DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

• @eb3vize-com psikiyatrik hastalık bir engel mi? Vize alabilir miyiz?

• @eb3vize-com merhaba Sürece türkiye de başlayıp mesela bir yıl sonra turist vizesiyle abd ye girp orda devam edebiliyor muyuz ? Türkiye'de başlayınca burda mı sonlandırmak gerekiyor?

• @Atlantis00 ben başlattım süreci buyrun eb3vize.com ile

• @sezgisarikas Merhaba başlayalı kaç ay oldu şuan süreçten memnun musunuz? Süreci bizzat nereden takip ediyorsunuz? bilgilendirirseniz memenun olurum

• @İbrahim77 yani çok olmadı başlayalı 1 ay civarı felan oldu. İlk ödememizi yaptık 5.000 usd . tabi öncesinde baya bir araştırdık sorduk soruşturduk. şu an için olumsuzz bir durumla karşılaşmadık. zaten ilgili arkadaşlar ne zaman ne sorarsan kesinlikle cevabını alıyoruz. genel olarak memnunuz .

• ⭐⭐ Banned

@sezgisarikas Hayırlı olsun, inşallah tüm süreç gönlünüzde ki gibi ilerler 🙂 Süreciniz ilerlediğinde sizden ricam acaba aşama aşama burada tecrübelerinizi aktarırsanız çok ama çok mutlu oluruz 🙂

• @eb3vize-com ayrıca e2 statüsünde olan kişi eb3 sürecini başlatabilir mi ?

• ⭐⭐

@serel 15 nolu sayfadan itibaren okursanız oralarda baya konuşuldu sorularınız.

• Yetkili kişi yıllardır bu siteden insanlara bilgileriyle, tecrübeleriyle yardımlarını görüyordum yardımcı olmayı seven biriydi bence o güven veriyor açıkçası. Böyle bi sisteme ön ayak oldu umarım isteyen herkese faydalı olur.

• ⭐⭐ Banned

@sametyavuz Çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için 🙂

• @serel evet turist vizesiyle gidip sonraki süreçte f1 vizesine çevirip devam edebiliyorsunuz. Bu iletideki ve bir sonraki iletideki sorularınız @selamibasaran beyin de dediği gibi 14-15. sayfadan itibaren okuyabilirseniz hepsi @eb3vize-com tarafından cevaplandı.

• Bende ikinci el bir araç var onu satıp işlemleri başlatıcam artık Orçun bey ilede wp üzerinden görüştük.

• @sezgisarikas Teşekkürler cevabınız için peki 2. ödemeyi ne zaman alıyorlar perm sonucu gelince mi

• @İbrahim77 796d718a-653d-4501-b8f3-ead7429b70ec-screenshot_2023-05-07-13-49-17-919_com.android.chrome.jpg
    Bu ödeme bekarsanız ve başvurunuzu Türkiye'den devam ettirecekseniz bu şekildedir. Diğer seçenekler de eb3vize.com un sitesinde yazmaktadır.

• @trivolley Çok teşekkürler

• Baştan beri süreci titizlikle takip ediyorum başvurmaya karar vermiştim ancak bu işin sonunu pek hayırlı görmüyorum artık maalesef. Şu an başvurular şişmiş durumda ve daha da artacak gibi görünüyor. Şu ana dek yaklaşık 65 kişinin başvurduğu söyleniyor ve şirketin çalıştığı lokasyon sayısı sadece iki. Bu iki lokasyonda kaç kişi çalışabilir en fazla? Bir fastfood restoranında kaç kişi çalışabilir? Burada ciddi bir tutarsızlık var bana kalırsa. Belki kaçırdığım bir nokta vardır, şirket cevap verirse daha iyi anlamış oluruz durumu. Ya da sizin aklınıza bir şey geliyorsa yazın lütfen ama bana çok mantıklı gelmiyor yapılan iş. Bu kadar kişinin tamamına green card almak bir de sadece iki lokasyon üzerinden almak olanaksız bence. Oluşacak mülakat sıralarını falan söylemiyorum bile.

• ⭐⭐ Banned

@Thor88 Biri bu duruma açıklık getirirse bende çok mutlu olurum.

• @Thor88 Evet bu konu benimde kafamı kurcalıyor sonuçta 2 lokasyon var ne kadar işçiye ihtiyaçları olabilir

• eb3vize.com bizde merak ediyoruz

• 65 Kişi fazla mı? Yıl sonu başvurmayı düşünüyorum, baya başvuran olacaktır. Ciddi bir bekleme süresi yaratır mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

42.6k
Users

4.5k
Topics

435.1k

| | | |