Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese Merhaba,

bundan yaklaşık 9 ay önce henüz hamilelik sürecinde olan eşim ile birlikte bir karar vermemiz gerekiyordu, mülakat öncesi sağlık raporu alıp almamak, aşı olup olmamak ile ilgili, ve defalarca da Yeşil kart forum üzerinden yazışmalar yaptık, sağ olsun @crazycells ve diğer aktif kullanıcı arkadaşlar bir çok paylaşımda bulunarak bizi yönlendirmişti, hepsine tekrardan teşekkür. Bugün Konsolosluk ile yazışmalar sonucu bir çok şey netleşti ve onları paylaşmak istiyorum, benzer durumdaki vakalar için de örnek teşkil etmesi ve fikir vermesi açısından önemsiyorum.

özetle; kasım ayı başında hamile olan eşim , ben ve 4 yaşındaki oğlumuz ile birlikte mülakata gittik, sadece ben sağlık raporu almıştım, ilk giriş için birlikte gitme zorunluluğumuz olmadığı için oğlumuzun ve eşimin sağlık raporunu hamilelik sonrasına bıraktık. Bizim için asıl belirsizlik sonrasında idi, sürecin nasıl ilerleyeceği bir muamma gibi görünüyordu.

Kasım 2018 mülakatta durumu anlattık, 'peki' dediler, benim pasaportumu vize basımı için aldılar, eşimin ve oğlumuzun pasaportunu eksik evraktan ötürü geri verdiler, doğum sonrası bebeğinizin evrakları ile tekrar gelmemiz gerektiğini belirttiler.

bu hafta başından beri [email protected] adresinden yazışma yapıyorum, ilk mailim de durumu anlattım ve ne yapmam gerektiğini sordum, DS 260 formumu açar mısınız, yeni doğan bebeğimizi ekleyeceğim gibi taleplerde bulundum. Ancak süreç daha kolay ilerledi, 'siz bize bebeğinizin kimlik veya pasaportunu paylaşın' dediler, kendileri sisteme ekleyeceklermiş, ve bugün mail geldi, bebeğiniz sizin dosyanıza eklendi, size yeni bir randevu mektubu gönderceğiz diye belirtmişlerdi. Ardından yaklaşık 3 hafta sonrasına yeni randevu mektubu geldi, Bebeğin tüm evraklarını (standart süreçteki) anne ve 4 yaşındaki oğlumuzun ise sadece sağlık raporunu istiyorlardı.

Ben tüm yazışmaları ing yaptım, ama bildiğimkadarı ile türkçe de yapsanız türkçe olarak cevap veriyorlar(netleştirmek lazım) . Bugün netleşen durum bizim için çok iyi haberdi, gerçekten de sandığımızdan daha da kolay oldu. Bizim sürecimiz şimdilik böyle, Umarım süreç ile ilgili beklemede olan ve belirsizlikte olan herkesin bir an önce durumları netleşir.

• merhabalar 2019 talihlisiyim. 6 aylık hamileyim haftaya mülakatımız var bu cuma için de sağlık kontrolü randevusu aldık. ancak doktor röntgen için herhangi bir izin kağıdı vermedi. Zorunluysa olabilir ama şu an sizin biz zorunluluğunuz yok diyerek ısrarla vermedi. muayene olduğuma ve herşeyin normal olduğuna dair bir kağıt verdi sadece. Sorum şu dr. unganlar bunun için herhangi bir sıkıntı çıkarır mı illa izin kağıdı ister mi ? İkincisi sanırım röntgen çekilmeden sağlık raporu tamamlanmıyor. biz eksik evrakla mülakata girsek doğumum eylülden sonrasına kaldığı için eylül sonrası evrak tamamlayamıyoruz sanırım değil mi ? ben bu röntgeni çektirmek zorundayım yani ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@edab Hamilelik ve Green Card Sureci içinde söyledi:

merhabalar 2019 talihlisiyim. 6 aylık hamileyim haftaya mülakatımız var bu cuma için de sağlık kontrolü randevusu aldık. ancak doktor röntgen için herhangi bir izin kağıdı vermedi. Zorunluysa olabilir ama şu an sizin biz zorunluluğunuz yok diyerek ısrarla vermedi. muayene olduğuma ve herşeyin normal olduğuna dair bir kağıt verdi sadece. Sorum şu dr. unganlar bunun için herhangi bir sıkıntı çıkarır mı illa izin kağıdı ister mi ? İkincisi sanırım röntgen çekilmeden sağlık raporu tamamlanmıyor. biz eksik evrakla mülakata girsek doğumum eylülden sonrasına kaldığı için eylül sonrası evrak tamamlayamıyoruz sanırım değil mi ? ben bu röntgeni çektirmek zorundayım yani ?

Hiçbir kadın doğum uzmanı size "röntgen çektirebilir" şeklinde bir izin vermez. Bu riski sizin almanız gerekiyor.

10 yıldan uzun süredir radyasyon ile çalışan biri olarak benim düşüncem bu röntgenin riskinin çok düşük olduğudur. Basit röntgende saçılma dozu çok düşüktür. Karnınıza kurşun gömlek sarılarak çekilebilir. Hamileliğin ilk üç aylık döneminden sonra olmasına dikkat edin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@edab Hamilelik ve Green Card Sureci içinde söyledi:

merhabalar 2019 talihlisiyim. 6 aylık hamileyim haftaya mülakatımız var bu cuma için de sağlık kontrolü randevusu aldık. ancak doktor röntgen için herhangi bir izin kağıdı vermedi. Zorunluysa olabilir ama şu an sizin biz zorunluluğunuz yok diyerek ısrarla vermedi. muayene olduğuma ve herşeyin normal olduğuna dair bir kağıt verdi sadece. Sorum şu dr. unganlar bunun için herhangi bir sıkıntı çıkarır mı illa izin kağıdı ister mi ? İkincisi sanırım röntgen çekilmeden sağlık raporu tamamlanmıyor. biz eksik evrakla mülakata girsek doğumum eylülden sonrasına kaldığı için eylül sonrası evrak tamamlayamıyoruz sanırım değil mi ? ben bu röntgeni çektirmek zorundayım yani ?

Evet, maalesef islemler bitmeden saglik raporu almaniz dolayisiyla bir vize almaniz mumkun olmaz. 30 Eylul vize almak icin son gun fakat size Eylul'de bir vize ayrilacagi kesin degil. Mulakatinizin bulundugu ayda vize alacaginiz kesin ama sonraki aylarda vize alabilmeniz icin, baska birinin vizesini kullanamamasi lazim, o nedenle islemleri son aya birakmaniz mantikli olmaz.

Sayin @knnrn 'a katiliyorum, risk kesinlikle yuksek degil. Uzun sure gunes altinda kalmak gibi dusunebilirsiniz bu durumu, her gunes altinda kalan kisi kanser mi oluyor? UV'lerin enerjisi X-ray'den daha dusuk ama uzun sureli UV ile de ayni enerjiyi alabilirsiniz, bir de bebeginizi kursun yelekle saracaklar, emin olun kursun cok yogun bir element, X-ray kolay kolay kursunu gecmez, zaten cocugunuzun doku ve organlari bugune kadar olusmustur, dolayisiyla kursun yelekle bir sorun yasamamaniz lazim. Tabii ki, nihai karar size ait.

• Merhabalar hamilelik süreciyle ilgili bütün bilgileri okudum fakat kafam yinede çok karışık.Öncelikle eşim Aile sponsorluğuyla greencard kazandı ve 24 Aralıkta sağlık raporuna girdik 27 Aralıkta 'da konsolosluk görüşmemiz vardı ve vizemizi aldık.Şuan 3 kişilik bir aileyiz fakat 20 gün sonra bir çocuğumuz daha olacak ve onunla ilgili yapmamız gerekenler nedir bilmiyoruz görüşme yaptığımız kişiye sorduğumuzda süreç nasıl ilerleyecek diye tam net bir bilgi veremedi.Orada çalışan başka bir kişiye daha sorduk oda tam bilgilendiremedi ama sürecin yine sağlık raporu konsolosluk görüşmesi şeklinde olabileceğini ve uzun sürebileceğini söyledi kısacası hiçbir net bilgiye sahip olamadık.Bu arada işlemlerimiz yapan ABD ' deki avukatta bilmediğini söylemiş.Bize bu konuda yardımca olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐

@Elif-Tuna Tam emin değilim ama biraz araştırınca gördüm ki @edab size benzer bir süreçten geçmiş gibi görünüyor. Umarım faydası olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Elif-Tuna, içinde söyledi: Hamilelik ve Green Card Sureci

Merhabalar hamilelik süreciyle ilgili bütün bilgileri okudum fakat kafam yinede çok karışık.Öncelikle eşim Aile sponsorluğuyla greencard kazandı ve 24 Aralıkta sağlık raporuna girdik 27 Aralıkta 'da konsolosluk görüşmemiz vardı ve vizemizi aldık.Şuan 3 kişilik bir aileyiz fakat 20 gün sonra bir çocuğumuz daha olacak ve onunla ilgili yapmamız gerekenler nedir bilmiyoruz görüşme yaptığımız kişiye sorduğumuzda süreç nasıl ilerleyecek diye tam net bir bilgi veremedi.Orada çalışan başka bir kişiye daha sorduk oda tam bilgilendiremedi ama sürecin yine sağlık raporu konsolosluk görüşmesi şeklinde olabileceğini ve uzun sürebileceğini söyledi kısacası hiçbir net bilgiye sahip olamadık.Bu arada işlemlerimiz yapan ABD ' deki avukatta bilmediğini söylemiş.Bize bu konuda yardımca olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

Oncelikle hayirli olsun, hem cocugunuz hem de vizeniz icin 🙂

Su konuyu incelemeniz gerekiyor:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/298/green-card-sahiplerinin-abd-dışında-doğan-çocukları/3

Hem anne, hem de baba gocmen vize aldigi icin, dogumdan sonra vize almadan sadece dogum belgeleriyle ABD'ye girebilirsiniz. Ayrintili bilgi yukaridaki konuda...

• @crazycells Çok teşekkür ediyorum darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah Bu arada yazılarınızın hepsini okudum malum bir sıkıntı çıkarmı diye tereddütlerimiz var yanlış birşey yapmaktan çekiniyoruz açıkçası ve eşim bir iki ay içerisinde gitmeyi planlıyor Haziran başıda dönüp bizi de süremiz dolmadan almayı düşünüyor bunda da bir sorun olmaz inşallah inanın kafamız çok karışık umarım herşey yolunda gider

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells Çok teşekkür ediyorum darısı tüm bekleyenlerin başına inşallah Bu arada yazılarınızın hepsini okudum malum bir sıkıntı çıkarmı diye tereddütlerimiz var yanlış birşey yapmaktan çekiniyoruz açıkçası ve eşim bir iki ay içerisinde gitmeyi planlıyor Haziran başıda dönüp bizi de süremiz dolmadan almayı düşünüyor bunda da bir sorun olmaz inşallah inanın kafamız çok karışık umarım herşey yolunda gider

bol sanslar 🙂 surecinizi bekliyoruz. Tekrardan hayirli olsun.

• @crazycells merhaba iyi akşamlar bizim durumumuz ile ilgili Ankara Büyük Eşçiliğine mail yolladık.(Aile sponsorluğu ile kazandığım yeşil kartımın vizesi onaylandı ve son çıkış tarihim haziran ayı fakat eşim şuanda hamile ve doğumu 2hafta içerisinde Türkiye ‘de gerçekleşecek yeni doğan çocuğumuz için izlememiz gereken yol nedir?)diye sorumuzu yönelttik ve bize verilen cevap (Sayin ........,
    Cocugunuz dogdugunda pasaport kopyasini ya da Nufus kayit ornegini bize gondermeniz halinde cocugunuzu mevcut dosyaniza ekleyip onun icin bir gocmen vize gorusme tarihi ayarlanacaktir.
    Saygilar,
    Gocmen Vize Bolumu) bu şekilde bunun hakkında ki yorumunuzu merak ediyorum. Sizce sağlık raporuna da ihtiyaç olacak mı yada bizim çıkış süremiz haziran da doluyor acaba bunuda göz önüne alıp en kısa zamanda görüşme tarihi verirler mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells merhaba iyi akşamlar bizim durumumuz ile ilgili Ankara Büyük Eşçiliğine mail yolladık.(Aile sponsorluğu ile kazandığım yeşil kartımın vizesi onaylandı ve son çıkış tarihim haziran ayı fakat eşim şuanda hamile ve doğumu 2hafta içerisinde Türkiye ‘de gerçekleşecek yeni doğan çocuğumuz için izlememiz gereken yol nedir?)diye sorumuzu yönelttik ve bize verilen cevap (Sayin ........,
    Cocugunuz dogdugunda pasaport kopyasini ya da Nufus kayit ornegini bize gondermeniz halinde cocugunuzu mevcut dosyaniza ekleyip onun icin bir gocmen vize gorusme tarihi ayarlanacaktir.
    Saygilar,
    Gocmen Vize Bolumu) bu şekilde bunun hakkında ki yorumunuzu merak ediyorum. Sizce sağlık raporuna da ihtiyaç olacak mı yada bizim çıkış süremiz haziran da doluyor acaba bunuda göz önüne alıp en kısa zamanda görüşme tarihi verirler mi?

Yukaridaki linkteki bilgileri okumayi unutmayin, bebeginiz vize almadan da ABD'ye girebilir.

Eger vize alacaksaniz o durumda saglik raporu gerekecek, konsolosluk gorusme tarihini ona gore ayarlamaya calisir ama bu islerin garantisi yok tabii. Kendi takvimlerine gore en uygun gunu secmeye calisacaklardir.

• @crazycells Bu konu hakkında yazılanları ve gönderdiğiniz linki okudum hatta defalarca aynı yorumları okuyorum atladığım bieşey olmasın diye. Peki şuan ben kendi vizem ile çoçuğumla birlikte belgelerini hazırlayıp ona vize almadan giriş yapma hakkına sahip isem neden elçilik bu şekilde yönlediriyor sizce ,sizin bu şekilde girme hakkınız var diyemiyor. Çok özür diliyorum belki defalarca aynı konu üzerinde dönüp duruyorum sizi rahatsız ediyorum fakat gerçekten kafamız çok karışık forumda yazanımı yapalım (vize almadan belgelerini hazırlayıp çıkış yapmak )yoksa elçiliğin dediği gibi onlara yollayıp mülakatamı katılalım?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells Bu konu hakkında yazılanları ve gönderdiğiniz linki okudum hatta defalarca aynı yorumları okuyorum atladığım bieşey olmasın diye. Peki şuan ben kendi vizem ile çoçuğumla birlikte belgelerini hazırlayıp ona vize almadan giriş yapma hakkına sahip isem neden elçilik bu şekilde yönlediriyor sizce ,sizin bu şekilde girme hakkınız var diyemiyor. Çok özür diliyorum belki defalarca aynı konu üzerinde dönüp duruyorum sizi rahatsız ediyorum fakat gerçekten kafamız çok karışık forumda yazanımı yapalım (vize almadan belgelerini hazırlayıp çıkış yapmak )yoksa elçiliğin dediği gibi onlara yollayıp mülakatamı katılalım?

kanunlari tam olarak bilmeyen birinin yonlendirmesi olabilir, bilemiyorum maalesef. Yukaridaki linkte kanunlar acikca belirtilmis ve henuz kanunlarda bir degisiklik de olmadi. Kendilerine kanunlari gostererek celiskinin nedenini sorabilirsiniz.

• Herkese merhabalar saygılar..
    Herkesin isteklerinin gerçek olması dileklerimle ve bu başlık altındaki herşeyi okuduğumu söyleyerek başlamak istiyorum. Okuduğum her iletide yeni yeni şeyler öğreniyor ve bu süreç içinde özellikle bu forum sayfasının hayalleri olan insanları bir adım ileriye taşıdığını görüyorum..
    Herkesin durumu farklı olduğu için okuduklarımdan birşeyler çıkartmaya çalışsamda kafamda tam oturmadığı için yardımınıza ihtiyacım var. Eşim tahminen Eylül ayının ortalarinda doğum yapacak 30 bin küsürlerde case number sahibi bir gc2021 talihlisi. (Not.ilk başvuruda kazandık:) şans işte). Şimdi biz ds260 formlarını doldururken henüz doğmamış bebeğimizin girişini yapamıcaz fakat o zamana kadar sağlık raporu gibi işlerimizi halletmiş olacak mıyız? Ayrıca ds260 formu kapandıktan sonra bebeğe nasıl vize almamız gerekecek? Kurşun kaplama falan derken biraz içim rahatladıysada gerçekten raporu sonradan mı almak mantıklı? Son olarakta bu case number için sizce tahmini vize için ne zaman çağırırlar? Yani kısaaca sizce bizim sürecimiz nasıl işler?

• ⭐⭐⭐

@mustyguvenbas Imzamdaki surec tarihlerine bakin isterseniz. Hem bebegin dogumunu hem de bebege pasaport cikartmayi bekledikten sonra ds-260 formunu doldurmustuk biz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mustyguvenbas, içinde söyledi: Hamilelik ve Green Card Sureci

Herkese merhabalar saygılar..
    Herkesin isteklerinin gerçek olması dileklerimle ve bu başlık altındaki herşeyi okuduğumu söyleyerek başlamak istiyorum. Okuduğum her iletide yeni yeni şeyler öğreniyor ve bu süreç içinde özellikle bu forum sayfasının hayalleri olan insanları bir adım ileriye taşıdığını görüyorum..
    Herkesin durumu farklı olduğu için okuduklarımdan birşeyler çıkartmaya çalışsamda kafamda tam oturmadığı için yardımınıza ihtiyacım var. Eşim tahminen Eylül ayının ortalarinda doğum yapacak 30 bin küsürlerde case number sahibi bir gc2021 talihlisi. (Not.ilk başvuruda kazandık:) şans işte). Şimdi biz ds260 formlarını doldururken henüz doğmamış bebeğimizin girişini yapamıcaz fakat o zamana kadar sağlık raporu gibi işlerimizi halletmiş olacak mıyız? Ayrıca ds260 formu kapandıktan sonra bebeğe nasıl vize almamız gerekecek? Kurşun kaplama falan derken biraz içim rahatladıysada gerçekten raporu sonradan mı almak mantıklı? Son olarakta bu case number için sizce tahmini vize için ne zaman çağırırlar? Yani kısaaca sizce bizim sürecimiz nasıl işler?

Surecinizi imzaniza tasimayi unutmayin:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin

Eylul ayinda hala DV2020 sureci devam ediyor olacak, dolayisiyla size sira gelme ihtimali yok, ne mulakat tarihi almis olacaksiniz ne de saglik raporu...

DS-260 formunu su anki bilgilerle doldurup KCC'ye gonderebilirsiniz. Dogumdan sonra da bebeginizin dogum belgelerini KCC'ye gonderip kendisi icin de bir DS-260 formu actiracaksiniz, onu doldurup, kendi formlarinizi da guncelleyeceksiniz.

Hayirli olsun simdiden 🙂

• @crazycells çok teşekkür ederim cevabınız için..

• Herkese Merhaba
    Kendi durumumu özetlersek: GC2021 talihlisiyim. CN: 2XXX. DS260 formunu iki kişi için gönderdik ve evrak onay emaili geldi. Şu anda EO kalkıp mülakatların başlamasını bekliyoruz. Eşim hamile olduğu için sağlık kontrolü için bazı terettütüm var.
    Doktorun sitesine baktığım zaman röntgen ve aşılar ile ilgili açıklamaları okuduğum zaman, bir sakıncası olmadığı söylense de durumu benim açımdan öyle görünmüyor. Forumu okuduğum zaman şöyle bir örnekle karşılaştım. Bir aile asıl kazanan ( bizim durumda ben) tüm kontrolleri tamamlamış ve sadece kendisi için vize almış. Doğumdan sonrada eşi ve bebek için işlemler tekrarlanarak onlarından vizeleri alma işlemi doğum sonrası bırakılmış. Böyle bir yol var. Diğer bir okuduğum bir bilgi ise DS260 formunu doldurmuş olsak da mülakat zamanı gelindiği zaman mülakat tarihini erteleyebilirmişiz ama bununla ilgili detaylara ulaşamadım. Bu durumun şöyle bir riskinin olduğunun farkındayım eğer konsoloslukta vize kalmazsa bizim CN düşük olması bile işe yaramayacak.
    Bu durumda merak ettiğim durumlar şöyle:
    1- Süreçte sağlık raporunu hamilelik sürecinde tamamlayanlar ve doğumdan sonra tamamlayanlar kimler.
    2- Röntgen ile ilgili araştırmaların neticesinde röntgende çok fazla risk olmadığı görünmekte. Ancak aşılar ile ilgili net bir bilgi öğrenmiş değilim. Aşılar ile ilgili doktorların web sitesi haricinde elimizde bilgi, belge, doküman var mı?
    3- Son olarak eğer sağlık kontrollerini tamamlayıp vizeyi alırsak doğumun ABD olma ihtimali var. Bu durumda tecrübesi olan arkadaşların tavsiyesi nedir. Neticede sağlık kontrolüne girersek bir risk ancak sonucunda doğum ABD’de olabilir. Girmez de doğumu beklersek konsoloslukta vize kalmayabilir bu durumda süreç hiç beklemediğimiz gibi gidebilir. Yada ben tek başıma giriş çıkış yapıp işi sağlama almış olurum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@archer, içinde söyledi: Hamilelik ve Green Card Sureci

Herkese Merhaba
    Kendi durumumu özetlersek: GC2021 talihlisiyim. CN: 2XXX. DS260 formunu iki kişi için gönderdik ve evrak onay emaili geldi. Şu anda EO kalkıp mülakatların başlamasını bekliyoruz. Eşim hamile olduğu için sağlık kontrolü için bazı terettütüm var.
    Doktorun sitesine baktığım zaman röntgen ve aşılar ile ilgili açıklamaları okuduğum zaman, bir sakıncası olmadığı söylense de durumu benim açımdan öyle görünmüyor. Forumu okuduğum zaman şöyle bir örnekle karşılaştım. Bir aile asıl kazanan ( bizim durumda ben) tüm kontrolleri tamamlamış ve sadece kendisi için vize almış. Doğumdan sonrada eşi ve bebek için işlemler tekrarlanarak onlarından vizeleri alma işlemi doğum sonrası bırakılmış. Böyle bir yol var. Diğer bir okuduğum bir bilgi ise DS260 formunu doldurmuş olsak da mülakat zamanı gelindiği zaman mülakat tarihini erteleyebilirmişiz ama bununla ilgili detaylara ulaşamadım. Bu durumun şöyle bir riskinin olduğunun farkındayım eğer konsoloslukta vize kalmazsa bizim CN düşük olması bile işe yaramayacak.
    Bu durumda merak ettiğim durumlar şöyle:
    1- Süreçte sağlık raporunu hamilelik sürecinde tamamlayanlar ve doğumdan sonra tamamlayanlar kimler.
    2- Röntgen ile ilgili araştırmaların neticesinde röntgende çok fazla risk olmadığı görünmekte. Ancak aşılar ile ilgili net bir bilgi öğrenmiş değilim. Aşılar ile ilgili doktorların web sitesi haricinde elimizde bilgi, belge, doküman var mı?
    3- Son olarak eğer sağlık kontrollerini tamamlayıp vizeyi alırsak doğumun ABD olma ihtimali var. Bu durumda tecrübesi olan arkadaşların tavsiyesi nedir. Neticede sağlık kontrolüne girersek bir risk ancak sonucunda doğum ABD’de olabilir. Girmez de doğumu beklersek konsoloslukta vize kalmayabilir bu durumda süreç hiç beklemediğimiz gibi gidebilir. Yada ben tek başıma giriş çıkış yapıp işi sağlama almış olurum.

Net bilgi verebilmek icin mulakat tarihini ve dogum tarihini bilmek gerekiyor. Isterseniz mulakat tarihi verildiginde sorunuzu bir daha sorun...

Su an icin dediginiz tum yontemlerin mumkun oldugunu soyleyebilirim. Ama hangisinin sizin icin daha iyi olacagini ancak mulakat tarihi verildiginde anlayabiliriz.

• Herkese merhaba dv2021 talihlisiyim cn:2xxx
    Evraklarımı yolladım ve onay maili geldi. Şu an mülakatı bekliyoruz.
    Sormak istediğim bir konu var. Yardımcı olursanız sevinirim 🙂 Kısmet olursa bu ay içerisinde bebeğimiz dünyaya gelecek. Yeniden mi form doldurmam gerekiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

51

40.8k
Users

4.4k
Topics

425.3k

| | | |