Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sayın @greenovski ayrıntılı açıklamalarınız için teşekkür ederim. Umarım bundan sonra her şey yolunda gider, yolunuz açık olsun.

• @alto tebrikler kardeşim.
    bir soru: ptt den mi gidip aldınız ptt mi size getirip bıraktı ?
    csc de posta kaydı yaparken ek ücretli ulaştırma hizmeti talep etmişmiydiniz ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@greenovski gecmis olsun.

• @haleluja almazlar. ceptel bile almıyorlarmış.

• @kürşat-türkay tesekkur ederim darisi sizlerin basina.
    Ben ptt den aldim ek hizmet talep etmedim. Bence, eger durumunuz vaktiniz varsa, gidip almak en guzeli cunku daha once ulasmis olur elinize. En azindan benim icin oyle oldu gelir gelmez Postaneye ulasmam kolay oldu. Eger adresime bekleseydim belki ertesi gune kalacakti bilemem benim fikrim boyle.

• 14 martta bizim dışımızda randevusu olan forum arkadaşlarımız var mı acaba 🙂 ⌛⏳🗓

• @sayal Biz 🙂 Sabah 8:00 de randevümüz

• @murattoirimazu DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@sayal Biz 🙂 Sabah 8:00 de randevümüz

Günün ilk güzel haberini sizden alırız umarım 🙏 @murattoirimazu

• @sayal Umarım bizde sizden aynı şekilde 🙂 sizin kaçta randevünüz?

• Perşembe günü mülakata girmiştim. Cuma günü ise kargoya verildiğine dair saat 17:58 de mesaj geldi. Bugun sabah da teslim aldım pasaportumu. Yani mülakattan sonra 2. iş gününde pasaportunuz elinize ulaşıyor.

• Merhabalar, bu sabah biz de görüşmemizi gerçekleştirdik. Daha önce anlatılanlara benzer bir süreç gelişti. Bankolardaki insanların kişilikleri hakkında bile bir takım şeyler biliyorduk gitmeden. Forumda emeği geçen arkadaşların hepsine teşekkürler. Benim ufak notlarım;
    Unganlar için bir takım eleştiriler olmuş, kesinlikle katılıyorum. Dert edilecek bir durum yok ama ödediğinizin karşılığı bu olmamalı. İnsanlar her zaman gününde olmayabilir o nedenle böyle bir eleştiri yapmayı düşünmüyordum ama, bu son eleştiriyi de görünce ben de konuya değinmek istedim.
    Ayrıca yaşadığım bir diyalog(daha once değinildi mi bilmiyorum, ben denk gelmedim); alkollü arac kullanırken polise yakalandınız mı diye bir soru geldi. evet dedim, 15 yıl once(19-20 yaslarımda) boyle bir ceza almıstım. bunun üzerine bu olayda zarar gören 3. şahıslar oldu mu, birilerine zarar verdin mi vs gibi ek sorular geldi. fakat bugün itibariyle konsoloslugun kararında bu durumun bir etkisi yok gibi gorunuyor. ileride karşılaşacak olanlar olursa bilgi notu olarak kalsın burada. benim kafamı bir sure kurcalamıştı. doktor hanım da sordugum tek bir soruya pek içten bir cevap vermedi, akışına bıraktım ben de...
    bugüne gelirsek; görevli sadece, türkiye dısında bir ülkede 1 yıldan fazla yasayıp yasamadıgımızı, nereye gidecegimizi, gitmek istedigimiz yerde bir tanıdıgımızın olup olmadıgını ve mesleklerimizi sordu. cevapladık, birkaç dk evraklarımızı inceleyip onayladı, tebrik edip gonderdi. 5dk falan sürdü sanırım. toplam beklemelerle 1 saat 45dk kadar elçilikte kaldık.
    sevgiler, saygılar
    Tolga

• @murattoirimazu DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@sayal Umarım bizde sizden aynı şekilde 🙂 sizin kaçta randevünüz?

9:30 🙂 Karşılaşırız muhtemelen . Biz dört kişllik bir aileyiz.

• @sayal aynen bizde 3 kişilik 🙂 görüşürüz artık orda, bol şans diliyorum

• @sayal merhabalar, bizim randevumuz da 14 Mart sabah 8'de.

• @denizcan orada tanışırız umarım, bol şans diliyorum

• haberler maalesef kötü EU April 18.050 😞

• Benim tahminim 1-2 ay daha böyle düşük gidip sonrasında current yapıcaklar.
    Çünkü bu hızla gitmesi 26-27.000 lerde kapanması demektir ki bu kadar kişinin dışarıda kalacağına inanmıyorum.

• @murattoirimazu Ben de eşim ile birlikte geleceğim. Görüşürüz inşallah 🙂

• cut-off olunca mail geliyor muydu? yoksa beklemeye devam mı 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gkhanfeez DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

cut-off olunca mail geliyor muydu? yoksa beklemeye devam mı 🙂

mulakat tarihi icin bu ay sonuna kadar bekleyin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |