Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Drywall kendisinin youtube paylaşımlarını sık sık takip ederim ama malesef GC hakkında ki bilgileri şu forumdakinin %10u kadar değil o yüzden Lottery hakkında söylediklerini dikkate almıyorum

• ⭐⭐⭐

Aradığım yorum. Bu avukatı hiç beğenmiyorum i söyledikleri çok altı boş cümleler. @Emre-Kurtulmuş

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Elbette ki forumdaki bilgilerin yanında bu video devede kulak kalır. Ancak basit bir şekilde güncel bilgileri kısaca anlatmış. Kafalardaki bazı sorulara dair kısa yoldan bir bilgilendirme olarak paylaştım. Daha derin bilgiler isteyen tabi ki forumu daha detaylı araştırarak aradıklarını bulabilir.

• ⭐⭐⭐

maddiyata değinmemiş sanırım konu başlıklarına baktım açıkçası bu adamın boş muhabbetini dinlemek istemedim.

• ⭐⭐⭐

@Drywall E2, AOS vs konularında gayet bilgili olabilir bu arada kötüleme gibi yapıyor olmayayım kişiyi burada. Fakat Greencard süreci ve CP işleyişi vs olarak gerçekten hiç bir bilgisi yok, ve özellikle Lottery için istediği ücret gereksiz dudak uçuklatıcı seviyede

• ⭐⭐

Arkadaşlar her şeyi neden bu kadar eleştiriyorsunuz? Adam vakit ayırmış faydalanacaklar için pratik bilgiler vermiş. Yani sizi anlamakta güçlük çekiyorum gerçekten.. Yok şöyle yok böyle. Belki bu bilgilere ihtiyacı olan ve forumda yeni olanlar vardır? Koskoca forum bilgilerini araştıracağına kestirme bilgiler vermiş adam.

• ⭐⭐⭐

@Drywall Nedenini şu şekilde söylemiş olayım vermiş olduğu bilgileri es geçerek söylüyorum. DV24 konusunda olduğumuz için söylüyorum buraya yeni kayıt olup girenler oluyor avukat daha güvenilirdir süreci onla ilerletiriz olarak düşünmesinler diye yazıyorum bunu. Çünkü avukatlara kalırlarsa bir çok noktada hata ve gecikme yaşarlar ve süreçlerini sıkıntıya sokabilirler. Söyleme nedenim bu Lottery dışındaki konuları için tabii ki başarılı biri olabilir

• ⭐⭐

@adm onlar öyle evli kalır çocukta yaparlar söyleyim :)) ummadık taş baş yarar:)

• ⭐⭐

@Drywall hahahahahahahah patlıcanlara koptum :))))) aynen ama çok haklısın

• ⭐⭐

ayıptır yaaa pasaport yenilemek için nüfus müdürlüğüne müracaat edip randevu alayım dedim yuh yani bütün istanbul il sınırları 100%100 dolu nereye gitmeyi planlıyor bu millet ya şaka gibi

• @debbieLA77 pazartesi sabah bakarsanız randevu yakalayabilirsiniz daha sonra malesef bir haftanın randevuları doluyor.

• @Emre-Kurtulmuş Amerika vize konularında youtube içeriği üreten çoğu kişi burayı takip ediyor, bilgi alıp video hazırlıyor. Burada yeni önemli bilgi yazılırsa, 2 gün içinde konu ile alakalı video geliyor. Bu kadar tesadüf olamaz.

• Merhaba arkadaşlar, o sene bu senemi sizce 😂😂

• ⭐⭐⭐

Evet bu yıl o yıl artık 😅 @OrlandoGücü

• ⭐⭐

@kamile bunu hemen hafta başında deniycem pazar gece yarısından sonra da bakmak mümkün olabilir o zaman :9

• ⭐⭐

@OrlandoGücü eveeettt olsun lütfen :9

• ⭐⭐⭐

Bu yılda çıkmazsa yedek plan yapan varmı?

• ⭐⭐

@OrlandoGücü hos geldin tekrar abii tabiki o sene bu sene...

• ⭐⭐

@waterman ne yedek plani yapabilirm ki abi... secimde o herif kazanirsa nabicaz ki tum ulke ondan kacmayi denicek... bu yil cikti cikti, cikmadi greencard hikaye bana kalirsa.

• Selam arkadaşlar, geçen hafta yeni başvuruya hazırlık olarak ailecek foto çekinmeye gittik. Hem basılı hem mail olarak fotoları istedim. Fotoğrafçı mail gönderdi, pc ye kaydettim. Dün ise kontrol etme gereği duydum (fotoğraflar başvuru için uygun mu değil mi ?) (https://tsg.phototool.state.gov/photo) ve ne yazık ki hiç biri uygun değil ! Fotoğrafçıya mail attım ve sitenin vermiş olduğu bilgileri yazdım ve doğru bir format da resimleri ayarlayıp mail istedim. Şimdi fotoğrafçıdan mail bekliyorum ama yine de içime sinmedi tekrar gidip fotoğraf işine halletmem gerek. Bu sene ikinci başvurumuz olacak, geçen senede aynı fotoğrafçıdan foto çekinmiştik ve uygunluğunu kontrol etmemiştim belki de fotoğraf yüzünden elenmişizdir. Bilginiz olsun ki foto işine fotoğrafçıdan yapmak istiyorsanız, uygunluğunu kontrol edin. Saygılar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

152

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |