Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar arkadaşlar. Instagram'da gezinirken bir udemy kursunun indirimde olduğunu gördüm. Link

Daha önce hiç böyle bir kurs ile dil öğrenmeye çalışmadım o yüzden ne kadar verimli olacağını bilmiyorum.

Hep bir sınava çalışmaya yönelik olan kurslardan kaçındım. Benim derdim bir sınavdan 60 almak değil, dil öğrenmek. Bu kurs da onlardan biriyse boşuna para israfı yapmayayım. Ayrıca kurslar ile dil öğrenilebilir diyenler de önerebileceği kursun linkini de gönderebilirse sevinirim. 🙂

• ⭐⭐⭐

İngilizceyi YouTube üzerindende öğrenirsin udemydende veya başka bi online platformlardanda. İngilizceden grammerleri öğrendikten sonrası tamamen gelişime açık olmak ve hazneyi genişletmek. İlk İngilizce öğrenmeye başladığımda grammerleri öğrenip yabancı dizileri alt yazısız izlemeye başladım. Bilmediğim sözcükleri sözlükten çevirdim pratik yaptım o sözcüklerle cümle kurdum. Yani herşey size bağlı

• ⭐️-Online konuşma programlarına katılın derim. Grup halinde ya da bire bir olabilir, önemli olan İngilizce kendinizi ifade etmeye çalılmak, ALGILARINIZ inanılmaz açılıyor bu konuşma seanslarından sonra ! Eşim ABD’ye gelmeden önde Bukytalk’tan grup derslerine katılmıştı ben de şu anda Amerika’da olmama ragmen bire bir ders alıyorum, çok faydasını gördük ! Kendileri bana güzel bir İNDİRİM kodu da çıkarttılar 😇 Fiyatları zaten diğer kurslara göre çok uygun ama GOCMENBIRAILE10 kodunu kullanırsanız ekstra %10 indirim daha alırsınız.

• ⭐⭐⭐

Çabanıza ve kararlılığınıza bağlı olarak öğrenilir. Gramer ve kelime bilgisi arttırıldıktan sonra Cambly veya Open English gibi bir platformda pratik de yaparsanız tabi ki öğrenmiş olursunuz.
    Linkte vermiş olduğunuz eğitim temelden sonra almanızı tavsiye edeceğim bir eğitim.
    İngilizce Eğitimi - Ücretli ve Ücretsiz , bu başlıktaki linklere bakmanızı öneririm. İlk önce Serdar hocanın diğer eğitimini bitirmelisiniz.

• Bana kalırsa İnter İngilizce uygulamasında bulunan ücretsiz deneme kampanyasına bir bakın derim. İngilizce konuşma pratiği yaparak, akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilirsiniz en azından. Onun dışında size tüm konularda baştan sona öğrenim sağlayacak bir uygulama var mı, sanmıyorum.

• Bende İnter İngilizce uygulamasını yeni kullanmaya başladım ve eğitmenlerden vs. oldukça memnunum. Düzenli kullanım ile faydası olacak gibi duruyor.

• Telefona Tandem uygulamasını indirebilirsiniz. Orada sohbet odaları oluyor ve o odalara girip ister sadece dinleyici ister dinleyici-konuşmacı olabilirsiniz. Yani tamamen sıradan kullanıcıların açtığı sohbet odalarına giriyorsunuz ve isteyen konuşabiliyor. Konuşma ve dinleme-anlama pratiği açısından güzel, öneririm.

Benzer Başlıklar

• 8
  • 2
  • 25
  • 67
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |