Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sira bekleyen yada mola veren birileri bu mesajimi okursa iki kelam yazsin suraya senede 65bin uzeri yapan varmi?

• @kaptan Bolgesine gore degisir. Ama SF de yaparsin.

• Şimdi baktımda luft houston için en az 2015 model araba istiyorlar . Dogrumudur ?

• @Hawkerx Doğrudur

• Florida lyft icin 2017 model araba istiyor en az.

• @MegaShintai, içinde söyledi: Uber ve Lyft Şoförlüğü

@Hawkerx Doğrudur

Hocam peki bunu her sene artacakmı atıyorum seneyede 2016' mı olacak ?

• Sayın @Hawkerx muhtemelen bu sene için 2015 model şartı aramakta, sene değiştikçe talep edilen model yılıda artacaktır diye tahmin ediyorum, benimde sorum şu yönde olacak, bu sene 2015 model bir araba ile işe başladık seneye lyft 2016 model şartı getirdiğinde sistemin dışında mı kalınıyor?
    Texas eyaleti için yalnızca houston için 2015 model kuralı, Austin, Dallas,San Antanio için 2010 üstü diğer şehirler için 2005 üstü talep edildiği yazmakta, bu bilgide burda dursun.

• @ONROZR, içinde söyledi: Uber ve Lyft Şoförlüğü

Sayın @Hawkerx muhtemelen bu sene için 2015 model şartı aramakta, sene değiştikçe talep edilen model yılıda artacaktır diye tahmin ediyorum, benimde sorum şu yönde olacak, bu sene 2015 model bir araba ile işe başladık seneye lyft 2016 model şartı getirdiğinde sistemin dışında mı kalınıyor?
    Texas eyaleti için yalnızca houston için 2015 model kuralı, Austin, Dallas,San Antanio için 2010 üstü diğer şehirler için 2005 üstü talep edildiği yazmakta, bu bilgide burda dursun.

Benimde ana merak ettiğim bu . Yani arabayı alıcam 2015 seneye yine mi değiştiricem ?

Bence bu sadece ilk kayıtlar için. Houstonda göçmen ve bu işleri yapmak isteyecek çok kişi olduğundan yeni üye younlugunu bu yolla azaltmak istiyor olbilirler.

• Sayın @Hawkerx, sizin paylaşımdan sonra bende lyft i kontrol ettiğimde plan değişikliğine gitmek zorunda kaldım,bütçeyi biraz daha yüksek tutarak risk almadan model yılı 2015 sınırının biraz daha üstünde bir araç almak mantıklı gözüküyor.

• @Hawkerx, içinde söyledi: Uber ve Lyft Şoförlüğü

@ONROZR, içinde söyledi: Uber ve Lyft Şoförlüğü

Sayın @Hawkerx muhtemelen bu sene için 2015 model şartı aramakta, sene değiştikçe talep edilen model yılıda artacaktır diye tahmin ediyorum, benimde sorum şu yönde olacak, bu sene 2015 model bir araba ile işe başladık seneye lyft 2016 model şartı getirdiğinde sistemin dışında mı kalınıyor?

Benimde ana merak ettiğim bu . Yani arabayı alıcam 2015 seneye yine mi değiştiricem ?

Bence bu sadece ilk kayıtlar için. Houstonda göçmen ve bu işleri yapmak isteyecek çok kişi olduğundan yeni üye younlugunu bu yolla azaltmak istiyor olbilirler.

Büyük ihtimalle yeni kayıt olanlar için geçerli. Ben 2008 model araçla yapmaya devam ediyorum. Herhangi bir bildirim gelmedi yapamazsın diye.

• Gecmis yillarda Tax yapan arkadaslar ne kadar odediler acaba? Yada aldilar ozeldende olsa paylasabilirmi tesekurler.

• @kaptan daha once bahsettigim gibi bir suru kisisel faktor var. benim soyledgim rakami kendinize baz almayin. senelik 5 bin civari odedim.

• Lyft lux ile lux black arasindaki farklar nelerdir bilen varmi?

• Yasaklı

Lyft'te 3.haftama başladım 🙂 Çok mutluyum.

Ben Lyft işini biraz "Staj dönemi" olarak görüyorum. Bir şehri, insanlarını, trafiğini, yollarını tanımanın mükemmel bir yolu bir de günde (sıkarsanız) $200 kazanmanız zor değil (Austin için konuşuyorum)

Ayrıca her gün aracınıza binen insanlarla sohbet ederek dilinizi de daha etkin hale getirebiliyorsunuz. Gayet memnunum.

Hatta saçma yorumlarla insanlar beni dellendirinceye kadar bir Instagram hesabı açtım instagram.com/lyfttensesler 🐕

Deneyimlerimi paylaşırım. Fotoğraf, video vs... Hesabı açtım 1-2 güne içerik atmaya başlarım.

Sevgiler, selamlar

• @kaptan, içinde söyledi: Uber ve Lyft Şoförlüğü

Lyft lux ile lux black arasindaki farklar nelerdir bilen varmi?

Simdi şehire göre fiyatlar çok değişir ben size san Franciscodan örenk vereceğim.
    Lyft lux mil başına 1.41 öder dakka başına 0,6 cent öder artı base rate 3,5
    Lyft lux black mil başına 2.04 öder dakka başına 0,81 cent öder artı base rate 6 dolar
    Lyft black XL mil başına 2,31 ödet dakka başına 0,81 öder artı base rate 11,34 dolar

Hesabı şu şekilde yapın

Base rate + mil fiyatı x mili + dk fiyatı x süre = alacağınız para

Not blacklarde giyiminize dikkat etmek gerekiyor herkes düzgün giyiniyor 🙂 benim gibi şort tişört görmedim hiç blacklerde 🙂

• @mhepekiz, içinde söyledi: Uber ve Lyft Şoförlüğü

Lyft'te 3.haftama başladım 🙂 Çok mutluyum.

Ben Lyft işini biraz "Staj dönemi" olarak görüyorum. Bir şehri, insanlarını, trafiğini, yollarını tanımanın mükemmel bir yolu bir de günde (sıkarsanız) $200 kazanmanız zor değil (Austin için konuşuyorum)

Ayrıca her gün aracınıza binen insanlarla sohbet ederek dilinizi de daha etkin hale getirebiliyorsunuz. Gayet memnunum.

Hatta saçma yorumlarla insanlar beni dellendirinceye kadar bir Instagram hesabı açtım instagram.com/lyfttensesler 🐕

Deneyimlerimi paylaşırım. Fotoğraf, video vs... Hesabı açtım 1-2 güne içerik atmaya başlarım.

Sevgiler, selamlar

Hayırlısı olsun, bol kazançlar dilerim. Kendi aracınızla mı yoksa Lyft’in kiralık aracıyla mı yapıyorsunuz? Kendi aracınız ise kaç model araç ile yaptığınızı paylaşabilir misiniz?

• Yasaklı

@aytac59 2012 Ford Edge. Kendi aracım

• Bilgili arkadaşlara bir şey soracağım. Ben Orlando, Austin ya da Houston düşünüyorum. Orlando'da minimum 2017 model, Austion ve Houston'da minimum 2015 model araç istiyor lyft.

Bu modellerde ikinci el araçlara baktığımda zillow'dan 3000-4000 dolara araç yok. Minimumu 10 bin dolardan başlıyor. İlk giden arkadaşlar için bu zor değil mi?

• Yasaklı

@travelleth Austin için yanlış 2010 olması lazım. Benim aracım da 2012 model zira. Ama Lyft Express var kiralama haftalık ücret ödüyorsunuz Lyft'e belli sayıları aşarsanız haftalık 40 dolar falan ödüyorsunuz ona bakabilirsiniz.

https://help.lyft.com/hc/en-us/articles/115013083628-Texas-Driver-Information

2015 or newer
    Houston
    2010 or newer
    Austin
    Dallas Fort Worth
    San Antonio

• Merak ettim, bayan arkadaşlarımızdan uber, lyft, doordash, Amazon Flex yapan yok mu? Bu tip işler onlar için uygun değil mi yoksa forumda mı görmüyoruz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

116

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |