Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba ,
    Virginia Maryland ve DC'de Lyft icin calisiyordum. Ancak 10 gun once hesabimin deactive edildigini ogrendim. Sebebini dahi ogrenemedim. Hayatimda ilk trafik cezasini 1 hafta ara ile 2 adet DC yollamisti. 10 mile fazla hizla gitmisim. Benim aldigim cezayi sistemlerinde kontrol edebilirler mi? Hesabimi geri alabilir miyim?

• @CanerM, içinde söyledi: Uber ve Lyft Şoförlüğü

Merhaba ,
    Virginia Maryland ve DC'de Lyft icin calisiyordum. Ancak 10 gun once hesabimin deactive edildigini ogrendim. Sebebini dahi ogrenemedim. Hayatimda ilk trafik cezasini 1 hafta ara ile 2 adet DC yollamisti. 10 mile fazla hizla gitmisim. Benim aldigim cezayi sistemlerinde kontrol edebilirler mi? Hesabimi geri alabilir miyim?

Duzenli background check yapiyorlar. Trafik cezanizi vs. gorebilirler. Kendilerine ulasmaya calisin, belki baska bir sebebi vardir ve acarlar hesabinizi. Lyft'in ofisi varsa yakinlarinizda, ofisine ugrayin.

• Cevabiniz icin tesekkur ederim. Ofislerine ugramayi dusundum ancak yolladiklari mailde ofiste calisanlarin yetkilerinin olamayacagini soylemislerdi. Hesabimin tamamen deaktif olup olmadigini dahi bilmiyorum. Inceleyip doneriz gibi bir sey yaziyor maillerinde. Hesabi kapanip/askiya alinip tekrar acilan var mi aramizda? Veya Siz oyle birisini taniyor musunuz?

• @CanerM, içinde söyledi: Uber ve Lyft Şoförlüğü

Cevabiniz icin tesekkur ederim. Ofislerine ugramayi dusundum ancak yolladiklari mailde ofiste calisanlarin yetkilerinin olamayacagini soylemislerdi. Hesabimin tamamen deaktif olup olmadigini dahi bilmiyorum. Inceleyip doneriz gibi bir sey yaziyor maillerinde. Hesabi kapanip/askiya alinip tekrar acilan var mi aramizda? Veya Siz oyle birisini taniyor musunuz?

Maalesef benimde bilgim yok. Ben olsam ofiste bir sansimi denerdim.

• Anladim. Tesekkur ederim tekrar.

• Merhaba.Ben lyft yaparken bir musteri yalan bir sikayette bulununca lyft rider ve driver hesabimi engelldi.Driver hesabimi aktif edebildim ama rider hesabimi bir turlu aktif ettiremedim daha dogrusu uzman ekip size mail yoluyla ulasacaklar diyorlar 1,5 aydir haftada 3 kere soylememe ragmen bana ulasan yok.Sizce ne yapmalimiyim bir cozumu olan var mi araba olmayinca ihtiyac da oluyor tek uber e kalmak istemiyorum?

• @Mansfield1 Cok ilginc, sikayet konusu cok ozel degilse sebebini ogrenebilir miyiz? Teoride driver hesabini acmamalari gerek, rider blok icin cok ozel caba gerekiyor, ben kimleri kimleri sikayet ettim eminim engellememislerdir. Arabaya kusan, camlari koltugu, araci tekmeleyen vb. Bu ara driver shortage var o yuzden kolay acmis olabilirler. Bence israrla yazin adamlara, olmadi tuketici heyeti gibi bir kurulus vardi ona yazin.

• @caglaror Ben kabin ici durumlar icin aldigim kameradaki ses kayitlarina guveniyorum. TX da kanunen acik var ve bu kayit yapilabiliyor. Basima gelen ve forumda anlattigim bir olayda beni sikayet etseler bu sayede kurtarirdim. Bir de unutmayin sikayet edileceginiz bir durumda acil hattan arayip ilk sikayet eden siz olun.

• @caglaror biri dedi silah gozuktugu icin engellendiniz baska bir musteri temsilcisi ise yolcuyla cinsel icerekli konustunuz icin engellendiniz dedi tabiki bu ikiside yalan.Yani yaziyorum ama onlarda israrla biz birsey yapamayiz uzman ekip mail ile ulasacaklar diyor ama 1,5 aydir ulasan yok.Acaba diyorum hesabimi silip tekrar acsam duzelir mi?Baska bir yol aklima gelmiyor

• @Mansfield1 Eyalet cok degistiriyor kurallari tabii, silah olayi TX da serbest suan. Cinsel icerik konusu silahtan da kotu. Hesabi silmeye calismadan israrla cozmeye calisin. Delil yoksa sadece sozlu beyanla sonuc elde edememeleri lazim. rideshare sirketleri coook vurdumduymaz. Farkli yollardan zorlamaya devam etmeli. Redditte sorsaniza bu durumu, birileri yol gosterebilir https://www.reddit.com/r/uberdrivers/

• @caglaror teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mansfield1 büyük geçmiş olsun. @semavi bu videosu tekrar hatırlayalım bence bu olaydan sonra kamera başta olmak üzere

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mansfield1
    bu arada aşağıdaki linkten hangi eyalette isen oradaki adrese gidip videoda ki gibi söylersin.

https://craft.co/lyft/locations

• @ayvalik10 hahahah..Teşekkürler.

• Ride share uygulamalarini kesinlikle ve kesinlikle dash cam olmadan kullanmamanizi tavsiye ederim. Dash cam ise hem arac icini, hem yolu cekmeli. Her turlu insanla karsilasiliyor. Psikolojik sorunlusundan tutun, uyusturucu kullananina, bilincini kaybedecek kadar sarhosuna... Bu tarz yalan beyanlarda kendinizi korumak icin tek yapabileceginiz dash cam. Yolcu araca bindigi zaman, aracimda camera var ikimizin de guvenligi icin kaydediyor, sizin icin bir sakincasi var mi? diye sormanizi tavsiye ederim. Boylelikle karsi tarafta ayagini denk aldigi icin herhangi bir sorun yasamadan yolculugu tamamlarsiniz. Eger kabul etmezse, uzgunum iptal etmek zorundayim diyebilirsiniz.

• Merhaba bi sorum olacak Ohio da yaşıyorum ehliyetimi yeni aldım uber Driver olmak için en az bir sene mi istiyor yoksa kaydolabilir miyim)?

• Herkese merhabalar. New Jersey'a ailem ile birlikte yeni taşındık. NJ'de LYFT'ın US ehliyetin süresi 1 seneden az olan başvurları reddettiğini duydum. Konu hakkında bilgisi olanlar bilgi verebilirse çok makbule geçecektir. Şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

• @Sono- teşekkürkler. Bunu gördüm fakat additional doc. olarak Turk ehliyetini kabul ediyorlar mı ? Asıl sorum buydu. Teşekkürler

*If license was issued less than 1 year ago, please include another document in your photo to show additional driving record. For example, you can include an expired driver’s license. More info from the NJ DMV here."

• ⭐⭐⭐

Uber yaparken arac icini de kaydedecek dash cam onerisi olan var mi? Texas sicagi icin super capacitor olanlara bakiyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |