Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @betfair39 bu durumun bu şekilde karaborsaya düşmüşcesine kapış kapış aranan bir durum olduğunu düşünmüyorum.
    Zaten tanımadığınız birine hesap bilgilerinizi vermeniz çok mantıklı değil, tüm kişisel bilgilerinize ulaşabilir, kaş yapayım derken göz çıkartmak olur.
    Sizin şahit olduğunuz durum tek tük örneklerden biridir diye düşünüyorum..

• Valla benim los angeles turk gruplarinda ( facebook) gordugum kadari ile ragbet buyuk, uber hesabi kiralanir yada uber hesabi satin alinir diye ilanlar her gun karsima cikiyor.

• Arkadaslar merhaba
    Ben nj de oturuyorum. Ehliyetimi alali 2 ay oldu. Bugun lyft , doordash ve uber eats e basvurdum. Doordash hemen kabul etti. Uber eats driver app e yonlendirdi ve ordan bilgilerimi girdim ehliyet gecmisi iatedi kabul etmedi. Lyft ise background check icin beklemede su an. Acaba lyft onaylamasi uzun mu suruo yoksa o da kabul etmicek mi? Uber eats e ayrica basvuru yapabilecegim bi ekran var mi? Bilen varsa simdiden cok tesekkur ederim

• @hegesen ben de 2 ayligina falan lyft yapmak icin basvurdum. background check 2-3 gun kadar surdu. ehliyetim 4 senelik falan ama.

• @tfnsylmz dediginiz gibi 5 gun sonra lyft kabul etti. Teaekkuler cevap icin.

• Merhabalar
    Amerikaya 1 yıllığına pilotluk için geleceğim. Muhtemelen F1 veya M1 vizesi alacağım. Okulumu okuduğum süreçte aynı zamanda lyft yapabilirmiyim? Kabul alırmıyım? Yasal mıdır? Eğer yasal değilse ne gibi işler önerirsiniz? Yapabileceğim farklı bir iş varmı? Teşekkürler.

• turist vizesiyle ehliyet alinabiliyor diyordu avukat bugun dinledim fakat eyaletten eyalete degisiyormus. Ayrica uber ve lift yada uber eats, doordash veya amozon flex tarzi seyler yapilabiliyor mu , yapan var mi ? tskler.

• uber le bir çok öğrenci geçimini sağlıyor amerikada.

• arkadaslar florida jacksanville sehrinde uber lift hakkinda bilgisi olan varmi.kazanci nasildir??

• @mutlukurt0534 Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

uber le bir çok öğrenci geçimini sağlıyor amerikada.

ogrenci icin okey fakat ya turist ?

• @vermaynen Valla dostum turist uber lift yapabiliyormu o konuda tam bilgi sahibi değilim. Bilgi sahibi olan dostlar umarım yardımcı olacaklardır.

• @vermaynen SSN istediği için turistler uber lyft vb şeyler yapamaz. Kaçak olarak birinin hesabını kullanabilirsiniz lakin çevirme vb gibi durumlada ziyadesiyle başınız ağrır 😊 illegal yollarla uğraşmamanızı tavsiye ederim.

• 10.000 $ verip aylık araba almak istiyorum. Bu süreçte part time Uber lyft veya delivery yapıp kirasını bitirdikten sonra arabanın bize kalması ne kadar mantıklı ? Sadece görüş almak istiyorum. Washington(state) eyaleti için düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz neler ?

• @oradaki Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

@vermaynen SSN istediği için turistler uber lyft vb şeyler yapamaz. Kaçak olarak birinin hesabını kullanabilirsiniz lakin çevirme vb gibi durumlada ziyadesiyle başınız ağrır 😊 illegal yollarla uğraşmamanızı tavsiye ederim.

uber lyft gectim ozaman doordash , amazon flex, pizza v.s dagitimi yapilamaz mi peki insan tasimakdan haric seyler? : )

• @vermaynen Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

@oradaki Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

@vermaynen SSN istediği için turistler uber lyft vb şeyler yapamaz. Kaçak olarak birinin hesabını kullanabilirsiniz lakin çevirme vb gibi durumlada ziyadesiyle başınız ağrır 😊 illegal yollarla uğraşmamanızı tavsiye ederim.

uber lyft gectim ozaman doordash , amazon flex, pizza v.s dagitimi yapilamaz mi peki insan tasimakdan haric seyler? : )

ayrica ssn nasil alabiliriz turist vizesiyle alma ihtimalimiz var mi ?

• Arkadaslar. Tr ehliyetinin eski olmasi (17yillik) lyft veya uberde bir avantaj sagliyor mu? Uber Lyft illaki 1 yillik usa ehliyeti mi istiyor? Ornegin usa ehliyeti aldik 1 ay sonra bu app lere basvurduk red mi oluyor?

• @vermaynen hayır turist vizesiyle çalışamaz, ssn de alamazsınız

• @blaxseed Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

@vermaynen hayır turist vizesiyle çalışamaz, ssn de alamazsınız

ogrenciye cevirmek gerekli ozaman bunlari yapabilmek icin baska turlu oluru yok gibi gozukuyor desenize.

• @vermaynen öğrenci vizesiyle alacağın ssn ile sadece kampüs içindeki işlerde part-time (20 saat yada daha az) çalışabilirsin. uber,lyft,delivery de çalışman illegaldir.

• @cerca-trova Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

@vermaynen öğrenci vizesiyle alacağın ssn ile sadece kampüs içindeki işlerde part-time (20 saat yada daha az) çalışabilirsin. uber,lyft,delivery de çalışman illegaldir.

Evet biliyorum normalde bu sekilde fakat yapan yok mu tonlarcasi var 😃 sadece iki durum icin de ayni avantajlar mi var diye merak ettim ogrenci ve turist olarak

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

46

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |