Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu)

• @wargrider Zaten 20-25 yıl TR 'de de çalışmış olsak ileriki yaşlılık dönemi için yine yeterli olmıycak. 20-25 yıl çocugun eğitimine para yatırmaktan hiç birşeye fırsat kalmıycaktır. En azından USA'da belli bir yaşa kadar çocukların bedavaya en iyi okullarda okuma şansı olur.

• @gc_dream
    Bu sene enteresan bir şekilde yeniden çekiliş yapılabiliri ima eden twitter paylaşımı yaptılar. aşağıdaki linklerden görebilirsiniz.

• @smesut DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

@gc_dream
    Bu sene enteresan bir şekilde yeniden çekiliş yapılabiliri ima eden twitter paylaşımı yaptılar. aşağıdaki linklerden görebilirsiniz.

Süper bir haber. İnsallah ikinci bir çekiliş yapılır.

• Twitter hesaplarından açıkladılar. Kesin değil ancak olabilir diye. Linki yukarıda.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Ikinci cekilis muammasi konusunda su konuda aciklama yaptik arkadaslar, bu ve altindaki birkac posta goz atabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/540/dv-2019-sonuclari-nasil-kontrol-edilir/11

• @crazycells Okudum hepsini, kısmet artık. Bu 2013 yada 2014 senesinde de bu şekilde olmuştu. Benim arkdaşım bu şekilde kazanmıştı.

• Geçen senelerde dvlottery sayfasında numaranızı saklayın yaziyormuydu?çünkü bu sene saklayın diye yaziyor..

• Dv2018 ds-260 doldurma oranı 2017-den fazla. Bence 2019 da 2018in kaderini yaşamasın diye çekilişi daha az kişiye bildirdiler. Eğer ds-260 beklendiği gibi çok doldurulmazsa, 2ci çekiliş (ve ya ilk çekilişin bazı açıklanmayan numaraları) açıklanacak. Benim şahsi fikrim bu yönde.

• @subhan DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

Dv2018 ds-260 doldurma oranı 2017-den fazla. Bence 2019 da 2018in kaderini yaşamasın diye çekilişi daha az kişiye bildirdiler. Eğer ds-260 beklendiği gibi çok doldurulmazsa, 2ci çekiliş (ve ya ilk çekilişin bazı açıklanmayan numaraları) açıklanacak. Benim şahsi fikrim bu yönde.

mantıklı olabilir bu sene sanki az kazanan var gibi

• @subhan DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

Dv2018 ds-260 doldurma oranı 2017-den fazla. Bence 2019 da 2018in kaderini yaşamasın diye çekilişi daha az kişiye bildirdiler. Eğer ds-260 beklendiği gibi çok doldurulmazsa, 2ci çekiliş (ve ya ilk çekilişin bazı açıklanmayan numaraları) açıklanacak. Benim şahsi fikrim bu yönde.

Bende aynı fikirdeyim.
    Daha önce Trump'ın yapmış olduğu GC'ı zorlaştırma açıklamaları etkili olmuş olabilir mi diye düşünmüyor değilim. Adam kalifiyeli vatandaş istiyordu. Belki bu konuda biraz daha hassas olmuş olabilirler. Kendi düşüncem.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gc_dream DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

@crazycells Okudum hepsini, kısmet artık. Bu 2013 yada 2014 senesinde de bu şekilde olmuştu. Benim arkdaşım bu şekilde kazanmıştı.

DV2012 yilinda ilk cekilis sonuclari iptal edilip 2-3 ay sonra tekrar cekilmisti. Sanirim arkadasiniz bundan bahsediyor, DV2017'de olan biraz daha farkli bir durum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@efb DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

Geçen senelerde dvlottery sayfasında numaranızı saklayın yaziyormuydu?çünkü bu sene saklayın diye yaziyor..

her yil yaziyor, merak etmeyin 🙂 klasik yasal bir uyari o. Arada sirada hatalar oldugunun onlar da farkindalar. Daha sonra cikacak sorunlar icin kendilerini koruyorlar.

• @crazycells DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

@gc_dream DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

@crazycells Okudum hepsini, kısmet artık. Bu 2013 yada 2014 senesinde de bu şekilde olmuştu. Benim arkdaşım bu şekilde kazanmıştı.

DV2012 yilinda ilk cekilis sonuclari iptal edilip 2-3 ay sonra tekrar cekilmisti. Sanirim arkadasiniz bundan bahsediyor, DV2017'de olan biraz daha farkli bir durum.

Evet oda olabilir.

• @crazycells teşekkürler biz ilk defa basvurdukta acemiyim bu konuda ..😃

Geçen senelerde dvlottery sayfasında numaranızı saklayın yaziyormuydu?çünkü bu sene saklayın diye yaziyor..

her yil yaziyor, merak etmeyin 🙂 klasik yasal bir uyari o. Arada sirada hatalar oldugunun onlar da farkindalar. Daha sonra cikacak sorunlar icin kendilerini koruyorlar.

ama her yıl resmi twitter hesaplarından yeniden çekiliş olacağına dair şeyler söylemiyorlar değil mi? 🙂
    dv-2019 için umudumuzu biraz daha devam ettirmemize izin ver @crazycells 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sinanoren DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

@crazycells DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

ama her yıl resmi twitter hesaplarından yeniden çekiliş olacağına dair şeyler söylemiyorlar değil mi? 🙂

evet, olacak demiyorlar ama 😊 olacak deseler ben her yerde duyurusunu yapardim zaten 😊 "belki, olabilir" diyorlar... O nedenle gereksiz yere umut dagitmak istemiyorum sayin @sinanoren 😊 Yoksa ben neden istemeyeyim Turkiye'den daha fazla insanin secilip ABD'ye gelmesini 😊benim de kardes, kuzen ve yakin akraba olmak uzere cevremde sonucunu bekledigim bir suru kisi var. Maalesef hicbiri olumlu sonuc alamadi bu yil... 😊

evet, olacak demiyorlar ama 😊 olacak deseler ben her yerde duyurusunu yapardim zaten 😊 "belki, olabilir" diyorlar... O nedenle gereksiz yere umut dagitmak istemiyorum sayin @sinanoren 😊 Yoksa ben neden istemeyeyim Turkiye'den daha fazla insanin secilip ABD'ye gelmesini 😊benim de kardes, kuzen ve yakin akraba olmak uzere cevremde sonucunu bekledigim bir suru kisi var. Maalesef hicbiri olumlu sonuc alamadi bu yil... 😊

biz, en az bizim kadar hayalperest bir moderatör istiyoruz sadece. 🙂 bize umut dağıtsın, hatta yapabiliyorsa green card dağıtsın 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

biz, en az bizim kadar hayalperest bir moderatör istiyoruz sadece. 🙂 bize umut dağıtsın, hatta yapabiliyorsa green card dağıtsın 🙂

keske 🙂

• kazanamadık ama yine de forumdan kopmak zor. aklımızda green card, kalbimizde bu heyecan olduğu sürece bırakacak gibi de görünmüyoruz.

• tebrikler Apex. kulübümüzün bir milyonuncu üyesi oldun ve son model bir otomobil kazandın bizden.
      – ne diyeceğimi bilemiyorum. çok duygulandım. şansım dönüyor mu ne?
    • evet şansın durmadan dönüyor. şimdi de döndü ve otomobili kaybettin mesela.
      – ama… ama…
    • aramıza hoşgeldin.

• Çekiliş sonucunu beklediğim süreç gerçekten çok güzeldi 🙂 bi heyecan umut vardı ilk defa başvurmuştum ve içimde tuhaf bir şekilde çıkacak gibi bir his vardı aslında ama maalesef:(
    Şimdi neden daha önceki yıllarda başvuru yapmadım diye düşünüyorum Aslında.
    26 yaşındayım ve bu program kapanmadığı sürece bundan sonraki süreçte başvuru yapıcam.
    Çıkan arkadaşlara kolaylıklar diliyorum çıkmayanlara da sonraki yıllar için şans diliyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.7k
Users

4.4k
Topics

424.1k

| | | |