Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Rushvisasnow Danışmanlığın Göçmen Olmayan Vize Randevularını Öne Alma Hizmeti

• Erkene alınmış acil randevu örneği ektedir.

image.png

• @crazycells Bir yıldız olanlar 75 iki yıldız olanlar 50... gibi gider diye bekledim crazy beyciğim 🙂

• Ekim ayına alınmış erken randevu ektedir .

image.png

• ⭐⭐⭐⭐

@misha90 bizede bedava 🤣🤣🤣

• @Rhonster Tabi size 5 dolar gibi göstermelik bi fiyat olması lazım ☺

• Merhabalar ,
    Çok acil randevu talebinde bulunan birisi için alınmış olan randevuyu sizle paylaşmak istedim .

image.png

• Merhaba

Ilk tarihi biz mi almamiz gerekiyor? Basvur da yapiyor musunuz?

• @uurse Merhaba ,
    siz önce ödeme yapıp herhangi bir tarih almalısınız . Akabinde olan randevunuz erkene almak için çalışırız .

• Erkene alınmış randevu örneğinden 1 tanesini ekte bulabilirsiniz.

image.png

• Merhabalar ,
    Çok acil randevu talebinde bulunan birisi için alınmış olan randevuyu sizle paylaşıyorum..

image.png

• Referenced by  ayvalik10 ayvalik10 

• Merhabalar,

5 kişilik bir aileyiz. Vize için Ankara'ya başvurduk. Randevumuz 9 Ağustos 2024'e verildi. Daha öne çekmek için ne yapmalıyız? Kişi sayısı fazla olunca öne çekmek zor oluyor galiba.

• şubat 2024te olan vize görüşmemi 25 eylül 2023e almayı başardılar. Hizmet almak isteyenler tereddüt etmesin hiç. Can beye ilgilendiği için ayrıca teşekkür ederim.

• Aralık 2023'teki aile ziyareti için 4 Ekim 2024'e verilen vize randevusundan sonra forum aracılığı ile yolumuzun kesiştiği Sevgili Salih Bey ve Sevgili Can Bey'e olmayacak hayali tarihler vadetmeden, öncelikleri sadece yaptıkları iş olan, maddi kaygılardan uzak bu devirde bu güveni verdikleri için teşekkür ederiz.

Onların sayesinde randevumuz 1 Kasım 2023'e alındı.

IMG-20230922-WA0000.jpg IMG-20230919-WA0009.jpg

• @Rushvisasnow

bizimde İki tane vize randevumuzu can beyin yardımı ile 5 Ekim 2023’e aldık.çok çok teşekkür ediyorum iyiki yollarımız bu forumda kesişmiş ve tanışmışım.beklemek istemeyen herkese altın tepside sunulmuş fırsat tekrardan teşekkür ediyorum.

• Referenced by  tufank tufank 

• @Rushvisasnow EB5 vize randevu tarihi için yapabileceğimiz bir şey var mıdır?

• Benimde hem annem hemde kayınvalidemin vize randevularını 1 yıl geriye çektiler. Salih bey ve Can beye teşekkür ediyorum. Kesinlikle hiç düşünmeden güvenebilirsiniz emin olun güveniniz boşa çıkmayacaktır.

• @srhnkskn ne güzel olmuş. Hayırlısı oldun hakkımızda hepimizin. Hangi vize türüydü sizinkisi?

• @Banu-Çavdar Size cevap verilmemis. Ben cevaplayayim musaadenizle Banu Hanim. Gocmen vizelerinde ne yazik ki bu hizmetten faydalanilmiyor. Sizin vize turunuz gocmen vize oldugu icin NVC’den randevunuzun olusturulduguna dair mail gelecek. Onun disinda ne yazik ki yapacak bir sey yok.

• Referenced by  ReLoad ReLoad 

• @Rushvisasnow merhabalar, hocam merakımdan soruyorum. Biz manuel olarak belirli bir sayının üzerinde sorgulama yaptığımızda belirli bir süre sistemden uzaklaştırılıyoruz ve açık randevuları bile göremiyoruz. Sizin programınızın özelliği nedir ki bizim gibi engellemeye takılmadan kısa sürede randevu bulabiliyor. Biraz kafam karıştığı için soruyorum yanlış anlamayın maksat konuyu baltalamak yada işinize engel olmak değil.

• Merhaba, daha önce randevu alıp red yemiş biri bu hizmetten yararlanabilir mi?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.5k
Users

4.4k
Topics

422.9k

| | | |