Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fbazer Peki yolcu sizi çağırdı diyelim, siz de çağrıyı kabul ettiniz. Sistemde buluşmanın olmadığını onaylamak için yolcunun ve/veya sizin çağrıyı iptal etmesi/kabul etmemesi gerekmiyor mu?

• ⭐⭐

@fbazer merhaba biz florida ya tasınmayı planlıyoruz. Eşim ilk etapta lyft yapacak, yasam masraflarını cıkarabilirmi? Lyft veya doordash eat ı önerirmisiniz?

• @yekta teknik olarak yeterli ancak pratikte puanlamaniza etki etme ihtimali var.

• @caglaror kabul ettikten sonra, iptali gerekli tabi ki

• @hockeyumpire2 bunun yasadiginiz sehirle ve yasam standartlarinizla alakali oldugunu dusunuyorum. ben su ana kadar sadece lyft yapiyorum iyi kotu gecimimi sagliyorum. delivery uygulamalarindan postmates i denedim bir sure ancak beni kazanc olarak pek tatmin etmedi. digerlerini denemedim hic

• ⭐⭐

@fbazer florida boca raton tarafı için öneriniz varmı?

• @HockeyUmpire2 fort lauderdale`den kuzeye ciktikca uber ve lyft isinin yogunlugunun azaldigini soyleyebilirim. diger islerin nasil oldugu hakkinda bi fikrim yok

• ⭐⭐

@fbazer fort lauderdale hakkında bilginiz var mı peki?

• Lyft te uber de 1 yıllık american ehliyet istiyor. Sizin bu konuda lyft ten nasıl izin aldığınızı detaylı öğrenebilir miyiz?? Yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak adına. @FBazer

• @maranty daha once bircok kez bahsetmistim ancak bir kez daha soyleyeyim. destek kismina tr ehliyetimi eklemek istedigimi soyledim ve kabul ettiler. ozet olarak budur

• sıfırdan tr de ehliyetimiz olmasa amerikan ehliyetinde 1 yılı doldurmadan alınmıyor anladığım kadarıyla lyft in baktığı 1 yıllık ehliyet amerikan olması değil . napalım 1 sene bekleriz 😃

• @mehmett Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

Indianan eyaletinde Lyft soforlugu girisimim husranla sonuclandi, bir yillik USA ehliyetinde israrcilar. Her eyalette farkli davraniyorlar demekki.

Lyft basvurum kabul edildi. UBER 1 yil konusuna taikldi kaldi' TR ehliyetimi gonderdim bakalim ne olacak. Indiana eyaletinde ozellikle benim yasadigim sehirde (CARMEL) Lyft yok gibi. Sabahlari 4 de havaalani yolcusu ve Cuma Cumartesi geceleri de downtown da yolcu bulmak mumkun. O yuzden cok da sevinemedim.

• Sayin @mehmett you tube da denise diye bir kanal var oda indiana da tabi tam neresinde bilmiyorum.chicago ya gidip geliyordu lyft ve uber icin gunluk 1.5 saat uzakliktaydi sanirim eviyle chigago arasi bakmanizi tavsiye ederim sizin sehir yakin mi bilmiyorum ama

• Aşağıdaki videoda Haftasonu (Cuma, Cumartesi , Pazar) UBER & LYFT
    kazancını gösteriyor. Toplam 1050 $ gibi bir kazanç sözkonusu. Bu rakamlar olduça iyi rakamlar. sadece 4 haftasonu UBER & LYFT denk getirseniz bu
    şekilde oldukça iyi şekilde hayatınızı idame ettirebilirsiniz diye düşünüyorum

• houston da lyft soforlugu yapan var mi acaba ?

• Merhabalar arkadaşlar. Uber işiyle alakalı sorum olcak. Kuzenim amerca doğumlu haliyle onun uber yapması problem olmuyor. Ben 1 yıl ehliyet barajına takılıyorum. Onun adına account açsak benim telefonum üzerinden ve ben çalışsam sorun olur mu??

• @maranty Lyft e kayit olmayi denedinizmi?

• @gkhn-clkkn 2 sinide kullanmak istiyorum henüz kayıt olmadım

• @maranty Anladim,
    Bende geldigim zaman ilk yapmak istedigim is uber ve lyft.
    Fakat okudugum, izledigim ve arastirdim kadari ile uber daha kati ve 1 yil dolmadan kabul etmiyormus ehliyeti. Lyft ona gore daha esnek diyorlar tabi kesin olmamak kaydiyla.
    Eger basarabilirsen tecrubelerini paylasirsan sevinirim. bizede yol gostermis olur.

• Merhabalar arkadaşlar. Uber işiyle alakalı sorum olcak. Kuzenim amerca doğumlu haliyle onun uber yapması problem olmuyor. Ben 1 yıl ehliyet barajına takılıyorum. Onun adına account açsak benim telefonum üzerinden ve ben çalışsam sorun olur mu??

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |