Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

İngilizce Öğrenmek - Geliştirmek İsteyenler İçin Motivasyon - Strateji Videoları

• İngilizcem sanırım B1-B2 ortalamasında. Yıllar içerisinde sürekli ingilizcemi geliştirmek için fırsat kollasam da biraz tembellik, biraz da iş yoğunluğu nedeniyle sürekli bu hedefimi ya erteledim ya da belirli bir düzene oturtamadım.

“Artık yeter!” diyerek aldığım karar ile ilk önce bazı Hafıza Teknikleri eğitimlerine yoğunlaştım, Ders Programını kendime göre tasarladım ve İngilizce Eğitim kaynağı seçimini yaptım.

YouTube videolarını izlerken aşağıya eklediğim Youtuber’ın videoları dikkatimi çekti, videoyu izledikten sonra bu tarz motivasyon ve strateji videolarının ingilizce öğrenme ve geliştirme yolunda oldukça işe yarayacağını düşündüm.

Sizlerde bu tarz videoların faydalı olabileceğini düşünüyorsanız, yesilkartforum.com yönetici arkadaşların da rızası var ise bu başlık altında faydalı bulduğumuz videoları paylaşarak birbirimize fayda sağlayabileceğimizi düşündüm.

• Merhaba arkadaşlar ben İngilizce dilini öğrenmek istiyorum bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum biliyorum çogunuz diyeceksinizki kursa gidin cambly gibi uygulamalari tavsiye edeceksiniz ama bunları karşılayacak durumum yok bide bir işte çalisanlar nasıl öğrenebilir halk eğitim merkezindeki İngilizce kursları nasıl iyi mi verim verir mi insana konuşma yazma gibi katkılar verir mi hiç konuşamıyorum yazamıyorum
    Not: halk eğitim merkezi kurslar ücretsiz ama gündüz ders verirler ama gündüz çalisan bir insan için bu biraz zor

• ⭐⭐⭐

@Karanlık-Lejyoner valla ben sadece dizi izleyerek temel attım sonrasında bölümüme geçerken hazırlık okudum tam pekişti ilgin varsa sözlük okuyarak bile öğrenirsin eğer dil öğrenmeye kapalı bi insansan öğrenmezsin

• @waterman yani nasıl açıklar mısın şuan konuşabilir musun öğrendin mi bölüm olarak ne okuyorsun hiç kursa falan gitmedin dimi

• ⭐⭐⭐

@Karanlık-Lejyoner hayır hiç kursa gitmedim İngilizce öğretmenliği kazanmıştım okulu yarıda bırakmak zorunda kaldım bazen zorlansamda İngilizceyi iyi anlıyorum ve ortanın bi üstü de konuşuyorum

• @waterman neden öğretmenlik yapmıyorsun daha güzel bir iş değil mi

• UDEMY den ücretsiz veya 59₺-69₺ (Fiyatlar Düşükken Al) İngilizce derslere dal Bu 1. Adım
    Duolingo Hergün Yarın saat Sıkılıncaya kadar çalış 2.Adım
    MemRise Hergün Yarım Saat 3.Adım
    Quizlet Kelime ÇAlışma Hergün Yarım Saat 4.Adım
    YAbancı dizi film 2 Ay Tr Altyazı Sonra Orj Altyazı 5.Adım
    Telegram BBC PopCAST Üye Ol 6.Adım
    ABD gidersem Sosyal Ol 7.Adım

• ⭐⭐⭐

@Karanlık-Lejyoner, içinde söyledi: İngilizce Öğrenmek - Geliştirmek İsteyenler İçin Motivasyon - Strateji Videoları

@waterman neden öğretmenlik yapmıyorsun daha güzel bir iş değil mi

Hayat şartları şuan yapmamı engelliyor 🙂

• @waterman anlıyorum kardeşim Allah yardımcın olsun

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

122

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |