Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar merhaba, 3 yıldır network uzmanı olarak çalışmaktayım bu alanda çalışan tecrübe edinen var mıdır? Sitede tanıdığınız bildiğiniz network uzmanı var mı çeşitli sorular sorabileceğimiz?
    Yazılımcılar çok görüyorum ama network alanında çalışmış insanlar görmek çok nadir bir durum.
    Kendimden bahsedecek olursam datacenter ve enterprize network alanlarında oldukça tecrübeliyim, wireless design ve yönetimi network monitoring ve yapısal kablolamada uzun uzun mesai harcadım.
    İngilizce konusuna gelecek olursak her türlü toplantıyı organize edebiliyoru, sunum/ders anlatımı yapabiliyorum, teknik dökümanları irdeleyip ihtiyacım olanı bulup çıkarabiliyorum. Tabi günlük hayatta insan ne konuşuyorsa ben de aynen öyle. Avrupada 10 ülke gezdim çeşitli zamanlarda.
    Bu şartlar altında iş bulup çalışma imkanımız nedir arkadaşlar? US veya Canada. Ne zaman iş görüşmesine katılsam şu soruyla kapanışa gidiyoruz: “Are you legally authorized to work in the US”. Ben de zavallı authorized olsam neden burda uzaktan bunlarla uğraşayım diyorum.
    Uzun oldu okuyan ilgilinen cevap verenlere teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@haktan132 Merhaba, peki network ile ilgili aldığınız sertifikalar var mıdır ? Varsa nelerdir ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |