Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar,
    Turist vizesi için gelecek senenin Temmuz civarına İst konsolosluk randevu veriyor. Bunu nasıl öne çekebiliriz? Konsolosluk kendisi mi öne kaydıracak eğer randevu alırsak yoksa biz mi takip edip öne çekmemiz daha mantıklı? Sizce ne kadar öne çekilebilir?

Saygılar

• ⭐⭐⭐⭐

Bende bunun cevabını bekliyorum 👍 Bulamadım çözüm yolunu

• Bu sorunun cevabı şu; Siz yapabildiğiniz sürece her gün / saat girip randevu tarihi kovalıyorsunuz. İptal edilen ya da açılan yeni yakın tarihli slotları kapmaya çalışıyorsunuz. Bazen de konsolosluk kendi daha erkene çekiyor otomatik olarak ve size genelde bir mail ile bildirim yolluyor.

Diğer olası soru ve sorunlarınız için;

Turist Vizesi Telegram Grubu

• @JackFoxy sureklı bakacagız o zaman ılla bos seans oluyor mu? Buna ek olarak kac kere one cekebılıyoruz? bır sure veya sınırı var mı? One cekerken ılk aldıgımız tarıhı kaybederek daha gerılere dusme dusurumu olabılır mı?

• @altone Sizden bir kaç cevap fazla biliyorumdur tahminen. O yüzden grubu önermiştim 🙂 Bizde yakın zamanda ailemiz için başvuracağız. Süreci anlamak için grubu takip ediyorum bende.

Yeni ve daha erken tarih yakalayanlar oluyor ve grupta hemen paylaşıyorlar genelde tarih açıklığı olduğunda. Kaç keresi, süresi bildiğim konular değil ama grupta sorulduğunda genelde cevaplanıyor her soru. Bol şanslar.

• @altone Boş bir gün bulmak biraz şans meselesi. Ben 2 kez tarih değişikliği yaptım tam olarak kaç hak veriliyor bilgim yok. Öne çekerken mevcut randevunuzu boş bulduğunuz gün ile değiştiriyor ilk tarihinizi kaybetme gibi bir durum yok.
    appoi.PNG
    date.PNG

1. kısımdan tarihi seçip onayladığınızda mevcut randevunuz yeni seçtiğiniz randevu tarihiyle değiştiriliyor.

Son olarak 12 Ekim 2022 tarihli randevum için 7 Ekim 2022'den sonra iptal ya da tarih değişikliği yapılmasına izin vermiyor.

• Merhaba,
    05.07.2023 tarihine geçen hafta aldığım randevumu öne çekebilmek için sürekli kontrol ediyordum. Az önce "seçtiğiniz lokasyonda mevcut randevu yok" uyarısı görünmeye başladı. Kapatıldı mı acaba randevular?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sunflower hayır, boşta mülakat slotu olmadığını gösteriyor.
    önümüzdeki günlerde tekrardan denemeye devam edin.

• @gucarslan Teşekkür ederim.

• @FiveHN teşekkürler.

• @sunflower, içinde söyledi: Turist vizesi için en erken tarih?

Merhaba,
    05.07.2023 tarihine geçen hafta aldığım randevumu öne çekebilmek için sürekli kontrol ediyordum. Az önce "seçtiğiniz lokasyonda mevcut randevu yok" uyarısı görünmeye başladı. Kapatıldı mı acaba randevular?

Sisteme çok fazla giriş çıkış yaptığınızda bu uyarıyı alırsınız.Belirli bir süre bu şekilde kalır yanı geçici bir banlanma gibi daha sonra ise yeniden giriş yaparak tarihleri görebilirsiniz.

• @alpertunga bu dediğiniz normal giriş çıkış için mi yoksa öne çekilen randevular için mi? Ben 1 haftadır günde 10'ar kez bakıyorum 1 kere daha önde boş bir seansa denk gelemedim.

• @altone, içinde söyledi: Turist vizesi için en erken tarih?

@alpertunga bu dediğiniz normal giriş çıkış için mi yoksa öne çekilen randevular için mi? Ben 1 haftadır günde 10'ar kez bakıyorum 1 kere daha önde boş bir seansa denk gelemedim.

Normal giriş çıkış için hocam, bununla ilgili bir çalışmam var bitirmek üzereyim çok yararlı olacak.

• Arkadaşlar merhabalar ben bugun eşim ve bana turistik vize başvurusu yaptım randevu seçme ekranında önce kendime randevu aradım yer yok sonra eşime almaya çalıştım ona randevu verdi ve sonrasında boşluklar görünüyor. Bana beden vermiyor bilgisi olan var mı ?

• Turist vizesiyle 1 den fazla ABD giriş yapıp her seferinde 6 aylık dolaşım izni verilen var mi acaba? Ben 3-4 yıl önce ülkeye girdiğim de 6 aylık verilmişti. Kapıdaki memuru bağlı sonuçta her giriş de farklı verilebilir ama merak ettiğimde 1.den fazla giriş yapan kişiler varsa her girişinde 6 ay verilmiş mi ?

• @mexido, içinde söyledi: Turist vizesi için en erken tarih?

Turist vizesiyle 1 den fazla ABD giriş yapıp her seferinde 6 aylık dolaşım izni verilen var mi acaba? Ben 3-4 yıl önce ülkeye girdiğim de 6 aylık verilmişti. Kapıdaki memuru bağlı sonuçta her giriş de farklı verilebilir ama merak ettiğimde 1.den fazla giriş yapan kişiler varsa her girişinde 6 ay verilmiş mi ?

Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum

• Merhaba cep telwfonundan girince hata veriyor randevu sayfasi . Nasil cepten randevu aliniyir

• Aklınıza geldikçe ve fırsat buldukça girip deneyin.
    Geçen hafta yakın arkadaşlarım Temmuz 2024'ten Aralık 2023'e çektiler randevuyu. Peş peşe 2 gün açılmış aralık ayında.

• Ben de annem icin basvuru yaptim. Ilk randevuyu 30 Temmuz 2024’e vermisti sistem. Bir hafta icinde surekli deneyerek 17 Ekim 2023’e cekebildim.

• Merhaba,

benzer bir konu olduğu için yeni başlık açmak istemedim. Biz de benzer şekilde başvuru yaptık ve 12 ağustos 2024'e verdi. 2 haftadır günde 4-5 kez girip bakıyorum ama hiç tarih denk gelmedi daha yeni tarihlerde. eşim + ben + 2 çocuk olarak 4 kişilik randevu aldığımız için mi acaba yer boşalmıyor? yani yer boşalınca 4 kişi birden boşalmadığı için mi acaba yer açıldığını göremiyoruz biz? randevuyu bölüp ayrı ayrı yapsak bir avantajı olur mu 4lü yerine? bir kez bölünce tekrar birleştirilemiyormuş sanırım.
    Bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |