Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

• @eb3vize-com manipulative yaziyorsunuz.eb3 unskilled iseniz konsolosluktan ise 3 4 sene ulkeye gelip adjustment of status yaparsaniz 2 ila 2.5 sene.Su anda alim yapılmıyor current olmadığından dolayi.Yani evragin tam paran odenmis uicis e I 140 I yuklemissin ,senin islemin current olana kadar arafta bekliyor ve bu ne zaman ne kadar surecek bilinmiyor.Mesela 8 aydir insnalar bekliyor siranin kendilerine gelmesini ki senin vizeyi alman current olfuktan sonra bile 4 ila 8 ay arasi suruyor.Insanlari lutfen manuflatif cevaplar vermeyin sanki hemen basvuran 2 haftada vizesini green cardini aliyormus gibi .

• @Kayhan-Ozcoshar 2-3 yil sonra sonuclaninca abd'de bulunduktan 3-4 hafta sonra green card elinize geliyor diyor. Manipulatif konusmuyorlarki? zaten surecin 2-3 yil surdugunu soyluyolar o kismi kacirdiniz sanirim. Her sey hemencecik oluyor demediler hic. Ama evet abd icinden yapilan basvurular daha kisa surede tamamlaniyor disardaki ulkelere nazaran.

• @sezgisarikas, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

Arkadaşlar merhaba, bugün itibari ile bende sürecimi başlatmış bulunmaktayım. Yani parayı gönderdim arkadaşlara 2-3 iş günü içerisinde hesaplarına düşecek. ondan sonra bizde bu serüvene katılcaz inşallah. dv lottery beklemekle olacak iş değil bu! Herkesin hakkında hayırlısı olur inşallah

Son durum nedir acaba? Bizi bilgilendirme imkanınız var mı?

• ⭐⭐

Rez rez rez

• @emraltunusa bundan sonrası beklemek hocam, beklemedeyiz..

• @Kayhan-Ozcoshar hocam siz neye göre konuşuyorsunuz

• @sezgisarikas sorunuzunu anlamadim

• @Kayhan-Ozcoshar yani şunu demek istiyorum hocam bir bilgi var ama kaynağı nedir, doğruluğu nedir, süreci yaşayıp dahil oldunuz mu yoksa kulaktan duyma yorum mu yapıyorsunuz. burda belki onlarca insan bu vize türünü değerlendiriyor ve siz onları olumsuz yönde etkiliyorsunuz...

• @sezgisarikas hali hazirda bdv ile surece girmis ve bu konularda uzun arastirmalar yapmis turk ve yabanci avukatlar ile gorusmus ona gore burada deneyimimi aktarmis biriyim.umut tacirlerinden nefret ederim yasa kanun belli ve kimse magic beklemesin .su anda unskilled biri consulardan en az 2.5 ila 3 kusur sene bekleyecek ki daha current olmadi

• @Kayhan-Ozcoshar bdv ile süreç içerisindesiniz sanırım, orada hangi aşamadasınız? Ayrıca başvurunuzun üzerinden ne kadar zaman geçti?

• @Uçan-hollandalı gecen ay aos ile baslattim su anda zaten f vizesi ile usa deyim 140 i atma surecine kadar 8 aylik bir sure .ny da Rochester a yazdim.

• @Kayhan-Ozcoshar Ben de Riverside, California yapmayi dusunuyorum. Bakalim bi secim olsun o zaman kararimi vermeyi dusunuyourm.

• @Muratcan-0 basari ve bol sanslar diliyorum umarim hepimiz zamininda current oluruz .ama size tavsiyem Amerika'daki turk avukatlara cok guvenmeyin tecrübesiz ve zora dustugunuzde sozi hemen satip kaybolurlar bir basiniza kalirsiniz.tecrubeleri cok sinirli ve bir sikinti oldugunda hemen kacip daha basit seyler ile para kazanmaya bakiyorlar.Amerikali isim yapmis tecrübeli kisilerle calisin paranizla rezil olmayin

• @Kayhan-Ozcoshar Guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim. Bilmukabele. Umarim hepimize current olur. Bu arada bdv hakkinda ne dusunuyorsunuz ilgililer mi ya da guven bagi hissettiniz mi? bazi yabanci sitelerde firmalara guvenmeyin kendiniz gelip is bulmaya calisin diyor bazilarida oneriyor bilemedim.

• @Muratcan-0 ilgililer ve employer madik atsada hemen baskasi ole degistirecekler.size sunu soyliyeyim eb 3 unskilled zaten kendi icinde cok zor misirikli ve kontrolun sizde olmadigi bir yol.Ia vereniniz batabilir sizi ustem3kten vazgecebilir yada uicis den kaynakli sikintilar olabilir.Ama negatifine gore pozitif leri daha agir bastigi ve coluk cocuk kari gibi beni burada baglayacak f vizesinden sonra burada kalabileceği en iyi yol bu oldug7ndan dolayi sectim.Bdv 30 yildir bu sektoede ve en buyugu turklerin 2 ayda actigi herhangi bir gecmisi olmayan islermelerden degil.ondan s3ctim ilgileri gayet iyi.Bizim icin onemli olan petition bittiginde current olmamiz insallah.kendin de yapabilirsin ama cevren nazinin gececegi amerkikali bir employer taniyorsan ne ala ki ben yinede bu işi profesyonel yapan birini her zaman tercih ederim ama karar sizin

• @sezgisarikas 2025 lotosu çıkarsa. Peşinat çöp mü?

• @Kayhan-Ozcoshar BDV'nin Türkçe desteği var mı? F1 vizesiyle ABD içerisinde olursak 2 yıl sürdüğünün varsayarsak süreç sürerken bir yerde yasal çalışamıyoruz dimi? Av. Remzi Kulen 2020'lerin başvuruları daha yeni işleme konuldu demiş. Biz TR'den başvurursak randevuların durumu da malum en az 4-5 yıl sürer mi? EB3 harici bir çözüm bulamıyorum. Bunun süreci de biraz imkansız gibi duruyor.

• @bismail yani kral ne diyim, ben sürece dahil oldum eb3vize.com ile. Bu tür detayları onlar size daha iyi verir ama, 15 senedir green carda başvurupta çıkmayan insan biliyorum ben. İnanın kendi tercihiniz o ne demiş bu ne demiş çokta umrumda değil açıkçası. Burda 2-3 sene sonra bu vizeyle gidenleri izlemek istemiyorum. Veya binde bir GC ihtimalini beklemek istemiyorum. Herkesin kendi tercihi, birazda cesaret ister bu işler. Saygılar..

• Kumar veya loto oynar gibi bir durum bu. Boşa atabilecek paranız ve zamanınız varsa, yapın bunu

• @denizaker kimsenin ne boşa atılacak parası nede zamanı var, gereksiz bir yorum olmuş. bahsettikleriniz azımsanmıcak miktarda. burası insanları aşağılamanın yeri değil.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

130

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.3k

| | | |