Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
DV2021 Talihlileri DV2021 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!

Green Card ile ABD'ye giriş yapmadan ev kiralamak/adres belirlemek

• Merhabalar öncelikle tüm yorumları tek tek okuduğumu bildirmek istiyorum ve yorum yazıp bilgi veren herkese de çok ama çok teşekkürler. Şimdi sorum şu belki de bunu bir çok insan düşünüyordur. Şayet kazanırsam hangi eyalete gitmek istediğime karar vermediysem bile yine de mülakat günü bir adres ile gitmem mi gerekiyor? Benim gibi bir çok öğrenci arkadaş vardır ben eğer çıkarsa okullar ile görüşüp bana en uygun olan okul ile işbirliği yaptıktan sonra eyalet seçmeyi düşünüyorum.

• @semihkbk, içinde söyledi: Green Card ile ABD'ye giriş yapmadan ev kiralamak/adres belirlemek

Merhabalar öncelikle tüm yorumları tek tek okuduğumu bildirmek istiyorum ve yorum yazıp bilgi veren herkese de çok ama çok teşekkürler. Şimdi sorum şu belki de bunu bir çok insan düşünüyordur. Şayet kazanırsam hangi eyalete gitmek istediğime karar vermediysem bile yine de mülakat günü bir adres ile gitmem mi gerekiyor? Benim gibi bir çok öğrenci arkadaş vardır ben eğer çıkarsa okullar ile görüşüp bana en uygun olan okul ile işbirliği yaptıktan sonra eyalet seçmeyi düşünüyorum.

Ve son olarak daha önce yorum yapanlar son çözüm olarak neler yaptılar yazabilirlerse çok ama çok sevinirim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hyller rica ederim, bol sanslar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@semihkbk, içinde söyledi: Green Card ile ABD'ye giriş yapmadan ev kiralamak/adres belirlemek

Merhabalar öncelikle tüm yorumları tek tek okuduğumu bildirmek istiyorum ve yorum yazıp bilgi veren herkese de çok ama çok teşekkürler. Şimdi sorum şu belki de bunu bir çok insan düşünüyordur. Şayet kazanırsam hangi eyalete gitmek istediğime karar vermediysem bile yine de mülakat günü bir adres ile gitmem mi gerekiyor? Benim gibi bir çok öğrenci arkadaş vardır ben eğer çıkarsa okullar ile görüşüp bana en uygun olan okul ile işbirliği yaptıktan sonra eyalet seçmeyi düşünüyorum.

evet, Green Card almak icin bir adres vermeniz gerekiyor. Bu adres ilk asamada Green Card'in gonderilecegi adres olacak, bu adreste yasamak zorunda degilsiniz, daha sonra degisiklik de yapabilirsiniz; ama bir adres vermeniz sart...

Log in to reply

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

228

8.3k
Users

2.4k
Topics

139.2k
| | | |