Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
DV2023 Talihlileri DV2023 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!

California-Irvine'da Kalacak Yer Arıyoruz

• 8 Eylül tarihinden itibaren bir yıl süresince UCI’daki post-doktora araştırmamı yapmak üzere eşimle birlikte Irvine’a geleceğiz. Oldukça az bir süre kaldığı için bu mesajı sizlerle paylaşma ihtiyacı duyuyorum. Üniversitedeki lojman ve off-campus olanakları için bir buçuk yıldır sıra beklememe ve türlü araştırmalarıma rağmen henüz üniversite içindeki ve dışındaki konaklama olanaklarından olumlu bir dönüş alamadım. Air-Bnb fiyatlarının da oldukça yüksek olduğu gerçeğini de bir taraftan oldukça önemsiyorum. Irvine’da tercihen UCI’a yakın bir konumda uygun fiyatlı ve yine tercihen kendine ait banyosu olan, bir stüdyo daire/oda/aile yanı vb. iki kişilik bir konaklamaya ihtiyacımız var. Irvine civarında yaşayan ve bu hususta yardımcı olabilecek veya yardımcı olabilecek bir tanıdığa sahip kişiler olursa oldukça memnuniyet duyarım. Bu mesaja cevaben benimle irtibata geçebilirsiniz. Sevgi ve Saygılarımla.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

22.8k
Users

4.2k
Topics

293.4k

| | | |