirsin. Turist vizesi basıldı mesela aynı zamanda green kart mülakatına gidince turist vizen iptal edilir. Çünkü green kart vizesi turist vizesinin üstü olduğu için.

• Merhaba konuyu aradım ama bulamadım. Turist vizesi için danışman firmalar tarafından verilen bilgide; konsoloslukların tam kapasite çalışmadığı ve bu sebepten dolayı turist vize randevusunu çok ileri bir tarihe alabileceğim cevabını alıyorum. Şu an randevu isteyebiliyor muyum? Randevu alabilirsem tahmini tarihim ne olur? Ve konsolosluklar ne zaman tam kapasite çalışmaya başlayacak? Bir bilgisi veya öngörüsü olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cihangir-Namlı her zaman isteyebilirsin ancak tarih olarak 2022 bitirip 2023 doğru geçiyorlar şu anda tam kapasite çalışmayı konsolosluk çalışanları dahi bilmiyor

• @ayvalik10 teşekkür ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Cihangir-Namlı bu sayfada yazılanları takip ederseniz çok daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz çünkü başta @denizci10 olmak üzere sürekli sistemdeler en güncel bilgileri bu vize için uğraşan kişiler yazıyor. Anlık herhangi bir gelişme olursa hemen sağ olsunlar buraya yazıyorlar

• @Cihangir-Namlı şu anda haziran veya temmuz 2023 e verıyor baslangıc tarıhını ama sureklı kontrol ederek randevu tarıhını erkene cekebılırsın

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

@Cihangir-Namlı bu sayfada yazılanları takip ederseniz çok daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz çünkü başta @denizci10 olmak üzere sürekli sistemdeler en güncel bilgileri bu vize için uğraşan kişiler yazıyor. Anlık herhangi bir gelişme olursa hemen sağ olsunlar buraya yazıyorlar

Estağfurullah hocam. Bilgi paylaştıkça güzelleşiyor. Elimden ne gelirse her zaman yardımcı olmaya hazırım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Samet-Taşdan, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Arkadaşlar selam, ekim ayı içerisinde hem turist hem de greencard a başvuracağım. Greencard a başvurmak turist vizesi için sorun olur mu acaba? Belki sisteme düşeriz falan… iyi günler dilerim.

Hayir, sorun olmaz. Cekilise basvuru yapmasina ragmen vize alabilen kisiler var. Dolayisiyla direkt bir red sebebi olmadigini rahatca soyleyebiliriz.

Turist vizesi icin en onemli konu konsolosu geri doneceginize ikna etmek...

• Merhaba arkadaşlar,

Mart ayında beri Greencard ile amerika da bulunuyorum ve anne ve babami turist vizesi ile amerika ya getirip hem gezdirmek hem bir sure bizimle kalmalarini istiyorum. T
    Corona süresi devam ederken turist vizesi veriyolar mi acaba? Anne ve babamin 2 doz asilari da tamam. 2 si de emekli ve bankada biraz birikimleri var. Bu surec için neler gerekiyor tüm masraflarini ben karsilayacagim. Simdiden teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yigitsagun 2023 doğru randevu veriyorlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yigitsagun, içinde söyledi: (B1/B2) Ziyaretçi Vizeleri: İŞ, TURİZM, TIBBİ TEDAVİ

Merhaba arkadaşlar,

Mart ayında beri Greencard ile amerika da bulunuyorum ve anne ve babami turist vizesi ile amerika ya getirip hem gezdirmek hem bir sure bizimle kalmalarini istiyorum. T
    Corona süresi devam ederken turist vizesi veriyolar mi acaba? Anne ve babamin 2 doz asilari da tamam. 2 si de emekli ve bankada biraz birikimleri var. Bu surec için neler gerekiyor tüm masraflarini ben karsilayacagim. Simdiden teşekkürler

Basvuruya dair bilgiler icin ilk iletiyi inceleyebilirsiniz. Maalesef 1 yil sonrasinda mulakat tarihi veriliyor, ara ara takvimi kontrol ederek randevuyu one cekmeye calisabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

Screenshot_20211004-030349_Instagram.jpg

Ekim 2021 randevusu Ankaradakiler iptal olmuş. İstanbul etmemiş sanırım. Var mı randevusu olan? İptal ile ilgili bilgi varsa bizimle paylaşabilir mi? Veya görüşmeye giden var mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10 Acaba Ankara'daki ABD konsoloslugu yeni binaya mi tasiniyor?

Ekim ayi icin gocmen vizelerde de benzer bir performans dusuklugu vardi Ankara'da... Gocmen olmayan vizeleri de iptal ettilerse tum konsoloslugu tasiyacaklar sanirim...

Benzer Başlıklar

• 5
  • 1490
  • 5
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

58

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |