Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Banned

Arkadaşlar 7 haziranda randuvum var evrakları hazırlıyorum. İstenilen evraklarda 6 aylık hesap dökümü istiyorlar fakat benim hesabım 2 aylık yeni işyeri maaş hesabım bunu göstersem bugün abimden hesaba 43000 tl 18 mayıs cumada da 53000 tl gelecek hesaba ev tapusuda var 3 kişilik bir aile için yetermi birde hesabın 2 aylık olması paraların yeni girmiş olması sıkıntı yaratırmı?

• Sorun yaratmaz. Yüksek ihtimal sormazlar bile.
    Ancak sorsalar bile altınlarım vardı hesapta göstermek adına bozdurup hesaba yatırdım diyebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@raspolsky DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Merhaba @crazycells ,

Haziran ayı mülakatım için CSC kaydı oluştururken eşimin kaydına da benimkiyle aynı Confirmation numarasını yazdım DS-260 No alanına. Numaranın aslında farklı olması gerektiğini sonradan farkettim. Değiştirmek için nasıl bir yol izleyebilirim? Randevuyu kaydını iptal edersem yeniden aynı tarihi alamayabileceğim uyarısı veriyor.

Teşekkürler,

Hic dert degil, herkesinki ayni dosyada olacagi icin kendisinin formuna da ulasirlar. bu durumda yapmaniz gereken herkesin DS260 formunun onay kagidini (en sonda ciktisini aldiginiz ve uzerinde this is not a visa yazan) beraberinizde mulakata goturmek olmali.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@xemre hayirli olsun, bundan sonraki surecte bol sanslar!

• Arkadaşlar usa ya ilk girişten sonra 6 ay durmak şart mı yoksa arada tatil için mexico yada canada ya gitmek mümkün müdür??

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@maranty DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Arkadaşlar usa ya ilk girişten sonra 6 ay durmak şart mı yoksa arada tatil için mexico yada canada ya gitmek mümkün müdür??

tatil icin istediginiz yere gidebilirsiniz 🙂

Ayrintili bilgiyi su konularda bulabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/77/green-card-sahiplerinin-abd-dışında-kalış-süreleri

https://yesilkartforum.com/forum/topic/236/seyahat-vizesi-gerektiren-ulkeler-green-card-sahipleri-abd-veya-tc-vatandaslari

• @maranty başarılar dilerim

• @xemre başarılar dilerim

• @evren DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Arkadaşlar 7 haziranda randuvum var evrakları hazırlıyorum. İstenilen evraklarda 6 aylık hesap dökümü istiyorlar fakat benim hesabım 2 aylık yeni işyeri maaş hesabım bunu göstersem bugün abimden hesaba 43000 tl 18 mayıs cumada da 53000 tl gelecek hesaba ev tapusuda var 3 kişilik bir aile için yetermi birde hesabın 2 aylık olması paraların yeni girmiş olması sıkıntı yaratırmı?

@Evren ben son hafta gösterdiğim paranın yüzde 60'ını gösterdim sıkıntı olmadı 4 kişi için 20 bin dolar gösterdim yarısını borç alıp yatırdım birazda altın bozdurup yatırdık 12 bin son hafta oldu yani hiç sorun olmadı 🙂

• @arnblt DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

@onur1601 benim yaklaşık 200 gerçek id kaldı ama benim bu durumda bile umudum baayyyaaa bir azaldı

Neden umudunuz azaldı? Sıra geldi sayılır artık.

• CSC websitesinde belirtilen iletişim adresine mail atarak ilgili düzeltmeyi yaptırdım. Bilgi güvenliği açısından aşağıdaki bilgileri talep ediyorlar, benzer konularda iletişime geçerseniz her katılımcı için bunları da göndermeniz süreci hızlandırır.

Passport number
    Date of birth
    Nationality
    DS-260 Application Number:
    Full name as it appears in the passport
    The type of visa for which you are applying
    The Consulate (and ASC if applicable) where you scheduled your appointment(s).
    ***Please also verify that the information you are providing now is the same information used when creating your account. (Kaydı hangi bilgilerle oluşturduysanız onları göndermeniz isteniyor)

• Banned

Görüşme için evrakları konsolosluğa öncedenmi gönderiyoruz yoksa giderken yanımızdamı götüreceğiz kafam karıştı ?

• @evren giderken poşet dosyaya koyun götürün

• Değerli dostlar ne olacak bizim halimiz. 2018’zedeler:)) 26K sıra gelir mi gelmez mi? İçimde bir his rahat geleceğini söylüyor.

• @evren DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

Hesap Dökümü yerine varlık dökümü isteyin ıslak imzalı ve imza sirküleriyle alın. Yeterli olacaktır.

• Banned

çok teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@raspolsky DV2018 Mülakat Deneyimleri içinde söyledi:

CSC websitesinde belirtilen iletişim adresine mail atarak ilgili düzeltmeyi yaptırdım. Bilgi güvenliği açısından aşağıdaki bilgileri talep ediyorlar, benzer konularda iletişime geçerseniz her katılımcı için bunları da göndermeniz süreci hızlandırır.

Passport number
    Date of birth
    Nationality
    DS-260 Application Number:
    Full name as it appears in the passport
    The type of visa for which you are applying
    The Consulate (and ASC if applicable) where you scheduled your appointment(s).
    ***Please also verify that the information you are providing now is the same information used when creating your account. (Kaydı hangi bilgilerle oluşturduysanız onları göndermeniz isteniyor)

Bilgi paylasimi icin tesekkurler. Bir ara bu bilgileri yeni konuya da aktarayim, arada kaybolmasin.

• Ve L.A yolculugu başlar... Forumda her türlü emeği geçen ve yardimci olan herkese teşekkür ederim. Allah razi olsun.

• @osmanqdenizli hadi hayırlı olsun :))

• visa aldiktan sonraki giris suresiyle ilgili bir sorum olacakti. saglik raporunun verildigi tarihten itibaren 6 ay ve basilan visanin da 1 yil gecerli oldugunu biliyorum. bu sene yavas gittigi icin, olur da eylulde sira gelir ve eylul ayi sonunda issued olursak, en gec ne zaman giris yapmamiz gerekir? 6 ay mi yoksa ekim ayi icinde hemen mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.1k

| | | |