Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Rookie çok teşekkür ederim bilgileriniz için.

• @mutlu rica ederim.

• Herkese merhaba,
    Bir sorum olacaktı; internette araştırdım ama doğru dürüst bir bilgiye ulaşamadım.
    Türkiye’den Amerika’ya ticari amaçlı el yapimi bileklik götürmek istiyorum. Bileklikler el yapimi olduğu icin belgeleyebilecegim bir fatura, sertifika vb belge yok elimde. Yaklaşık 4000 adet 8-9 kilo kadar bilezik toplasam bir bavul dolduracak kadar bileziği Amerikaya nasıl götüreceğim konusunda tıkandım kaldım. Bilgisi olan varsa ya da okumam gereken bir web sitesi varsa paylaşırsanız cok memnun olurum.

• @cnnfgm merhaba
    Amerikaya 9-10 kg kadar bavulla nazar boncuğu götürdüm.Festivallerde stand açan bir türk arkadaş için.Faturası yanımda yoktu.Sorun yaşamadım.Bagaja verdim.Sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum hediye götürüyorum dersiniz.

• Bu konu hakkında detaylı ve kapsamlı bir bilgisel şart olmuş aslında bir bilen gelse de aydınlansak.

• @kamile çok teşekkür ederim ☺

• Türkiye'de toptancılık yapıyorum ve burada çok sağlam bağlantılarım var. ABD'ye gittikten sonra Türkiye'den toptan ürün getirip ticaretini yapmak istiyorum. ABD'de toptancılık için Seller Permit ve Resale Certificate gerekiyormuş sanırım. Bu konuda bilgisi olup yardımcı olabilecek var mı?

Benzer Başlıklar

• 1
  • 18
  • 4
  • 13
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |