Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu)

• Eskilerden kazanan kimseyi göremedim. Olmasaydı sonumuz böyle...

Umarım şans 2018 için sıra bekleyen arkadaşların yanında olur. Seneye görüşmek üzere patron @crazycells
    Kazananları da tebrik ederim.
    alt metni

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ehehehe DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

Eskilerden kazanan kimseyi göremedim. Olmasaydı sonumuz böyle...

Umarım şans 2018 için sıra bekleyen arkadaşların yanında olur. Seneye görüşmek üzere patron @crazycells

onemli duyurular icin forumun twitter ve facebook hesabini takipte kalin sayin @ehehehe

• Boşverin arkadaşlar, bizim gibi 2018'de kazandım sanıp kaybedenleri düşünerek azıcık içinizi rahatlatın. 🙂 🙂

Düşünsenize; Kazanmanın sevincini yaşa, bir milyon tane plan yap, eyalet, muhit, ev, araba, çocuğun okulu, herşeyin bütçesini planını yap. 6-7 ay boyunca bekle ve 8 ay geçtikten sonra aslında kazandığının bir hayal olduğunu ve kazanma belgesinde yazan "kazanmak size vize hakkı vermiyor vize alamayabilirsiniz" yazısının gerçekleştiğini öğren. Bu olay çok nadir gerçekleşiyor ve 2018'e denk geldi işte...

Emin olun çıkmamasından çok daha zor bir süreç. Çıkmaması 1 hafta üzer ama bizim durum 1 yıl sürdü...

• @asilcenk Cok haklisiniz. Ama can cikmadan umut kesilmezmis 🙂 Umarim sizin icinde hayirlisi neyse o olur.

• @asilcenk kesin sıra gelmeyecek mi size? Hiç umut yok mu acaba? Ben de bu yıl ilk kez başvurdum ama maalesef olmadı. Benim ısrarımla başvuran bacanağım ve baldızıma çıktı. Karı koca sıraları 17 ve 20 bin. Acaba sizinki gibi bir durumla karşılaşırlar mı yoksa sıradan yana sıkıntıları olmaz mı?

• @guropeth öyle birşeyki herşey olabilir.

• çok haklısın @asilcenk ama nasıl derler elde değil üzülmemek. Yinede umudunuzu kaybetmeyin hayat birşekilde devam ediyor.

• @guropeth şu anki duruma göre bence bize sıra gelmeyeceği kesin, insan tabiki içinde bir umut yaşatıyor ama boşa... Bu yıla göre ve geçmiş yıllara göre 17-20binli dosya numaraları ile hiç bir sorun yaşamadan mülakata giderler.

@Takip tabiki üzülüyor insan ama bizlere bakıp azıcık rahatlarsınız 🙂 daha beteride var diye... İşin espiri tarafındayım tabi ben. Benim eşim zaten gitmeyi hiç istemiyordu, GC olmayacağı bizce kesinleşince evde yinede birisi sevindi bu işe yani 🙂

• Başvurmaya devam edeceklere tavsiyem o zaman para biriktirin ve ingilizce çalışın bolca iki tavsiyenin de zararı yok üstüne çıksa da çıkmasa da faydası fazla umarı kazanırsınız 🙂

• @heisenberg harikasın kardeşim ağzına sağlık 2020 bekleyelim artık.... karasız olanlar gerçekten başvurup yer işkal etmesin diyorum başka birşeye de gerek yok

• KAZANAN ARKADAŞLARA HAYIRLI OLSUN BENDEN DE BİR HAS NOT BEEN SELECTED 😞
    UMUTLAR ÖNÜMÜZDEKİ BAHARA KALDI ARTIK 🙂

• 4 YIL oldu kaybettik yaş 34 denemeye devam arkdaşlar iki defa gitmiş biri oalrak söylüyorum kaçak kalınmaz yasal bir yolla giderseniz gidiin hiç durmayın derim,

Ben devam ediyorum hayatıma devlet memuruydum işe devam tek başıma olduğumdan kafam o anlamda çok rahat evlilik düşünmediğimden bir gün çıkarsa benım gitmem çok kolay olur sadece çantamı alıp gitmem gerek, bazen aklım çok esiyor bırak git diyor herşeyi ama onuda yapamıyorum bilmiyorum korkuyorum sanırım oysa benı bağlayan hiç bir şey yok burada birikmiş paramda var dil eğitimine gidilebilir ama yasal olamazssın - kanada sanırım bu anlamda çok daha iyi ama şunu anladım zaman geçtikce zorlaşıyor gitmek o yüzden yolunu bulursan hemen gidin hiç beklemeyin duramnın zaman kaybetmnın bir anlamı yok burada. Ona göre. Selamlar.

• @asilcenk aaahhhh ahhhh

• Merhaba ben bir şey soracaktım. Dv2019 için başvuranlar belli bir süreye kadar conformation number ını elinde tutması gerekiyormuş sanırım çünkü 15 mayısta çıkmayan bazı kişilerlere aylar sonra çıkabilme ihtimali varmış bu ne kadar doğrudur bunun hakkında bir bilginiz var mı ? Bu yıl içerisinde ikinci bir çekiliş yapılma ihtimali nedir ?Bende bir videoda görmüştüm yani hâlâ bu yıl için şansımız var mı ? Teşekkürler

• @bugrasrt DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

Merhaba ben bir şey soracaktım. Dv2019 için başvuranlar belli bir süreye kadar conformation number ını elinde tutması gerekiyormuş sanırım çünkü 15 mayısta çıkmayan bazı kişilerlere aylar sonra çıkabilme ihtimali varmış bu ne kadar doğrudur bunun hakkında bir bilginiz var mı ? Bu yıl içerisinde ikinci bir çekiliş yapılma ihtimali nedir ?Bende bir videoda görmüştüm yani hâlâ bu yıl için şansımız var mı ? Teşekkürler

kesin olmamakla beraber bu sene için böyle bir uygulamanın olabileceğini açıkladı twitter hesabında. Ne olur ne olmaz elde tutmakta fayda var. Can çıkmadan ümit kesilmez.

• @BugraSrt çok düşük bir ihtimal olsada böyle bir durum mevcut ama çok çok düşük bir ihtimal. Bu durumu kazanıpda ds260 doldurmayanlar belirleyecek ki sanmıyorum dv 2019 basvuran sayısı hayli fazla

• @mkilyar Çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi belki bir umut, bekleyelim ağustos sonu ve eylül gibi bir daha bakalım belki çıkmış olabilme ihtimali var.

• @bugrasrt DV2019 Kaybedenler Kulübü içinde söyledi:

@mkilyar Çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi belki bir umut, bekleyelim ağustos sonu ve eylül gibi bir daha bakalım belki çıkmış olabilme ihtimali var.

Açıklayan kim ?

• @gc_dream Eğer aynı yıl içerisinde bir daha çekiliş yapılma ihtimalinden bahsediyorsanız bende tam hatırlamıyorum ama bir video da görmüştüm ayrıca dvlottery sitesinde bir yazı okuduğumu hatırlıyorum bu numarayı (conformation number) eylülün bilmem kaçına kadar saklayın diye ben de belki bununla alakalıdır diye düşünmüştüm ve bundan önceki yıllarda aynı yıl içerisinde iki çekiliş olmuş yani bu yılda ihtimal var.

• @bugrasrt bende sandım bu sene için Twitter da açıklama yaptılar Eylül ayında ikinci bir çekilş olacak diye.
    Benim bildiğim kadar 2. bir çekiliş şimdiye kadar bir kere oldu. Yani lotonun çıkma ihtimalinden bile daha düşük bir ihtimal sanki 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.8k

| | | |