Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
DV2023 Talihlileri DV2023 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!

T-mobile Magenta Max plani icin %20 indirim kuponu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Degerli forum sakinleri, gecen yil bir T-mobile calisanindan "%20 insider code" bulabildigim icin, T-mobile'in sinirsiz 5G plani olan Magenta Max'a gecis yapmistim. Bu kod sayesinde hesabi %20 indirimle kullaniyorum. Simdi yine ayni sekilde elime bir kupon gecti ve 1 ay icinde kullanilmasi gerekiyor.

Eger baska bir GSM sirketinden, T-mobile'in Magenta Max planina gecis yapmak isteyen forum uyeleri varsa haber etsinler, bu kodu kendileriyle paylasayim. Kupon kodu tek kullanimlik maalesef, o nedenle gercekten bu indirimden yararlanabilecek kisilere verebilirim. Bu indirimden yararlanmak icin:

• T-mobile disinda AT&T veya Verizon kullaniyor olmaniz lazim.

• Numaranizi ve size verecegim insider kodu suradan kayit ettirmeniz lazim:

• Kayit sonrasi 14 gun icinde numarayi T-mobile'e (Magenta Max planina) tasimaniz lazim.

Zaten %20 indirim kuponu otomatik olarak hesabiniza ekleniyor.

Magenta Max'in icinde sinirsiz 5G data, sinirsiz konusma, sinirsiz yazisma, Netflix uyeligi, 4K UHD video streaming vs. gibi ozellikler var. Lutfen suradan kiyaslamayi yapin:

Not: Eger sadece bolgenizde T-mobile'in iyi calistigina eminseniz boyle bir gecis yapmanizi tavsiye ederim. Ne AT&T, ne Verizon, ne de T-mobile ABD'nin her yerinde iyi calismiyor, bilginize.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Ayrica not olarak ekleyeyim. Ben bu plana gecis yaptigim sirada sans eseri Costco'da T-mobile'a diger GSM sirketlerinden kendi telefonunu getirerek gecis yapanlara 300 dolarlik hediye check'i veriyorlardi. Bu Costco T-mobile kampanyasi sik sik oluyor, o nedenle boyle bir gecis yapacak arkadaslara Costco'yu kontrol etmesini tavsiye ederim.

Bu sayede siz de hem 300 dolarlik hediye check'i hem de %20 indirim kuponu alabilirsiniz. Indirimi zaten yukarida bahsettigim siteden kayit ettiginiz icin iki kampanya birbirini etkilemiyor. Biri T-mobile'in indirimi, digeri ise Costco'nun...

Bizim 6 kisilik aile planimiz su sekilde:

Screen Shot 2022-06-17 at 6.35.31 PM.png

herkes kendi hesabini kitabini buna gore yapabilir 👍

Indirimden gercekten birinin yararlanmasi icin lutfen sadece T-mobile'a gecis yapip bu indirimden yararlanabilecek kisiler bana ulassinlar 👍 yukarida da bahsettigim gibi kod tek kullanimlik, sadece bir kere kayit edilebiliyor ve kayit eden numaranin T-mobile'e gecis yapmasi gerekiyor.

• @crazycells Gecen ay Veriziondan Magenta Max'e gecis yaptim. Kismetsizlik 🙂 hayir aglamiyorum gozume bisey kacti.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kundekari, içinde söyledi: T-mobile Magenta Max plani icin %20 indirim kuponu

@crazycells Gecen ay Veriziondan Magenta Max'e gecis yaptim. Kismetsizlik 🙂 hayir aglamiyorum gozume bisey kacti.

maalesef T-mobile'in sucu sayin @kundekari , emaili daha yeni gonderdiler. Eger birden fazla kisiyseniz veya aile plani dusunuyorsaniz ve henuz diger uyeler gecis yapmadiysa belki kullanabilirsiniz? Onemli olan gecis yapan telefon numarasinin son 90 gunde T-mobile disinda olmasi.

Ben de normalde boyle kupon emaillerini cok onemsemem, ama biz gercekten cok faydasini gorduk Magenta Max'in... T-mobile herkesin bu plana gecmesi icin caba sarfediyor 🙂 o nedenle surekli kampanyalar yapiyor. Aile planindaki 3 kisi telefonlari ucret odemeden iphone 13'e upgrade ettik bu plan sayesinde, eminim siz de gormussunuz zaten bu kampanyalari. O nedenle forumdan biri yararlansin istiyorum 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

112

22.0k
Users

4.1k
Topics

287.9k

| | | |