Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Bu uyarini anlami nedir arkadaslar? DV-2019 entries submitted before October 18 are invalid.

• 18 inden once yapilan basvurular gecersiz mi ben 6 sinda basvurumu yapmistim simdi girince bulamiyor benim basvurumu site 0_1528185210686_Ekran Resmi 2018-06-05 10.52.53.png

• @quatnatiened maalesef öyle olmuş

• sn @quatnatiened maalesef bu yıl dv lottary başvuru formu yaklaşık 10-15 gün bir problemden dolayı kapalıydı hatta ben başvurumu yapamadım diye çok üzülmüştüm fakat sonra problem çözüldü ve sistemi açtılar başvuru tarihini de uzattılar sistem kapanmadan önce yapılan başvuruların geçersiz olduğunu eğer başvuru yapmış iseniz tekrar başvuru yapmanız gerektiğini duyurdular

• Bosa gitti bu senem demekki neyse vardir bir hayir tesekkur ederim cevaplar icin

Benzer Başlıklar

• 8
  • 21
  • 7
  • 14
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

157

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |