Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

• @RoadtoNewLife fishersta hic yapmadim ama tahminim bizim buralara benzerdir. Net bir rakam veremem acikcasi calisilan saate ve gunune bagli. Mesela gunduz 11-14 arasi ve aksam 5-7 arasi yogunluk oluyor. Cuma-cumartesi-pazar aksamlarida yine guzel is yapilan saatler. Her hafta olmasa bile haftasonlari order basina 1-3 dolar bonus verdigi de oluyor. 30 saat bu pik saatlerde ve haftasonuna agirlik verilerek yapilirsa daha guzel para yapilir

• @el-nino-9 carmel da hiç uber-lyft yaptınız mı? İndianapolise de çok yakın bi yerdesiniz.. ortalama saatlik kazanç nasıldır acaba o bölgede..

• @el-nino-9, içinde söyledi: Amerika'da Uber Eats, DoorDash ve Pizza Delivery Yapmak

@RoadtoNewLife fishersta hic yapmadim ama tahminim bizim buralara benzerdir. Net bir rakam veremem acikcasi calisilan saate ve gunune bagli. Mesela gunduz 11-14 arasi ve aksam 5-7 arasi yogunluk oluyor. Cuma-cumartesi-pazar aksamlarida yine guzel is yapilan saatler. Her hafta olmasa bile haftasonlari order basina 1-3 dolar bonus verdigi de oluyor. 30 saat bu pik saatlerde ve haftasonuna agirlik verilerek yapilirsa daha guzel para yapilir

Çok teşekkür ederim. Benim ilk düşündüğüm yer Chicago ya yakın Schaumburg, ikinci olarak ise Carmel. Aylık delivery geliri 3000$ geçmiyor sanırım

• ⭐⭐

@roccorocco Teşekkürler, yararlı paylaşım... Aracın sürekli koşturduğu düşünülürse giderlere eklenecek en önemli kalemlerden biri de araç bakım/onarım maliyetleri... İyi paralar ödenebiliyor bunlara. Böyle bir masraf çıktığında geriye hiçbir şey de kalmayabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

şimdi yayına gelen bir video. Dallasta en çok yapılan delivery işlerin karşılaştırılması

• Tampa civarında doordash yapan var mı? Bu ne ölülük böyle.. Saatlerdir düzgün bir tane order alamadım. Sizde de durum böyle mi? yoksa bende mi bir sıkıntı var?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

forum ailesinin iki üyesi birbirinden haberi yok aynı şehirdelerdi. Forumdan mustafa @redsat2000 bulunduğu yere gidip delivery yapmış eğer beğendiyseniz o yerde @redsat2000 yaşıyor ondan bilgi alabilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐

Mustafa’nın dediği gibi Savannah güzel ve sakin bir yer. Miami’den sonra burası daha çok hoşuma gitti. İnsanları kaliteli ve düzgün insanlar. Bir tek iş bulma konusunda sıkıntınız olabilir. Ancak turizm bağlantılı işler veya diğer hizmet sektöründeki işlerde iseniz rahatlıkla bulabilirsiniz. Heryere Ulaşım rahat. 1200-1500 dolara ortalama bağımsız ev kiralayabilirsiniz. Daha büyük rakamlara ev kiralamanızda mümkün. Ev kiralamayı yüksek sezon öncesi yapmanız şart. Kiralık ev aksi takdirde bulmanız zor. Her yer park ve temiz bir havası var. Bol bol yürüyüş yapabilirsiniz . Uber işleri yapanlar az. Çoğunlukla insanlar ya alışverişi kendi yapıyor yada evde bir şeyleri yapmayı seviyor. Uber alışkanlıkları az. Ama alışkanlıkları artırmak da sektörün gelişimine bağlı .

• Arkadaşlar, bir şeyi merak ediyorum. Mil başına 58.5 cent harcarken nasıl kâr edebiliyorsunuz? Bonuslar olmasa getiriler sanki saatlik min. ücretin altında kalıyor gibi.

• Mil basina 58.5 cent IRS in on gordugu fiyat. Mesela ben sirket icin, kendi aracimla bir yrden bir yere gittigimde sirket bana mil basina 58.5 cent oduyor.
    Aracim 2010 Toyato Prius deposu 10.5 galon aliyor. Galon fiyati VA da 3.99 USD. bir depo ile 450 mile yapiyor.
    Yani mil basina 9 cent 18 cent te yipranma ve bakim payi dersek bana net olarak 31,5 cent kalir.

• Cevap: Texas

Austin delivery driver is yogunlugu

Merhaba, yaklasik 4 ay sonra Austin’s tasinmayi dusunuyorum. O bolgede delivery isleri yapan arkadaslar varsa yorumlari onemli olacak. Cok tesekkur ederim.

• @tyi kendi iletime cevap olarak Ben New Jersey’de hoboken-Jereey city bolgesindeyim. Burada 12 Saat calisarak ortalama yapabileceginiz rakam araba ile 200-250$, bisiklet ile 250-300$. Bolgenin avantaji aktif bir bolge hic sikilmazsiniz en buyuk deavantaji ise binalar vardir apartman kapisina teslim gerekiyor bu da delv basi 5-7dk arasi kayip zaman demektir bir diger en onemli dezavantaj cok fazla trafik isigi var mile basi ortlama 6-7 dk’da giderseniz. Bir baska bolgede bu 2-3 dk’ya dusebilir.

• @Sefa-Dt 200-300$ arasi

• arkadaşlar 19 haziranda wat ile Amerikaya geliyorum. ilk işim lifeguard ikinci işim olarak uber eats veya doordash düşünüyorum fakat ehliyetim yok. ilk sorum normal bisiklet alıp ehliyetsiz yapabilir miyim bu işi? ikinci sorum ise uygulamaya kaydoldum ne kadar sürede işe başlayabilirim cevaplarsanız sevinirim

• @Çağlar-demir ssn varsa uygulamalari acip baslaman 3-10 gun icerisinde olur. Bisikletle new york ve New Jersey hoboken-jersey city bolgesinde yapabilirsin. Ehliyet almanda bu iki eyalette de sorun olmaz. Ilk geldiginde banks hesabi ve kredi karti basvuru su yap birlikte ehliyetini mutlaka al. Fakat bu aralar isler hic iyi degil gelirler dusuk tum gun sabah aksam calisarak bu iki bolgede 150$ civari ortalama yapabilirsin. Basarilar.

• @tyi Bolgesine gore cok degismekle birlikte benim bolgem tum Kuzey Austin, gunde 9-10 saat calisiyorum. Saatlik ortalama 20-30$ arasina geliyor. Cherrypick ile ve sadece UberEats yaparak bu rakamlar. Multiapp yaparsan biraz artabilir. Ilk geldiginde tum Austinde 1er haftalik olacak sekilde bolge bolge yapmani oneririm. Restoran yogunluklari-tipler ve evlerin tarzlari degisken (apt, mustakil vb). Detayli sorun olursa beklerim.
    PS: Foruma girme sikligim cok azaldi, Austin'e geldiysen telefonumu verebilirim.

• @caglaror cevap icin cok tesekkur ederim. Su anda biraz surec uzadi gibi gozukuyor gelme durumunda mutlaka danismak isteyecegim seyler olabilir. Tekrar cok tesekkurler.

• B1 ile artık ehliyet alinabiliyormus hatta legal olmayanlarda alıyor diye biliyorum. Ehliyet alıp hesap kiralayıp 10-12 saat calisma ile günlük haftalık aylık artık hangisi daha iyi örnekle açıklanabilirse tarafınızdan ogrenmek istiyorum. Hesap kirası haftalık 150$ dan başlıyor sanırım çok fazla ilan gördüm. 3kisilik bir aile için yaşam masraflarini karşılayabilir miyiz?
    Bir başka sorum bu delivery işlerinde saat sınırlaması var mı? Örneğin 15-20 saat çalışsak sıkıntı çıkar mı ?

• @mexido O kadar uzun saatler calismak saglik acisindan hic de iyi degil, ustelik bunu arka arkaya uzun bir donem yapmak daha da kotu. Ve yine ustelik calisirken araba kullanacaksiniz, hem kendinizi hemde baskalarini tehlikeye ve riske atmis oluyorsunuz.

• İlk zamannlar için benim planımda bu tabi yaygın olduğu yerleri ve bölgedeki şöfor sayısının önemli olduğu söyleniyor youtubelar tarafından başvuru 6 ay bekletiyormuş bazı yoğun belgelerde inşallah istediğimiz gibi olur hepimiz için.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |