Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

GC Vizesi ile ilk ABD girişi

• otelden gelen ileti de bize checki-in saatini sordu arkadaşlar.
    ilk defa gideceğiz ve uçaktan inince ordaki ilk işlemler ortalama kaç saat sürüyor ? ona göre bilgi vermemiz lazım görevliye ? ben 2 saate çıkarız diye düşnüüyorum. yani iniş 12:30 ise havaalanından işlemlerin bitip çıkılması 2:30 diye düşündüm ama ne kadar gerçekçi ? sonra kapılarda kalmayalım ? zamanında gelmediniz diye ? ne dersiniz bu konuda?

• Biz Chicago havaalaninda 1-1.5 saatte isimizi bitirmistik.

• valla bizim çıkmamız 3 saat sürdü.

• ⭐⭐

@damladav GC Vizesi ile ilk ABD girişi içinde söyledi:

valla bizim çıkmamız 3 saat sürdü.

3 saat epey uzunmuş. Neden sürdü o kadar?

• Banned

@kturkay GC Vizesi ile ilk ABD girişi içinde söyledi:

otelden gelen ileti de bize checki-in saatini sordu arkadaşlar.
    ilk defa gideceğiz ve uçaktan inince ordaki ilk işlemler ortalama kaç saat sürüyor ? ona göre bilgi vermemiz lazım görevliye ? ben 2 saate çıkarız diye düşnüüyorum. yani iniş 12:30 ise havaalanından işlemlerin bitip çıkılması 2:30 diye düşündüm ama ne kadar gerçekçi ? sonra kapılarda kalmayalım ? zamanında gelmediniz diye ? ne dersiniz bu konuda?

Hi there,
    Our flight is landing at 12:30pm in the afternoon. My estimated time of arrival to your hotel is around 3:00pm, however, this might change a bit depending on how quickly we can leave the airport. I hope this doesn't cause you any inconvenience.
    See you soon

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Ilk giris hakkinda bilgi icin su konuyu inceleyebilirsiniz: https://yesilkartforum.com/forum/topic/183/gocmen-vize-ile-abd-ye-ilk-giris

• @saulgoodman passporta çok kuyruk vardı. Sonra da custom polisi ile baya konuştuk. 1 saatte orda oyalandık. Bir sürü soru sordu bize.

• ⭐⭐

@damladav GC Vizesi ile ilk ABD girişi içinde söyledi:

@saulgoodman passporta çok kuyruk vardı. Sonra da custom polisi ile baya konuştuk. 1 saatte orda oyalandık. Bir sürü soru sordu bize.

Yanınızda beyana tabi eşya, nakit olup olmadığıyla mı ilgili sorular soruyor?

• evet, başka sorular da sordu. kişisel bilgiler neden geldiğimiz gibi. hem merak vardı hem de üstü kapalı araştırma. ama sohbet havasında geçti tedirginlik verecek birşey olmadı.

• GC ile Türkiye'ye seyahat ederken hangi belgelerin olması gerekir. Yada sadece gc yeterlimi detaylı bilgi verirseniz sevinirim Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |