Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Dr. Mehmet Öz 8 Kasım 2022'deki Senatör seçiminde Cumhuriyetçi parti adayı

• ⭐⭐⭐

Kaybetmiş seçimi

• Kaybetti Dr.Öz

• @dytmelek, içinde söyledi: Dr. Mehmet Öz 8 Kasım 2022'deki Senatör seçiminde Cumhuriyetçi parti adayı

Kaybetmiş seçimi

Nedense, hic uzulmedim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Pennsylvania eyaleti icin Demokrat aday John Fetterman secimi kazanmis gibi gorunuyor... Oylarin %94'u sayilmis ve aradaki fark 168.000 oy...

Screen Shot 2022-11-09 at 12.26.39.png

kaynak: https://abcnews.go.com/Politics/pennsylvania-2022-midterm-election-results/story?id=92010431

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MySea secimlerden once son haftalarda yapilan anketlerde aradaki fark iyice acilmisti ve Fetterman'a rahat kazanacak gozuyle bakiyorlardi; ben o zaman takibi kesmistim; ama bu kadar az farkla ucu ucuna kaybetmis olmasina uzuldum sahsen... biraz daha iyi ve duyarli bir kampanya yurutseydi, kesin Senator olmustu...

• Kendisi Pennsylvania'da çok yasamadi bile. Bildigim kadariyla New Jersey'de çok kaldi. Kaybetmesi hiç sasirtmadi beni.

• Saglik olsun...

• ⭐⭐

Halka seven değil ‘öpen’ yaranıyor derler ya bu Amerika’da da geçerliymiş onu anladım. Keşke kaybetmeseydi ama yapacak bir şey yok. Amerikalılar için trans bireylerin tuvaleti ekonomik gidişattan ve yüksek suç oranlarından daha önemliymiş galiba.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Chromium 🙂 secimi boyle bir cumleye indirgemek biraz haksizlik olur sanki sayin @Chromium

• This post is deleted!

• Istemezukculerin gozu aydin. Cok tuhaf bi bakis acisi var yahu. Duyan da Amerikaya senator degil Yozgata ulku ocaklari baskani seciyoruz zanneder. 🙂 Ermeni diyasporasi, rum lobisi gece gunduz karsit propaganda yapti. Oyle ya da boyle yedirmediler. Saglik olsun.

• cumhuriyetci white supremacistler, beyaz karen tipi kadin musterilerle karsilasmayanlar ya da tutucu hristiyanlarla bir nevi abdnin ak partililerini tanimayanlar bu ulkede cumhuriyetcileri destekler. politik dincilik her yerde bela.

demokratlara bayilmiyorum ama yapacak baska birsey yok.

• ⭐⭐⭐⭐

Yorumsuz

• ⭐⭐⭐⭐

Biden yerine Obamanın olmasını isterdim. Kamala ‘dan bugünlerde ses yok. Ya başkanlığa hazırlanıyor . Yada bu sessizlik iyiye alamet değil .

• @Doncarleone Demokratlar da farkinda olmadan irkci. Mehmet Oz'e Turk diye demediklerini birakmadilar. Yok Ermeni soykirimi, yok Turk ajaniymis, yok Turkiye secimleri icin oy kullanmis, yok Turkiye'de ZORUNLU askerlik hizmetini yerine getirmis.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@redsat2000 burda aslinda dogru seyler soyluyor. Dr. Oz gercekten de kendi programinda ise yaramaz urunlere "mucizevi" yakistirmalari yapmisti ve bunu insanlara pazarlamaya calismisti. Hatta bu is o kadar buyudu ki sonrasinda senato'da bir kurul toplanip durusma (hearing) yapmislardi. Burada Dr. Oz'e de sorular sorup onu terlettiler ve olay mahkemeye tasindi, Dr. Oz degil ama kendisine sponsor olan sirket (urunleri satan gercek sirket) mahkeme baslamadan 3.5 milyon dolar odeyerek uzlasti.

Tabii siyasetin de boyle bir alan oldugunu unutmamak lazim arkadaslar, yani rakibiniz sizin tatil yapmaniza izin vermeyecek tabii ki 🙂 gecmisinizde bulabildigi her seyi insanlarin onune getirecek...

• @sadıkkurtoglu
    Bunu aslinda cumhuriyetci manyaklari uzaklastirmak icin kullandilar guzel bir secim stratejisi yaptilar. Ben kekolar harici turkiyeden gelenlerin lobilesmesi gerektigi kanaatindeyim. ermeni, yunan ve yahudiler gibi olmamiz gerekiyor.
    Bu adamlar siyasetin icinde oldugu icin tabikide aleyhimizde propaganda yapacaklar. Avrupalilara acimiyorum. Dag maymunlarina sans tanidilar ulkelerine aldilar multeci diye oraninda icine ediyorlar.
    Turk oldugumuzu biz unutursak bile karsimizdaki unutmuyor. Adamlarda tarihi bir travma yaratmis bir toplumduk.

• ⭐⭐⭐⭐

@crazycells Aynı fikirdeyim . Gerçeklerin bir gün yüzüne çıkması ile ilgili özellikle politika alanında bir huyu vardır.

• @Doncarleone
    Sizce Çanakkale Zaferi ve Atatürk'ün yıkılmış bir Osmanlı İmparatorluğundan Türkiye Cumhuriyetini kurması dışında dünyaya hangi konuda travma yaşattık ? Dünyaya diye soruyorum çünkü ABD'ye herhangi bir travma yaşatmışlığımız yok ki kuruluşundan bu yana -özellikle Soğuk Savaş zamanında- ABD-Türkiye ilişkileri EU-Türkiye ilişkilerine göre hep daha iyi olmuştur.

• @hope123 ABD'yi kastettigini sanmiyorum, Genel olarak Avrupa ve Ermenistan her zaman gecmisin ofkesiyle Turklere karsi kindar olmuslardir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.2k
Users

4.3k
Topics

420.1k

| | | |