Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Hepimiz adına hayırlı olsun yarın kazanan arkadaşları şimdiden kutlarım.

• Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun şimdiden. Case numaralarınız ne olursa olsun vakit kaybetmeden DS260 formunu hemen doldurun.

• Sayin @gucarslan ve @crazycells bu yilda yine sayenizde kazanan herkezin hayatina dokunacak yoldaş ve umut olacaksiniz .sayenizde herkez cok yol katetti cok zorluklar aşıldı.forumda cok aktif olamasamda bunu gordüm duydum izledim.usanmadan bikmadan sabirla herkeze cvp veriyosunuz hakkiniz büyük emeğinize sağlık..

• Hepimize hayırlısı olsun artık. Yarın burada tekrar görüşmek ümidiyle artık 🙂

• İnşallah herkes için hayırlısı neyse o olur, kazanmak da kaybetmek de insan için....

• Herkese bol şans diliyorum. Umarım gerçekten gitmek isteyenlere çıkar, çıkan herkese de güzel bir süreç diliyorum. Başarılar...

• Yarin bu saatlerde buralarin Bayram yerine donusmesi dilegi ile ..

• Umarım kazananlar süreç içerisinde herhangi bir sorun ile karşılaşmaz. Şimdiden talihli arkadaşlarımızı tebrik ederim. Tek dileğim kalbinin derinliklerinden isteyenlerin kazanması. Umarım herkesin hayali gerçeğe dönüşür…

• ⭐⭐⭐

@gucarslan Sayın @gucarslan elinize sağlık, uyarılar çok yerinde olmuş.
    Sayın @semavi'nin yotube videosundan buraya geldim. Yine değerli bilgiler vermiş. İzlemeniz için link bırakıyorum.
    Heyecan doruktadır şimdi (Bende yok). Herkes için hayırlısı olsun.

• Hayırlı olsun Teşekkürler @crazycells

• Herkes hakkında hayırlısı olsun. 🌷

• Şu öğretmenlik kariyerimde o kadar sınava girdim o kadar sınavda görev aldım ama bu kadar heyecan yapmamıştım. Herkes için hayırlısı olsun arkadaşlar.

• Herkes için hayırlısı olsun öncelikle. Umarım hepimiz için mutlu haberler gelir.

• Öncelikle bu forumda tüm abilerime ve ablalarima çok teşekkür ederim aklıma 1 şey takılsa 5 dk soru her defasında bizlere cevap verdikleri için canı gönülden tebrik ediyorum her birinizi tek tek inşallah herkesin gönlünde yatan olur ben bu foruma çok oncelerden biliyorum ama asıl küçüklükten diyeyim bir hayalimdi 15 16 yaşlarımda usa-turk forum sayfasını hep gezerdim yorumları okurdum eyaletleri okur resimlere bakardım hep derdim gidicem diye bir gün belki o yıl bu yil dır evlendim büyüdüm üni okudum ama şartlar bizleri dahada geri götürdü olsun burada çok şükür diyorum ilk defa başvuru yapmak nasip oldu bana evlendikten sonra eşim ile o kadar istemiştim ama ilk kez yaptım bunuda youtube ömürciftinin başvuru videosu ile orada ayrıca teşekkürler yardımları için burada herkes iyi kotu bazen sınırlı olabiliyor ama sonuç hiç değişmiyor herkes birsekilde yardımcı oluyor ve inanın katılmadan öncede aslında hep girer okurdum özellikle yorumları okumak olsun deneyimleri okumak çok hoşuma gidiyordu umarım bir gün bende yazarım eşim ile beraber bir deneyim inşallah sizlerinde sayesinde şuan 28 yaşındayım önümüzde uzun bir hayat var belkide yok bilemiyorum ama sunu biliyorum ki Bir gün bizlerede belki bir kapı açılır bir kapı kapanır belki yarin belki daha sonra belki 10 sene sonra sadece ABD değil her ne olursa çok konuştum aslında çok fazla var içimde ama sizleri yormak istemiyorum sadece suni söylemek istiyorum binlerce kez teşekkürler sizleri ve bu formu iyi ki tanımışım Son bir cümle inşallah hayırlı ise çıkar hepimize ama eğer ki hayırsız bir şekilde olacaksa olmasın bence şans veya kader umarım yüzleriniz güler kazanmakta var kaybetmekte sonuçta hayat çalışma devam ediyor bir daha deneriz son değil sonuç olarak herkese şimdiden bol şanslar ve iyi geceler umarım uyuya biliriz...

• Emeğinize sağlık.
    Herkese bol şanslar.

• Merhaba bir sorum var yardımcı olursanız sevinirim. DS-260 formunda eğitim bölümünde okullarımızı girmemiz isteniyor. Lise mezunuyum ve şu anda üniversite öğrencisiyim. Seçenek olarak "High School Diploma" mı yoksa "University, Not Degree" seçneğini seçmeliyim? @crazycells katkılarınız için şimdiden çok teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@galiprifat, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba bir sorum var yardımcı olursanız sevinirim. DS-260 formunda eğitim bölümünde okullarımızı girmemiz isteniyor. Lise mezunuyum ve şu anda üniversite öğrencisiyim. Seçenek olarak "High School Diploma" mı yoksa "University, Not Degree" seçneğini seçmeliyim? @crazycells katkılarınız için şimdiden çok teşekkürler

iki sekilde de girebilirsiniz, sorun yok. minimum lise mezunu oldugunuz surece bu cevabin o kadar onemi olmuyor.

• @crazycells Devam eden üniversite eğitimim için mezuniyet tarihimi formu doldurduğum gün olarak girersem problem yaşar mıyım?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@galiprifat, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@crazycells Devam eden üniversite eğitimim için mezuniyet tarihimi formu doldurduğum gün olarak girersem problem yaşar mıyım?

problem yasamazsiniz.

• Merhabalar benim de bir sorum var. Evliyim ve bir kızım var DS-260 formunu kazanmam halinde yalnızca Case Number girip kendi adıma mı dolduruyorum? (Çünkü kendi adıma da olsa eşimin ve çocuğumun bilgilerini de soracak malum...

YOKSA

Kendi formumu tamamlamamın akabinde bir daha aynı case number ile giriş yapıp eşim sonra da aynı şekilde kızım için mi yapmalıyım?

Şimdiden çok teşekkür ederim bu harika forum ve destekleriniz için.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |