Session Mismatch hatası alan kullanıcılar lütfen https://yesilkartforum.com/forum/login adresinden giriş yapmayı denesinler; eğer hata devam ederse kullandığınız web tarayıcısındaki veya app'teki cookie'leri temizleyip giriş yapabilirsiniz. Forum güncellendiğinden dolayı bu hatayı alabilirsiniz.
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!

DV2017 Mülakat Deneyimleri

• @crazycells yanit icin tesekkurler.
    Daha once gormustum aslinda amaemin olmak icin bir daha sorayim. Ben 10eylul'de giris yaptim ancak sonrasinda Turliye'ye geldim. Gecici vize uzerinde Expire date 1Oct olarak gorunuyor. Greencard elime ulasmadan gecici vizem ile bi kez daha girmek istesem, ilk giris tarihimden itibaren mi 1 yil hakkim var acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@çiğdem-vural aynen oyle, ilk giristen itibaren 1 yil sure ile o vizeyi kullanabilirsiniz.

• Eylul 10'da ABD'ye ilk girisimi yapmistim. GreenCard verdigim adrese Ekim 23de teslim edilmis.
    3 defa( DS formu-Konsolosluk gorusmesi-Havaalani ilk giris) adres degisikligi yaptigim icin kaybolmasindan korkmustum biraz ama neyse ki ulasti adrese.

SSN ise formda istememe ragmen halen gelmedi. normalde herekese once SSN geliyor bende ses cikmadi.
    ABD'de olmadigim icin ofise gidemiyorum su an icin. Daha sonrasinda alacagim onu da ben ABD'ye gidene kadar gelmemis olursa.. Sanirim kartin gelmesi ile artik prosesi tamamlamis oldum 🙂

Benzer Başlıklar

• 182
  • 6480
  • 198
  • 28

115

8.1k
Users

2.4k
Topics

134.7k
| | | |