Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

T-mobile Magenta Max plani icin %20 indirim kuponu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Degerli forum sakinleri, gecen yil bir T-mobile calisanindan "%20 insider code" bulabildigim icin, T-mobile'in sinirsiz 5G plani olan Magenta Max'a gecis yapmistim. Bu kod sayesinde hesabi %20 indirimle kullaniyorum. Simdi yine ayni sekilde elime bir kupon gecti ve 1 ay icinde kullanilmasi gerekiyor.

Eger baska bir GSM sirketinden, T-mobile'in Magenta Max planina gecis yapmak isteyen forum uyeleri varsa haber etsinler, bu kodu kendileriyle paylasayim. Kupon kodu tek kullanimlik maalesef, o nedenle gercekten bu indirimden yararlanabilecek kisilere verebilirim. Bu indirimden yararlanmak icin:

• T-mobile disinda AT&T veya Verizon kullaniyor olmaniz lazim.

• Numaranizi ve size verecegim insider kodu suradan kayit ettirmeniz lazim:
      https://insider.t-mobile.com/

• Kayit sonrasi 14 gun icinde numarayi T-mobile'e (Magenta Max planina) tasimaniz lazim.

Zaten %20 indirim kuponu otomatik olarak hesabiniza ekleniyor.

Magenta Max'in icinde sinirsiz 5G data, sinirsiz konusma, sinirsiz yazisma, Netflix uyeligi, 4K UHD video streaming vs. gibi ozellikler var. Lutfen suradan kiyaslamayi yapin:

https://www.t-mobile.com/cell-phone-plans

Not: Eger sadece bolgenizde T-mobile'in iyi calistigina eminseniz boyle bir gecis yapmanizi tavsiye ederim. Ne AT&T, ne Verizon, ne de T-mobile ABD'nin her yerinde iyi calismiyor, bilginize.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Ayrica not olarak ekleyeyim. Ben bu plana gecis yaptigim sirada sans eseri Costco'da T-mobile'a diger GSM sirketlerinden kendi telefonunu getirerek gecis yapanlara 300 dolarlik hediye check'i veriyorlardi. Bu Costco T-mobile kampanyasi sik sik oluyor, o nedenle boyle bir gecis yapacak arkadaslara Costco'yu kontrol etmesini tavsiye ederim.

Bu sayede siz de hem 300 dolarlik hediye check'i hem de %20 indirim kuponu alabilirsiniz. Indirimi zaten yukarida bahsettigim siteden kayit ettiginiz icin iki kampanya birbirini etkilemiyor. Biri T-mobile'in indirimi, digeri ise Costco'nun...

Bizim 6 kisilik aile planimiz su sekilde:

Screen Shot 2022-06-17 at 6.35.31 PM.png

herkes kendi hesabini kitabini buna gore yapabilir 👍

Indirimden gercekten birinin yararlanmasi icin lutfen sadece T-mobile'a gecis yapip bu indirimden yararlanabilecek kisiler bana ulassinlar 👍 yukarida da bahsettigim gibi kod tek kullanimlik, sadece bir kere kayit edilebiliyor ve kayit eden numaranin T-mobile'e gecis yapmasi gerekiyor.

• @crazycells Gecen ay Veriziondan Magenta Max'e gecis yaptim. Kismetsizlik 🙂 hayir aglamiyorum gozume bisey kacti.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kundekari, içinde söyledi: T-mobile Magenta Max plani icin %20 indirim kuponu

@crazycells Gecen ay Veriziondan Magenta Max'e gecis yaptim. Kismetsizlik 🙂 hayir aglamiyorum gozume bisey kacti.

maalesef T-mobile'in sucu sayin @kundekari , emaili daha yeni gonderdiler. Eger birden fazla kisiyseniz veya aile plani dusunuyorsaniz ve henuz diger uyeler gecis yapmadiysa belki kullanabilirsiniz? Onemli olan gecis yapan telefon numarasinin son 90 gunde T-mobile disinda olmasi.

Ben de normalde boyle kupon emaillerini cok onemsemem, ama biz gercekten cok faydasini gorduk Magenta Max'in... T-mobile herkesin bu plana gecmesi icin caba sarfediyor 🙂 o nedenle surekli kampanyalar yapiyor. Aile planindaki 3 kisi telefonlari ucret odemeden iphone 13'e upgrade ettik bu plan sayesinde, eminim siz de gormussunuz zaten bu kampanyalari. O nedenle forumdan biri yararlansin istiyorum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

indirim kodu ilgili bir arkadaşa verildi. eğer daha sonra yeniden böyle bir kampanya olursa yeniden duyurusunu yaparım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sayin @kundekari basta olmak uzere tum T-mobile kullanicilarina bir promosyon haberim var!

T-mobile bugun baslattigi bir kampanya ile bazi musterilerine ucretsiz 1 hat veriyor, maalesef herkes kampanyaya dahil degil; hesabinizin bu promosyona dahil olup olmadigini anlamanin tek yolu musteri hizmetlerine ulasip sormak.

Maalesef kampanya hakkinda cok fazla bilgi yok ama Aralik'in 19'u son gun olabilir...

Biraz once ben de T-mobile app'inden chat ile musteri hizmetlerine ulastim ve hesabimin kampanyaya dahil oldugunu belirttiler. 35 dolar aktivasyon ucretini odedim ve 1 hat ekledim, 2 gune SIM kartini gonderiyorlar. Maalesef bunu baska kampanyalarla (ozellikle cihaz kampanyalari ile) birlestirmek mumkun degil.

Promosyonun resmi adi: "Holiday Unwrap Deal with Device Connection Charge" hesapta gorunen kodu ise "2022 BYOD Line P1" yani "bring your own device", fakat elinizde bulunan herhangi bir telefonu kullanabilirsiniz, zaten telefon hattina ucret odemeyeceksiniz.

Musteri hizmetlerinde konustugunuz kisiye hesabiniza bu kampanyayi not etmesini soyleyin, eger birkac ay icerisinde hala hesapta aktive olmadiysa yeniden musteri hizmetlerine ulasip kampanyayi manuel olarak ekletebilirsiniz.

Kampanyaya dahil olup olmadiginizi ogrenmenin en ideal yolu Twitter veya Facebook sayfalari uzerinden T-force'a ulasmak. T-mobile'in T-force ekibi, hem chat'taki temsilcilerden hem de telefondaki (611) temsilcilerden cok daha bilgili ve cok daha fazla yetkileri var. Genelde T-force'ta yaptiginiz islemler ve bu kisilerden aldiginiz bilgiler en guvenilir bilgilerdir.

• @crazycells eyvallah ustad. harika bilgi

• @crazycells Bugun ayni sekilde 35 dolar aktivasyon ucreti odeyerek. 5g Home Internet eklettim. Magenta Max musterileri icin 25$ aylik ucreti var. Comcast'e 100$ oduyordum alternatifim olmadigi icin. Bugun deneme firsatim oldu. Bekledigimin cok ustunde hizi. Comcastten daha iyi diyebilirim. Internetinden ya da internet ucretinden memnun olmayanlar icin iyi bi alternatif olabilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Ozellikle Magenta Max planda olanlar icin yeni bir kampanya var, bedava hat ekleme kampanyasi!

Eger 1+ yildan uzun suredir T-mobile musterisi iseniz ve hesabinizda hicbir bedava hat yoksa, yeni bir bedava hat ekleyebiliyorsunuz. Kampanyanin ismi "2023 Line On Us P6"

tmobile kampanyasi.jpg

Musteri hizmetlerini arayip hesabinizin bu kampanyaya uygun olup olmadigini sorabilirsiniz.

Musteri hizmetlerine 611 nolu numaradan, web sitesindeki chat uzerinden veya twitter/facebook uzerindeki T-force ile ulasabilirsiniz.

Eger hesabiniz bu ucretsiz hata uygun degilse, Magenta Max icin su an devam eden baska bir kampanya daha var "2 hat al, 1 hat ode" kampanyasi. Yani hesabiniza 2 yeni numara ekleyeceksiniz ama bu kampanya ile bunlardan 1 tanesi ucretsiz olacak.

Bu kampanyalar Magenta Max disindaki planlara da uygun olabilir, buna emin olmak icin lutfen T-force'a ulasip sorun. Hesabiniza uygun kampanya olup olmadigini bu sekilde ogrenebilirsiniz. T-mobile musteri hizmetlerinden en iyi olanlari twitter ve facebook uzerinden hizmet veren T-force.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

T-mobile icin iki yeni kampanya var.

1. Ilki T-mobile Business Plana sahip olanlar icin, bu planlara sahip pek cok kisiye su an T-mobile "free line" veriyor. Tek yapmaniz gereken T-mobile customer service ya da Facebook ve Twitter'daki T-force'a ulasip planiniz icin herhangi bir "free line offer" olup olmadigini sormak. Eger hesabinizda gorunuyorsa eklemeyi yapacaklardir.

2. Ikincisi ise Essentials, One, Simple Choice ve Magenta gibi artik guncel olmayan planlara sahip olanlar icin, bu planlara sahip kisilerin coguna en guncel olan ve sinirsiz 5G veren "Go5G Plus" plana gecis yapmalari halinde "free line" ekliyorlar. Eger planiniza yeni bir hat eklemeyi dusunuyorsaniz bu teklifi degerlendirip avantajlarini ve dezavantaklarini hesaplamanizi tavsiye ederim, bu promosyondan en cok faydayi bu durumda olan kisiler saglayacaktir. Hesabinizin bu promosyona uygun olup olmadigini ogrenmek icin customer service'e ya da Facebook ve Twitter'daki T-force'a ulasip sormalisiniz.

alt metni

• ⭐⭐⭐⭐⭐

T-mobile'in bugun ve yarin surecek yeni bir promosyonu var. Promosyon hesabiniza "ucretsiz bir hat" eklemenize olanak sagliyor ama oldukca "targeted"...

Twitter veya Facebook ustunden T-force'a ulasip, hesabinizin "2023BYOD_P1" promosyonuna uygun olup olmadigini kontrol etmesini rica edebilirsiniz. Eger hesabinizda bu promosyon gorunuyorsa hatti ucretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Ozellikle hesabindan hicbir ucretsiz hat (voice line) olmayan uyelerin musteri temsilcisine ulasmasini tavsiye ederim. Hesaplarinda boyle bir promosyon gorunuyorsa bunu kacirmasinlar.

not: promosyon icin herhangi bir kural veya sart aciklanmadi, dolayisiyla hangi hesaplara eklenebilecegi net olarak bilinmiyor. musteri hizmetleri temsilcilerine veya T-mobile dukkanlarindaki gorevlilere hesabinizi kontrol ettirmeniz gerekiyor.

Screen Shot 2023-06-28 at 15.52.21.png

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Users

4.3k
Topics

419.9k

| | | |