Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

• @MySea, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@mexido O kadar uzun saatler calismak saglik acisindan hic de iyi degil, ustelik bunu arka arkaya uzun bir donem yapmak daha da kotu. Ve yine ustelik calisirken araba kullanacaksiniz, hem kendinizi hemde baskalarini tehlikeye ve riske atmis oluyorsunuz.

Yok kendim için demedim sadece kiraladigim bir hesap ile örneğin 10saat ben çalıştım 5-6saat eşim çalıştı toplamda 16 yada 20 saat çalıştık iki kişi ve uygulama bu kadar çalışmaya izin veriyor mu onu merak ettim. Sonuçta kaç kişi çalışıyor onu göremez. 24saat da açık iş yapar bir vaziyette kalabiliyor mu bunu öğrenmek istiyorum.

• @Djordan023, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

İlk zamannlar için benim planımda bu tabi yaygın olduğu yerleri ve bölgedeki şöfor sayısının önemli olduğu söyleniyor youtubelar tarafından başvuru 6 ay bekletiyormuş bazı yoğun belgelerde inşallah istediğimiz gibi olur hepimiz için.

Kirala geç neden 6 ay bekliyorsun.

• @mexido Onu bilemiyorum ama tahminimce saat sinirlamasi yoktur.

• @MySea, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@mexido Onu bilemiyorum ama tahminimce saat sinirlamasi yoktur.

Teşekkürler.

Merak ettiğim bir konu ise bir depo benzin ile ne kadar saat çalışma yapılabilir 1 gunde yapılan delivery ile örneğin 10-12 saat civarı çalışmayla 1depo benzin kaç gün gider? Galon fiyatı 4-4,5 arası diye hatırlıyorum eyalatlere göre değişiklik gösteriyor tabi. Depo ne kadar a fullenir?

• @mexido Bende Nissan Altima var. Haftasonunda depoyu fulledim, yaklasik $70 tuttu. 5 yasinda, otomatik vites, 4 cylinder ve 2.5 engine. 1 depo ile sehir icinde yaklasik 450 miles yapiyor. Tabii unutulmamali ki ben delivery yapmiyorum.

• @mexido Toyota Prius bu konuda cok basarili bir araba. Benzincinin yolunu unutuyorum.

• @mysea,
    @erdokhan,
    Teşekkürler bilgi için ama sormuş olduğum sorulardaki cevapları alamadım açıkçası yinede sağolun.

• @mexido yemek ve pizza dagtim isinde oglen ve aksam olmak uzere rush saatlerde calismaniz daha mantkli olur dusuncesindeyim. Oglen 11.00-2:00 arasi aksam 4.30-8.30 arasi daha mantikli gibi. Cuma ve hafta sonlari bu saatler 1.er saat daha esneyebilir. Bu saatler disinda sadece araba surmus olursunuz.

• @mexido
    Cunku sordugun soruda parametre hatasi var.Galonda kac mile yapiyorsunuz diye sormali idin.ortalama sedan bir arac 20-23 mile yapar (1 galonda).hybird arac 45-50 mile arasi yapar

• Chicago ozelinde konusucak olursam;
    Son gelen yakit zamlarindan sonra burda en ucuz benzinin galonu 6 dolari gecti.Hal Boyle olunca sacma sapan orderlar gelmeye basladi.9 milelik bir order 11-13 dolar veriyor.9 git 9 gel toplam 18 mile(birde sehir ici) Yani bir galon yakit ve 45-50 dk zamanin gitti.Eline gecen para 11-6=5 dolar.Aciksasi yakit fiyatlari bu haldeyken bu is pekte cazip degil.Ayrica pandemi neredeyse bitti artik,havalarda cok guzel,insanlarda dogal olarak evlerinde durmayip restauranta yemek yiyor.

• @roccorocco

Teşekkürler bilgi için.

• @nadogus

Doğrudur yanlış sordum bilgi için.

• @mexido, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@Djordan023, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

İlk zamannlar için benim planımda bu tabi yaygın olduğu yerleri ve bölgedeki şöfor sayısının önemli olduğu söyleniyor youtubelar tarafından başvuru 6 ay bekletiyormuş bazı yoğun belgelerde inşallah istediğimiz gibi olur hepimiz için.

Kiralamayı tercih etmem o sırada ınstacart yada diğer alternatiflerde bekleme yoksa ama tercih tabi oda yapılabilir.

• @Djordan023, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@mexido, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@Djordan023, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

Kiralamayı tercih etmem o sırada ınstacart yada diğer alternatiflerde bekleme yoksa ama tercih tabi oda yapılabilir.

İnstacart nedir? B1 turist instacart ile yapabilir mi?

• @mexido b1 vizesi ile yapabilecegin bir is degil.Aslinda o vize ile hicbirsey yapamazsin.

• Amerika'da hangi eyaletlerde delivery işlerinde ve Uber de en çok para yapılıyor ? Ortalama aylık kazanç nedir ve kaç gün çalışma ve kaç saat çalışmayla oluyor?

• UberEats hesabı açtığımızda kaç gün içinde aktif oluyor sabıka kaydı araştırması beklemede diyor genellikle 1 haftadan az sürer diyor sistemde

• Delivery için hangi araç daha dayanaklı olur oneriniz ne olur acaba?

• @mexido camry prius corolla

• @Doncarleone, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@mexido camry prius corolla

Teşekkürler hocam bilgi için;)

Benzer Başlıklar

• 17
  • 7
  • 15
  • 10
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.0k

| | | |