Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese Merhaba,
    Yakın zamanda Los Angeles’a gitme planımız vardı ancak ciddi bir sağlık sorunu nedeniyle iptal etmek zorunda kaldık. 12 Ocak - 12 Şubat tarihleri arasında Airbnb’den bir ev tuttuk ancak ev sahibi para iadesi yapmaya yanaşmıyor. İptal etmemizi ve eğer benzer tarihlerde başka birisi evi tutarsa ancak o zaman iade yapabileceğini söylüyor. Tarihlerde esneklik olabilir, tam aynı tarihler olması şart değil.

Ev budur:

Biz 4600$ ödedik bu tarihler için. Eğer yakın tarihte bu bölgeye gitmeyi planlayan ve kalacak bir yer arayan var ise bir şekilde anlaşıp bizim yerimize bu evi tutabilir ise iade alabilme şansımız olabilecek. Fiyat konusunda biraz esneklik sağlatabileceğimi düşünüyorum ve en azından o kadarını bize iade etmesini talep edebilirim.

İlgilenen var ise bana ulaşabilirse sevinirim. Gerçekten beklenmedik bir olayla karşı karşıya kalmış durumdayız ve bir umut buraya yazmaya karar verdim.

Eşimin rütin sağlık kontrolünde bir kanser şüphesiyle karşılaşıldı ve gidişimiz iptal oldu. Uçak biletlerimiz zaten neredeyse yandı, bir de bu ev için ödemiş olduğumuz miktar bizi oldukça zor durumda bırakıcak…

• Allah Şifa versin Kardeşim

• ⭐⭐⭐

Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. İnşallah birileri çıkar.

• Çok çok geçmiş olsun, umarım bulursunuz birilerini ve eşinize de acil şifalar diliyorum

• @serdaratalay ,
    Geçmiş olsun hcam. Acil şifalar dilerim.

• @serdaratalay Cok gecmis olsun! Acil sifalar dilerim..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

118

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |