DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

TS2023 OWP aldiktan sonra aile ve kariyer icin yapilmasi gerekenler nelerdir?

• Merhaba; TS2023 kapsaminda OWP aldim sonra aileme turist vizesi aldim simdi Kanada`ya gidebiliriz. Ama,

• Cocuklarimi okula yazdirmak icin hangi adimlari izlemem lazim
    • Esim icin OWPye mi basvurmam lazim benim OWP bitis suresine kadar Kanadada ikamet edebilmesi icin
    • Tum bunlar ne kadar surer ona gore Kanada`ya gitmek lazim
    • Dogru NOC kodunda is bulmak icin link nedir ve devlet yardimci oluyor mu?
    • OWP bitisinde devlet sureyi uzatmaya destek olacak mi?

Bu sorulardan herhangi birinin cevabini biliyorsaniz yazabilirseniz sevinirim

Tesekkurler

• @Barış-1 detaylı olarak kaynaklara bakmak lazım

• Merhabalar. Barış bey in sorusuna yanıt gelmemiş. Ben de TS2023 programına kabul edildim fakat eşim in turist vizesi olmadığı için o da gelip başvuramadı , pek tabiiki başvuruda evli olduğumu belirtmiştim. IRCC de bilgi bulamadım acaba eşimi nasıl getirebilirim? İyi günler.

• @bdrhn83 Herşeyden önce sanıyorum kanadaya seyahat etmesi için trv- visitor vize alması gerekir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

44.1k
Users

4.6k
Topics

443.2k

| | | |