Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• @hadi Bence New Jerseyde kalınabilir. New Jerseyden toplu taşıma ile geçebilirsiniz.

http://www.njtransit.com/hp/hp_servlet.srv?hdnPageAction=HomePageTo

• @hadi tabiki nj otobüs yakın yerler ben oyle kalmıştım .temız nezih bir yer.

• ⭐⭐

@serkanist biz Queen'de kalmıştık. Bence otelinizin muhakkak metro istasyonuna yakın olmasına dikkat edin. Harika bir metro sistemleri var. Biz Newyork'ta istediğimiz heryerde metroyla gidebildik. Bir defa otobüse binelim dedik Queen'de hep afra-Amerikalı'lar vardı. Cins cins bakıyorlardı birazcık korkmuştum 😊 Harika bir şehre gidiyorsunuz, benden selam söyleyin...

• ⭐⭐

@hadi bu arada Havaalanında otellerin ücretsiz shuttle ları var. Gitmeden ineceginiz zamanı E-Mail atar veya ararsanız ücretsiz otelinize gidebilirsiniz. ✨

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@hadi 4sene geçti ismini hatırlayamadım kusura bakmayın.

• ben ev kiralamk için araştırma yapıyorum daha ucuza geliyor.

• @HockeyUmpire2 aslında dediğin gibi metro daha iyi ama nj metro yok manhattanıa karşıda kalmak dediğin yerlerde oda oteller pahalı oluyor gecen bir haber okudum oteller fiyatları artımış- o yüzde temız nezih biryerde kalıp ulaşaımı başka yolla secmek en iyisi bence şuan.

hele hele dolar artık böyle ki inmez bence asla o yüzden dikkat etmek lazım - dolar 2 tl olursa ozaman kolay ama 4600 en az 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |