Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

• Bende düşünüyorum greencard şansını beklemek çok zor gerçekten. Hafta içi iletişim kurarım

• Ücret tarifeniz nedir ve bu ücreti geldikten sonra kazandığımız para ile ödeyebilir miyiz ?

• En önemli konu güvenilirlik diye düşünüyorum.

1. 20 bin doları tek seferde ve daha hiçbir şey belli değilken mi istiyorsunuz?
    2. Biz bu parayı verdikten sonra garantimiz nedir?
    3. 1 yıl çalıştıktan sonra kendimize iş bulduk ve iş değişikliği yaptık. Kaç yıl çalışma sonrası green card başvurusu yapılıyor ve green card başvurumuzu kim yapacak?
    4. Alacağımız saatlik ücret nedir ve mesai zorunluluğu var mı? Sağlık sigortamız yapılacak mı? Orada ev bulma da yardımcı olunuyor mu?
      Şimdi bu iş vasıfsız olduğu için düşük ücretler verilir diye tahmin ediyorum.
    5. Ailemiz de bizimle gelebiliyor mu?
    6. Süreç ret olursa ne oluyor?

• Bu vizeyle red gelse itiraz gakkımız varmı? Hangi aşamada red gelebilir

• ⭐⭐

@laxasca bu parayı aracı kurum mu istiyor?

• @laxasca, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

@greeankartismail14 390.000 TL (20bin dolar) istiyorlar. (uçak bileti vs. hariç)

Yüksek bir mebla ama gözümde çok görünmedi nedeni ise
    ABD F1 ile gitsen (dil okulu için konuşuyorum üniversite daha pahalı olacak) 1 yılık dil okulu fiyatı 30,738$ yani 600 bin TL ediyor yani ve bu fiyat konaklama,yeme hariç onları da eklersen 1 milyona kadar uzar hata geçebilir de

Yok yatırımcı vizesiyle gideyim diyorsun en kötüsün den 50 bine bir işyeri buldun sonra onu biraz guzelestireyim diyeceksin+avukat ücreti+sayamadığım bir sürü şey bunada Nerden baksan 100-150 arası gidecek biz ikisinin ortası diyelim 125 bin$ olsun oda zaten 2.5 milyon TL ediyor

Yok çekiliş desen zaten hepimizin hali ortada

• @RaVeNx, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

Ücret tarifeniz nedir ve bu ücreti geldikten sonra kazandığımız para ile ödeyebilir miyiz ?

Screenshot_2023-05-07-13-49-17-919_com.android.chrome.jpg

Sitelerinde yazan fiyatlandırma bu ama bu konsolosluk için

@eb3vize-com
    Peki Amerika içinde yaparsak ne kadar maliyet olucak?

• @Sabri-FT

Tam olarak bu kafadayım. Dandik bir arabam var TL 200 K ediyor satar ilk 2 taksiti öderim kalanıda süreç içinde bulurum.

• @emrsvt en iyisini yaparsınız ben bir kaç yıldır bu forumdayım 20-25 yıldır başvurup çikmayan çok insan var yani insanlar kaderini bir şans oynuna bırakıyorlar😟

Bende gereken miktarı toplayıp en kısa zamanda başvurucağim bu vizeye

Ama ilk önce bu vizeyi iyi araştırın yabancı kaynaklardan yabancı forum sitelerinden kafanızda 3-5 bişi oluşsun sonra aklınızda takılan soruları burda sorup ondan sonra kayıt olmanı tavsiye ederim

• @danzel bir soruda ben ekleyim görürlerse cevaplasınlar, 1 yıl içinde aksilik oldu işveren ile anlaşamadık başka iş bulurmusunuz.

• J1 ile gidip orada bu vizeye nasıl başvurabilirim?

• İlgileniyorum Formu Siteden doldurdu. özelden de mesaj Attım EB3 olursa güzel olur Olmazsa da Hayırlısı Olsun

• @ytrbilgisayar numaranız silin isterseniz art niyetli insanlar tarafından kullanılabilir

@eb3vize-com hesabına özelden yazınız

• @sny22, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

Bu vizeyle red gelse itiraz gakkımız varmı? Hangi aşamada red gelebilir

Iyi forumlar.
    Bu benim de merak ettiğim bir soru.
    Red verilme söz konusu olabilir mi?
    Yoksa sadece süreçte bizim sıramızın gelmesini mi bekleyeceğiz.

• @gtx295 Ücret ortalaması 13-16 dolar arasında. Tabii bu ücret haftalık 40 saat çalışırsanız alacağınız saatlik ücrettir. Dilerseniz 40 saatten sonra başka bir işte de çalışabilirsiniz veya aynı yerde 40 saatten fazla da çalışabilirsiniz. Bu tamamen size kalmıştır.

• @emrsvt hayırlısı olsun sizin için.

• @Ekto-Oktan tabii ki hemen sizlere bunu sayabilirim.

1. En büyük farkımız Türkçe olarak bizlere istediklerinizi her zaman sorabilirsiniz.

2. Hukuk Danışmanı olarak 2 ABD Göçmen Avukatı ile anlaşmalıyız. Dilediğinizi seçip istediğiniz ile işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

3. Bizler sizlere süreciniz başladığı andan itibaren dosyalarınızı sizlerin de takip edebilmesi için bütün bilgileri vermekteyiz. Böylelikle sürecin hangi adımında olduğunuzu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

4. Bizim ücretlendirmemizde taksit bulunmaktadır ve bunun size ekstra bir maliyeti bulunmamaktadır.

5. Premium Process için ekstradan bir maliyete gerek yok. Ödeyeceğiniz ücretin içinde bulunmaktadır.

• @enemy evet bulamıyorlar. Burada yaşayan herkes buna şahittir. ABD'de Vasıfsız İşçi bulmak firmalar için çok zordur. Çünkü insanların istediği ücret ile firmaların verdiği ücretler arasında ciddi fark bulunmaktadır. Ama sizler bu ücreti Green Card almak için kabul etmektesiniz. Bundan dolayı da firmalar yurtdışından işçi transferi yapmaktadır. Hatta bu konuyla alakalı son zamanda yer alan bir haberi sizlerle paylaşmak isterim.

IMG_9690.jpg

• @eb3vize-com Benim aklımda da bir soru var. Diyelim ki turist vizesiyle gidip, iş kurup e2 statü değişikliği yaptık. Bu durumda da eb3 vize başvurusu yapabilir miyiz? (E2 işimiz devam ederken)

• @mukeya tabii ki her zaman.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |