Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Birde buna bakın neden böyle açıklama yapma gereği duyuyorlar! Bu resimde de başka bir twitter kullanıcısına açıklama yapma gereği duymuş..
    Sayın @crazycells düzenledim

alt metni

• @likable @tanti Takılıyorum herkesin kendi nasibi tabi inş hepimiz orada yuvarlak bir masada otururuz bu günlere güleriz

• @yekta aynen öyle dostum kaderde varsa seçilmemek neye yarar üzülmek 😁

• @yapay-zeka bu durum oldukça enteresan değil mi hocam ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@likable DV-2019 Sonuclari Nasil Kontrol Edilir içinde söyledi:

Birde buna bakın neden böyle açıklama yapma gereği duyuyorlar

alt metni

ben paylastiginiz resmi goremiyorum. "resmipaylas" sitesinden yaptiniz sanirim 🙂 turkce olmayan bir siteden ekleyebilir misiniz? sanirim turk sitelerinin resimleri yurtdisina kapali...

• guncel 🍀

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bu arada bazi arkadaslari uzecek bir haber...

Yukarida DV2019 icin ek kazanan listesi aciklanacagi konusuluyordu, fakat ABD Disisleri Bakanligi resmi twitter hesabindan bu yil ek kazanan listesi aciklamayi beklemedikleri bildirildi. DV2017 ve DV2019 sayilar bakimindan birbirine cok benzediginden bazi arkadaslar bana ek liste konusunda soru soruyorlardi, anlasilan yeteri kadar kisi DS260 formunu doldurup gondermis ve bu yil bu sekilde 50.000 vizeye ulasabileceklerini dusunuyorlar. Dolayisiyla -en basindan dedigim gibi- boyle bir beklentiniz olmasin arkadaslar. Bilginize.

"No, we are not anticipating a second drawing for DV-2019. The DV-2020 entry period will open in October 2018."

kaynak:

• @crazycells DV-2019 Sonuclari Nasil Kontrol Edilir içinde söyledi:

Yukarida DV2019 icin ek kazanan listesi aciklanacagi konusuluyordu, fakat ABD Disisleri Bakanligi resmi twitter hesabindan bu yil ek kazanan listesi aciklamayi beklemedikleri bildirildi. DV2017 ve DV2019 sayilar bakimindan birbirine cok benzediginden bazi arkadaslar bana ek liste konusunda soru soruyorlardi, anlasilan yeteri kadar kisi DS260 formunu doldurup gondermis ve bu yil bu sekilde 50.000 vizeye ulasabileceklerini dusunuyorlar. Dolayisiyla -en basindan dedigim gibi- boyle bir beklentiniz olmasin arkadaslar. Bilginize.

"No, we are not anticipating a second drawing for DV-2019. The DV-2020 entry period will open in October 2018."

kaynak:

Daha bu sabah bir kontrol edeyim dedim. Bir kaç saat hata verdi site. Hatta @likable ve @yekta ile geyiğini yaptık acaba mı diye. Hadi ama lanet olsun dostum 🙂

• Yasaklı

Dün bütün gün site hata verdi ilginç bir şey daha söyleyeyim şimdi... Benim tam adım Sinem Akçam Eryılmaz. forgot confirmation number e tıklayıp adımı soyadımı bilgilerimi dogru girmeme ragmen hata veriyor. Bu bir. İkincisi check edip durumumu kontrol edecegim zaman Eryilmaz olarak tek soyadı yazarsam has not been selected diyor ama diger soyadımı girdigimde(middle olarak yazmıştım) kabul etmeyip hata veriyor şimdi nedir bu? Yorumlarınızı bilhassa merak etmekteyim. 🙂

• @crazycells DV-2019 Sonuclari Nasil Kontrol Edilir içinde söyledi:

kaynak:

Ben zaten unutmuştum, siz hatırlattınız:))

• Bir kaç saat arayla evet hata verdiği oldu. Ancak ara ara normale döndü. Ben iki yada üç defa deneyip sisteme girebildim. Endişe etmeye gerek yok 😊😊😊

• arkadaşlar bende de böyle diyordu, last/family name yazan yere sadece SOYADINIZI yazın ben ad soyad yazıyordum ondan kontrol etmiyordu, sadece soy ismimi yazdığımda oldu.

• Merhaba,
    Öncelikle Greencard kazanan dostlarımızı tebrik ederim.
    Benim problemim ise sanırım soyadımdaki TR karakterden dolayı çekiliş sonucunu öğrenmede sorun yaşıyorum.
    DOGAN yazdığımda "The information entered is not valid." DOĞAN yazdığımda "Supports U.S. keyboard keys only" uyarısı çıkıyor.
    Kayıt sonrasında DV-2022 confirmation belgesinde DOGAN yazıyor.
    Çekiliş sonucumu nereden/nasıl öğrenebilirim.
    USA göçmenlik bürosunun email adresine ulaşamadım. Konsolosluklar da kapalı maalesef. Gönderebileceğim tüm mailleri yazabilirseniz çok sevinirim.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

alt metni

• @Levent-Dgn isminizi yazarak deneyin isterseniz. Bazı arkadaşlar aynı hataları böyle aştıklarını söylediler. Bol şanslar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Levent-Dgn eger cekilise basvuru sirasinda adinizi ve soyadinizi ters yazdiysaniz, o durumda su an ancak adinizi oraya yazarak sonucunuzu ogrenebilirsiniz.

• Dediğiniz gibiymiş. İsim yazdıgımda geldi. Maalesef bu sene de çıkmadı. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• @Ufuk-Uysal

Bu durum feci enteresan bir durum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ertevl, içinde söyledi: DV Sonuclari Nasil Kontrol Edilir

@Ufuk-Uysal

Bu durum feci enteresan bir durum

eskiden sonuc sayfasi yanlis bilgi girince hata vermiyordu, "secilmediginizi" gosteriyordu...

• Greencard Lotosu (Diversity Visa) Süreci bölümünden taşındı  crazycells crazycells 

• Merhaba DV2024 kontrol bilgilerim doğru olmasına rağmen geçersiz bilgiler diyor sebebi nedir
    Success! yazısıda var Screenshot_1.png

• Merhabalar bu hatayı alıyorum herşey doğru yardımcı olacaklar varmı alt metni

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

150

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.8k

| | | |