Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba,
    Bir tanidigim ABD'deye multeci olarak girecegini soyledi ve kampta eger sponsorunuz varsa erken cikabiliyormussunuz.

Eger sponsor olursam beni ve yakinlarima bir zarari olur mu? Ornegin ailemden biri ileride turist vizesi almak istediginde ABD'ye gider donmez diye dusunup vize vermemezlik yapabilirler mi? Ben ABD vatandasiyim ve ailem beni ziyarete gelmedi henuz hic eger ileride ailecek gelmek isterlerse bir problem olur mu acaba diye endise ettim. Ek olarak baska bir sakincasi var midir?

Son olarak sadece telefon ile arayip taniyor musunuz diye soruyorlarmis. Dogru mudur?

• Muslu Law Firm

@Lenore, içinde söyledi: Multeci Birine Sponsor Olmak

Merhaba,
    Bir tanidigim ABD'deye multeci olarak girecegini soyledi ve kampta eger sponsorunuz varsa erken cikabiliyormussunuz.

Eger sponsor olursam beni ve yakinlarima bir zarari olur mu? Ornegin ailemden biri ileride turist vizesi almak istediginde ABD'ye gider donmez diye dusunup vize vermemezlik yapabilirler mi? Ben ABD vatandasiyim ve ailem beni ziyarete gelmedi henuz hic eger ileride ailecek gelmek isterlerse bir problem olur mu acaba diye endise ettim. Ek olarak baska bir sakincasi var midir?

Son olarak sadece telefon ile arayip taniyor musunuz diye soruyorlarmis. Dogru mudur?

Sayin@Lenore,sponsorun ABDli veya yesil kartli olmasi gerekir. Ayrica baska bir takim yukumlulukleri de vardir, adres saglamak, posta teslimi vs. gibi. Sponsor oldugunuz hukuki dokumanlarda ve duruma gore mahkemede notu alinan bir durumdur. Aileniz ileride sizi ziyarete gelirse bu durumun sizi etkileyip etkilemeyecegini bilmemekle beraber bu durum kayitlarinizda gorunecektir. Degisik hukumet politiklari bu durumu farkli degerlendirebilir. Yerel ICE ofislerinin farkli uygulamalari olabilir.Yerel ofisinizle veya iletisime gecmeniz gereken numarayla kontrol ediniz. https://www.ice.gov/contact/field-offices?office=16

• Kilitlendi  admin admin 

Benzer Başlıklar

• 2
  • 2
  • 2
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |