Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar. 3××× sıralardan greencard çıktı. Fakat ben şuan farklı bir ülkede çalışıyorum. Eşim ve çocuklar Türkiyede. Mülakat için ben bulunduğum ülkede eşim ve çocuklar Türkiyede mülakata girebiliyor mu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@opal111 Ailemle farklı ülkelerdeyiz. Mülakat nasıl olacak içinde söyledi:

Merhabalar. 3××× sıralardan greencard çıktı. Fakat ben şuan farklı bir ülkede çalışıyorum. Eşim ve çocuklar Türkiyede. Mülakat için ben bulunduğum ülkede eşim ve çocuklar Türkiyede mülakata girebiliyor mu.

Evet yapabilirsiniz. Fakat once sizin vizenizin onaylanmasi lazim, daha sonra aile uyeleriniz Ankara'daki konsolosluk ile iletisime gecmeli. Tum surec icin Ankara Konsolosluguna danismanizi tavsiye ederim:

sanirim bu aralar sitede hata var, eger yukaridan sorunuzu gonderemezseniz su email adresinden konsolosluga ulasmayi deneyebilirsiniz: [email protected]

(email'de kendi sitelerindeki sorundan da bahseder misiniz, duzeltsinler en yakin zamanda)

• İlk formu doldururken aile bireylerim de gelecek seçeneğini işaretlemem gerekiyor değil mi

• merhaba ds 260 formunda benden istenilen 'Full Name in Native Alphabet ' kısmına sadece yerel alfabeye göre ismimi yazdım soy ismimi yazmadım bu bir sorun yaratır mı. eğer sorun olursa çözme şansım varmı. bu arada ds 260 formunu gönderdim. şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

• mesajı yanlış başlık altında gönderdim kusura bakmayın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@opal111 Ailemle farklı ülkelerdeyiz. Mülakat nasıl olacak içinde söyledi:

İlk formu doldururken aile bireylerim de gelecek seçeneğini işaretlemem gerekiyor değil mi

Evet, oyle isaretleyin ama o kisim cok dert degil; bence butun aile uyeleriniz icin DS260 formu bile doldurabilirsiniz su anda. Konsolosluk nasil tercih ederse oyle yapmak daha iyi olacaktir, vizeyi -en azindan ailenize- kendileri verecekleri icin yonlendirmesine uymak onemli. Bu arada diger ulkedeki konsoloslugun gocmen vize basvurusu kabul edip etmeyecegini de arastirin.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emre Ailemle farklı ülkelerdeyiz. Mülakat nasıl olacak içinde söyledi:

merhaba ds 260 formunda benden istenilen 'Full Name in Native Alphabet ' kısmına sadece yerel alfabeye göre ismimi yazdım soy ismimi yazmadım bu bir sorun yaratır mı. eğer sorun olursa çözme şansım varmı. bu arada ds 260 formunu gönderdim. şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

nasil bir sorundan bahsediyorsunuz? soruya tam cevap vermemissiniz. Mulakattan once formu actirip eksik cevaplari tamamlayabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

126

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |