Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Göçmen Vizelerini Kurtar

• ⭐⭐⭐

Kusura bakmayın konu dışı. Sanırım birinin bana garezi var. Mülakat alalım diye retweet yapıyordum. Başka paylaşımım da yoktu. Hesabımı kalıcı olarak askıya almışlardı. Ben de başka bir e-mail ile yeni hesap açtım. Bunu da kalıcı olarak askıya almışlar. İkisinde de SaveDiverstyVisa 'dan retweet yapınca oldu bu. Bir anlam verebilen var mı ?

• @Programmer tweetir bazen böyle şeyler yapıyor, muhtemelen sizi spam olarak algılamıştır. Lütfen yeni bir hesap açın size önerdikleri kişileri takip edin tweetirda sadece göçmen vizeleri üzerine olan paylaşımları değil, farklı konulardada beğeni paylaşım yapın o zaman sizi normal kullanıcı olarak algılarlar diye düşünüyorum. Savediversityvisa altındaki kopyala yapıştır çoğu tweeti spam olarak gösteriyor

• Mücadeleye devam ediyoruz verilen sözler ve yapılan icraatler arasındaki çelişki çok bariz olmasına rağmen halen legal göçmenlik yolunda ilerleyenler için harekete geçilmedi

• Asla vazgeçmeyeceğiz

• ⭐⭐⭐

@Muhtaradana bu olayı bu hale getirip sesi bu şekilde duyuran herkesi canı gönülden tebrik ederim. Hakkınız olanı almanıza çok az kaldı

#WeWillNeverGiveUp!

• Kübalı dv2020-dv2021 talihlilerinin Amerikadaki akrabaları ve arkadaşları vasıtasıyla kongre üyelerine ulaşmasını ve sorun için yasal bir çözüm talep etmelerini isteyen bir çağrımız var

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |