Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erkand sana istek yapalım

• @ayvalik10 merhaba abi nasılsın göremedim bayadır (:

• ⭐⭐⭐

Size de ekim ayı hiç gelmeyecek başvurular asla açılmayacak gibi geliyor mu ya 😂 o başvuru heyecanını yaşamayı açıklandığı gün siteye abandıgım günleri özledim 😂😂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yenihayaletadam çoluk çocuğun gitmesini bekledim buradan az ancak kaliteli insanlar kalacak o zamanı bekledim. Ondan girip girip çıkıyordum. Adam 2023 kazanmış gelmiş burada hala sorular soruyordu dalga geçer hava atarmış gibi.

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Size de ekim ayı hiç gelmeyecek başvurular asla açılmayacak gibi geliyor mu ya 😂 o başvuru heyecanını yaşamayı açıklandığı gün siteye abandıgım günleri özledim 😂😂

Bu ayı bitti say zaten Temmuz gibi düşünelim.
    Ee zaten Ekim'in başında oluyor başvurular, ne kaldı yani arada bir Ağustos bir de Eylül.

Şunun şurasında başvurulara kalmış 2 ay yahu gelmiş bile.
    Bak bir de böyle düşünelim 😃

• ⭐⭐⭐

Arkadaşlar bugun aymnet diye bişeyin toplantısı vardı arkadaş rica etti katıldım.
    Yeni bir oluşum yani ekipleri yeni oluşturdumları için bende gireyim dedim herşeyin başında girenler kazanıyor nasılsa diye, 60 yaşında bi teyze çıktı konuşmaya bu ay ben hiç bişey yapmadım 2 tane üye yaptım 3600 lira kazandım diyince şaşırdım sonra başka bi kadın kucağında bebekle çıktı çocupumun şansına borç parayla dahil oldum ama bu ay 11 bin tl kazandım dedi. Sadece üye yapıyolar amaçları aslında ürün satmak değil, network yapmakmış, bide asla kendi instagramlarında ürün reklamı yapmıyorlar, ama ürünleri kullananlar ne hikmetki çok memnunuz diyolar baya tonton teyzeler yani yalan atmıyolardıe diye düşünüyorum. Eklem ağrıları için bi vitamin takviyesi almışlar..
    Adamın eşi biz bu işten kazandığımız parayla hayatımızı yaşıyoruz ben sadece onu paylaşırım diyor , hesaplarındaki paraları falan gösterdiler ben yurtdışına yerleşicem dedim istemiyorum arkadaşın hatrına geldim dedim. Avrupada da ekiplerimiz oluşuyor vs avrupa amerika derken, kaydoldum bakalım nolucak 😂 çiftlik bank gibi patlayıp gitmez umarım, patlarsada napalım can sağlığı, gelen bitki çaylarını içer otururm 😂aslında 2009 da başlamışlar ama suan yükselişteler 5 aydır çalışmalar var yani henuz çok başında girmiş oldum ve zamanında farmasi falan vardı bilenleriniz vardır oralardan ilk giripte şuan hiç bişey yapmasa bile kazanan bi tanıdığımız vardı ona demiştim tüh keşke bende en başında bu trene binseydim diye, şuan böyle bi tren denk geldi bindik bakalım hayırlısı 😂

• @ahsenaydgdu networking marketing sistemini bir turlu oturtamadim 😃 urun elden ele dolasiyor mu hic kullanan yok mu mesela 😃 umarim gelir elde edersin Ahsen abla bakalim

• ⭐⭐⭐

@celica para karşılığı ürün gönderiyolar, ürünleri satıp harcadığın parayı amorti ediyosun ve bidaha ürün alma zorunluluğun yok, maksat hem insan kazanmak hem paraymış bakalım görücez onların dediği gibi giderse sistem 6 ay içinde 50 bin görürsün hesapta diyolar 😂

Bide sen kendi altına max 2 tane insan ekliyosun, sonra o insanlar altına 2 kişi ekliyor öyle öyle 2 kişi 2 kişi gidiyo sistem. He ben o ay 10 kişi buldum diyelim, ilk ikisi kendi altıma diğer 2 kişiyi benim sağ tarafıma diğer 2 kişiyi soluma koyuyorum. Son 4 kişide sağ tarafımın altına gidiyo, diyelim sağ tarafımdaki de 2 kişi buldu onları solun altına yerleştiriyorum falan böyle bişey yani 😂

• @ahsenaydgdu o zaman tepedekiler her zaman kazaniyor ve riski yok 😃 bol sanslar 👋

• @ahsenaydgdu Umarum bu saçmalığa çok para vermediniz.

• ⭐⭐⭐

@Kekw 2.500 tl 🫢

• ⭐⭐⭐

@celica yani kısmen herkes kazanıyo gibi bi algı oldu çünkü herkes bulduğu üyeyi mecbur aşşağıya yerleştiriyor. 1. Ayın sonunda temmuzun sonunda söylerim ne kazandım bu işten diye, zaten ben mülakata kadar beklemedeydim, çalışmıyorum yani şuan eğlencesine gibi oldu birazda

• @ahsenaydgdu Bana pek güven vermedi. MegaHolding benzeri bir olay.

• Normalde 1 tl edicek ürünleri network ayağına 10 tl ye satmak için yapılan şeyler. Bazen aradan ürünü de çıkarıyorlar.

• ⭐⭐⭐

@Kekw diş macunu deterjan yeşil çay tarzı kiraz sapı vs bu tarz çaylar aldım, hatta orda birisi bnm arkadaşıma parasını aldım bi kutu vitamin ve far paleti siparişim var verir misin diyodu onu duydum hemen kadından parasını alıp ben sepete ekledim, yani 500 ü o an kurtarmış bile oldum 😂

• @ahsenaydgdu Kolay gelsin.

• ⭐⭐⭐

@Kekw teşekkür ederim, ara ara gelişmeler olursa burdan bahsederim yine, oyalanacak bişey gözüyle bakıyorum 2.5 ay var mülakata zaman geçmiyor..

• ⭐⭐

@ahsenaydgdu Yeni maceranız hayırlı olsun Ahsen Hanım. Umarım istediğiniz gibi gider her şey 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

419.9k

| | | |