Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bakın buradan istediğiniz şehirle ilgili muhtemel uber oranlarını görüp karşılaştırma yapabilirsiniz.
    Yukarda verdiğim haberde bazı şehirler için bu oranların uber tarafından yükseltilmesi söz konusuydu zaten.

Burdan aynı zamanda harita üzerinden seçtiğiniz yerde sürücülerin yaptıkları rotayı ve muhtemel kazançlarını izleyebiliyorsunuz.Gerçek zamanlı aslında 3-5 dk. gecikmeli popüler rota ve Uber değerlerini izleyebiliyorsunuz. Bu işi yapanlar için güzel bir site .Muhtemelen app. da vardır.

• Merhaba , Uber ve Lyft temiz ehliyet kriteri tam olarak nedir ? Yani hiç bir şekilde kaza yapmamak yada puan cezası almamak mı ? Puanımız varsa başvurumuz kabul olmaz mı ?

• @guvenersin Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

Merhaba , Uber ve Lyft temiz ehliyet kriteri tam olarak nedir ? Yani hiç bir şekilde kaza yapmamak yada puan cezası almamak mı ? Puanımız varsa başvurumuz kabul olmaz mı ?

san francisco icin arkadasin 2 ticketi(hiz ve stop sign herhalde) vardi birde gitti kaza yapti bir arabaya vurdu tamamen kapadilar lyft`i ama ilk ticketlar san francisco da tolere edilebiliyor. cezayi odeyip online ders aliyorsunuz dmv ye islemiyor. tabi basit cezalar olabilir emin degilim benimki yanlis donustu. islemedi dmv recordlarina.

• lyft icin san francisco icin gunvel express driver bonuslari haftalik su sekilde

100 rides- 100 dolar
    125 rides-160 dolar
    155 rides-275 dolar
    araba icin odenen haftalik para vergi dahil 245 dolar. tavsiyem 5-6 bin dolara bir araba alip onla yapmak o zaman daha karli olur kanisindayim. yakinda bende oyle yapacagim.

san fracsico iyi para kazanilan bir yer ama baya dusurduler fiyatlari sanki bu son guncelleme ile express drive ucretlerini de dusurduler ama halen guzel para yapilabilir cok calisilirsa ornek hafta ici sabah alti aksam 7-7:30 kadar yapildiginda 250 dolar rahat ustude uzun yol surunue gore 300`u gecebilir. ben cumartesi-pazar aksam ustu 5-6 gibi basladigim zaman 200 dolari cok rahat yapiyorum geceye kadar calisirsam en gec 2 zaten mekanlar kapaniyor.

• ⭐⭐

Selam Arkadaslar 🙋 bugun aklıma birşey takıldı mesela dallas'ta lyft için 1sene sartı yokmus ama austin'de var.diyelim ehliyetimi ve lyft üyelik kaydım dallas 'ta onaylandı bu isi austin' de yapabilirmiyim?

• @hockeyumpire2 lyft için yazılı olarak o kural olsa da genelde uygulamıyorlar diye biliyorum.

Ayrıca farklı eyaletlerde/şehirlerde yapmanız için bir engel yok..

• Lyft'e geçici ehliyetle başvurulabiliyor mu? Uygulama ekranından incelediğim kadarıyla artık Lyft de 1 yıllık USA ehliyet geçmişi istiyor galiba?

• ⭐⭐

@entelman selam nasıl gidiyor almıstınız mı? Eyalet ve sehire göre değişebiliyor bildiğim kadarıyla.

• @hockeyumpire2 Merhaba, iyi gidiyor çok şükür. Evet aldım ehliyetimi 3 hafta önce.

• @hockeyumpire2 Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

Selam Arkadaslar 🙋 bugun aklıma birşey takıldı mesela dallas'ta lyft için 1sene sartı yokmus ama austin'de var.diyelim ehliyetimi ve lyft üyelik kaydım dallas 'ta onaylandı bu isi austin' de yapabilirmiyim?

Araştırdığım ve bildiğim kadarıyla yasadiginiz-ikamet ettiginiz yerin ehliyetini kullanarak isterseniz cevre yerlesim birimlerinde de uber/lyft yapabiliyorsunuz.. baktıkları kıstas yasadiginiz sehir ehliyeti oluyor.. yine de denemek gerek tabiki de..

• ⭐⭐

Bugun izlediğim bir videoda arkadas ubereats e bisikletle kaydolup, arabayla yapıyormus 😂 ne zeki milletiz tövbe yarappi 😂😂😂

• Banned

@HockeyUmpire2 fark edilirse cezası yaptırımı vs var mı

• ⭐⭐

Bilmiyorum ki 😂 nasıl fark edicek ler 😊🤔

• Benim anlamadigim turkler nasil olurda 500 dolara hesap satiyorlar? Bunu kimse anlamiyormu? Hadi hesap alan nasil kar ediyor bu sekilde? Normal sartlarda bile millet ucu ucuna kazaniyoruz yazmis.

• Banned

@hockeyumpire2 Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

Bilmiyorum ki 😂 nasıl fark edicek ler 😊🤔

bisikletle degil de araçla dagıtım yaptıgını bir müşteri ola ki bir müşteri temsilcisine söyler de o da patronuna söylerse vs vs. Ama amerika hantal bürokrasisiyle ünlü kanımca haklısın fark etmezler.:D

• Banned

@betfair39 Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

Benim anlamadigim turkler nasil olurda 500 dolara hesap satiyorlar? Bunu kimse anlamiyormu? Hadi hesap alan nasil kar ediyor bu sekilde? Normal sartlarda bile millet ucu ucuna kazaniyoruz yazmis.

bence fifty fifty durumu var alan memnun satan memnun uber memnun lyft memnun oglan bizim kız bizim yani. 😃

• @sinem Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

@betfair39 Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

Benim anlamadigim turkler nasil olurda 500 dolara hesap satiyorlar? Bunu kimse anlamiyormu? Hadi hesap alan nasil kar ediyor bu sekilde? Normal sartlarda bile millet ucu ucuna kazaniyoruz yazmis.

bence fifty fifty durumu var alan memnun satan memnun uber memnun lyft memnun oglan bizim kız bizim yani. 😃

Anladim orasinida ne gibi zarari olabilir hesap kiralayanlara? 3 kisilik bir aile sirf uber lyft hesaplari kiralayarak ayda $3000 gelir elde edebiliyor yaptiklari isin disinda ek olarak bunu yaparlarsa.Birde neden amerikalilar bunu yapmiyor peki gocmenlere hesap kiralayip para kazansinlar valla evsizler icin bir gelir kapisi gibi 🙂

• @betfair39 Amerika gibi bir yerde bunu yapmak deli cesareti gerektirir. Kaza vb tazminat sorumluluğu gerektirebilecek ters bir durumda insanın başı ciddi anlamda belaya girebilir.

İnsanların hamburgerimden böcek çıktı deyip milyon dolar tazminat talepleri ile davalar açabildiği ve daha ilginci kazanabildiği bir ülkeden bahsediyoruz.

• Banned

@daydreamer Uber ve Lyft Şoförlüğü içinde söyledi:

@betfair39 Amerika gibi bir yerde bunu yapmak deli cesareti gerektirir. Kaza vb tazminat sorumluluğu gerektirebilecek ters bir durumda insanın başı ciddi anlamda belaya girebilir.

İnsanların hamburgerimden böcek çıktı deyip milyon dolar tazminat talepleri ile davalar açabildiği ve daha ilginci kazanabildiği bir ülkeden bahsediyoruz.

kazanç kapısı demişken srf tazminat davalarıyla geçinenler var. 🙂

• Banned

ve hamburgerden de gerçekten böcek çıkıyr yani... öggk

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |