DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Kanada 1 yıllık Open Work permit'i nasıl 3 yıla çevirebilirim? (TS2023)

• Arkadaşlar merhaba, Türk pasaportum 1 yıl sonra biteceği için Kanada hükümeti bana Turistik Vizemi 1 yıllık verdiler dolayısıyla kanadan 1 yıllık open work permit aldım. Bugünlerde pasaportumu 10 yıllık ile değiştirdim. 3 yıllık çalışma izni için nasıl bir yol izlemeliyim ? daha önce open work permit'e nasıl başvurduysam yine aynı şekilde başvurmalı mıyım ?

• eğer kanadaya yeni pasaportunuzla giriş yapıp tekrar başvurursanız 3 yıllık alırsınız OWP nizi@salih-Arslan-0

• Çok teşekkürler, o zaman ilk başvuruda work permit nasıl aldıysam tekrar aynı şekilde başvurmalıyım değil mi ? @SEDA UYSAL AVCI

• Merhaba,
    Benim de benzer bir durumum var. Pasaportumun süresi 2 yıla yakın kaldığı için vizem o kadar basılıyor. (Pasaportu teslim ettim ancak daha elime ulaşmadı.)
    Oraya gittiğimde 3 Ocağa kadar OWP ye başvuracağım ancak sonrasında süre uzatılmazsa ne yapabilirim. Fikri olan var mı acaba ?

• @Seda-Uysal-Avcı Ben de ayni durumdayim da, yeni pasaportta vize basili degilken nasil onunla giris yapacagiz?

• @Erdi-Gultekin @Nezzst Merhaba arkadaslar.Pasaportunuzdaki turist vizesi ile OWP farkli vize turleri.OWP yi zaten pasaportunuza basmiyorlar.Ayri bir evrak olarak geliyor.Pasaporttaki turist vizesi ulkeye giris cikisiniz icin gerekli olan vize turu.OWP nin turist vizesi ile bir iliskisi yok ne yazik ki.OWP niz olup turist vizeniz yoksa OWP var diye ulkeye giris yapamazsiniz.

• @Nezzst yanınızda taşıyacaksınız. Sadece vizenizin süresi dolmasın yeter ki

Benzer Başlıklar

• 22
  • 12
  • 8
  • 26
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

44.1k
Users

4.6k
Topics

443.2k

| | | |