Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!

• Merhaba. Benim açıkçası en çok merak ettiğim konularda birisi. Mülakat veya sağlık sorunlarından dolayı elenen kimse oldu mu. Okuduğum kadarıyla mülakat ve unganlara giden herkes vizesini alıyor ve bunu okuyunca da mutlu oluyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@teqnoloq unganlarda eğer bir sorun olursa balgam testi yapıyorlar 8 haftaya kadar süren bir testtir. Mülakatta ise para yetersiz ise sana sponsor bul gel diyor Evraklarda bir eksiklik varsa evrağı tamamlaman için sana zaman tanıyorlar. Ondan dolayı konsolosluk seni senden daha çok amerikaya gitmeni istiyor

• Çıktıktan sonra yeterki mülakat için mail gelsin. Geldi mi her türlü gidiyor gibisin anladığım kadarıyla

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@teqnoloq evet aynen

• ⭐⭐

Tabi ki elenenlerde oluyor. Başvuru formunda hata yapıp elenenler, doğum yerinin (ülke olarak) yanlış seçilmesiyle elenenler oluyor. Biz sadece olumlu kısımlarını görüyoruz red alanlar muhtemelen bir daha foruma hiç girmiyor ve yaşanan deneyimi paylaşmak istemiyor. ( @ayvalik10 ) dediğine katılıyorum konsoloslar genelde senden cok istiyor gitmeni..

• Red alanlar gelmediği için neden reddedildiğini bilemiyoruzda. Başvuru formunu yanlış doldurulup doldurulmadigini mülakatta evrak kontrolünde yapıyorlar sanırım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

71

27.5k
Users

4.8k
Topics

330.8k

| | | |