Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 abi detay için teşekkürler. Bunu bilmiyordum. O zaman biz de 90 günlük yaparız. Yapacak bişey yok.

• @ayvalik10 ve @denizci10 Verdiğiniz bilgiler için Teşekkürler...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@denizci10 sana yazmayı unuttum orada başına gelebilecek tüm masraflar için fatura almayı sakın unutma çünkü ilk olarak sen parayı cebinden ödeyeceksin daha sonra Türkiye döndüğün zaman bu faturalar sayesinde sen masrafların karşılığını alabilirsin.

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 öyleymiş abi. Bana da sigortacı arkadaş söylemişti. Vize, ülkeye girdi çıktı belgeleri falan da lazım oluyormuş, tahliller
    falan hepsini getirin mutlaka dedi. İnşallah başımıza bişey gelmeden kazasız belasız sağlıklı bir şekilde geri geliriz.

• @ozancanan, içinde söyledi: Sağlık Sigortası Masrafları

Merhaba,

Eşimin MS hastalığı var. Sigorta yaptırırken bunla ilgili herhangi bir bildirim yapmamız gerekiyor mu? Bu tarz hastalıklar sağlık sigorta masrafını arttırıyor mu? Arttırıyorsa ne kadar arttırıyor?

Amerika'ya gitmeden önce bunlarla ilgili bilgi alabileceğimiz, önerebileceğiniz sigorta şirketleri var mı?

Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Merhaba,
    Bu konuyla ilgili olarak önerisi olabilecek başka arkadasım var mıdır acaba, özellikle geçmişteki rahatsızlıkları karsılayan sigorta önerileriniz veya MS tedavisi ile ilgili?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Saglık sigortası için önerebileceğiniz şirket var mı?

• Özel firma ile dışardan yaptırmakla market place denilen yerden yaptırmak arasında bir fark varmı? Artı eksileri nelerdir acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@wanti Bir farkı yok. Firma size aracılık ediyor sadece.

• @knnrn, içinde söyledi: Sağlık Sigortası Masrafları

@wanti Bir farkı yok. Firma size aracılık ediyor sadece.

Yaptıkları sigorta tipleri aynı mı? bulabildiğim kadarıyla marketplace sigortaları daha iyi ama sanki daha pahalı.

Direkt firma ile yapınca daha esnek ucuz sigortalar yapılabiliyor.

Eğer böyle ise neyi tavsiye edersiniz. Nelere dikkat etmeli. İlk başta tabiki ucuz olan tercih sebebi olacak gibi gözüküyor. Ama hiç bir işe yaramayanda yaptırmanın anlamı yok.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@wanti Böyle bir fark olduğunu sanmıyorum. Genelde sizin bilmediğiniz eyalet desteklerini kullanarak daha ucuz hale getiriyor. Poliçe ayrıntılarını karşılaştırıp öyle karar verebilirsiniz.

Benzer Başlıklar

• 15
  • 5
  • 5
  • 867
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |