Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!

• @waterman 🙂 bi güldürmedi değil 🙂 Gözünüz aydın bu arada. Sağlıkla analı babalı büyüsün inşallah. Size de şans getirsin. 🙂

• @Burcu-Boz Yurt dışında yaşan kesin vardır benim haritamda ya yani inşallah vardır 😃

• @Burcu-Boz amin inşallah 🙏🏻

• ⭐⭐

@waterman 😂😂 Gözünüz aydın. Hayırlı evlat olsun inşallah.

• Geldi çattı başvuru zamanı umarım herkes bilinçli başvurur ve hayırlı olacak kişiye çıkar .

• @waterman hayirli olsun. hayatinda basarili olsun 🙂

• @Programmer amin inşallah 🙏🏻

• @celica amin inşallah 🙏🏻

• 500.iletim oluyor sanırım ilk yaldızımı alıcam @crazycells hediye olarak bi 100 dolara asla hayır demem 😂

• @waterman hahaha 😃 ilk yildizda 100 dolar belki vermezler ama ds260 da greencard adresinde yardimci olduklarini animsiyorum

• arkadaşlar merhabalar. Twitter'da şöyle bir bilgiye denk geldim "Kendi başına başvuru yapanların %70'den fazlası başvurunun ilk aşamasındaki şekilsel incelemede geçersiz sayılıp eleniyor." bu ne demek ve doğru mu? Benim aklımda hep resimden kaynaklı bir soru işareti var, geçen sene fotoğrafçıda çekildim ama bu sene kendim mi çeksem diyorum nedir tavsiyeleriniz?

• ⭐⭐

@celica Evet, forumdan olup daha önceden giden bir çok arkadaşımız bu konuda yardımcı oluyor.

• @Burcu-Boz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sytahmt 🙂 Yani şöyle iletişimlerimiz, ortaklıklarımız terazi gibi olacak. Terazi neydi; gezegeni venüs bu nedenle; ikili ilişkiler, ortaklıklar, bol bol dedikodu 😛 hak, hukuk için ön planda olacaktır.

yay için bi yorum var mı 😃 😃

• @Muhtaradana buda en kötüsü herhalde kazanipta mülakat günü gelmemesi sizin adınıza çok üzüldüm.

• @donquijote Bildiğim kadarıyla kimin neden elendiği hakkında hiç bir resmi açıklama yok. Hatta çekilişin nasıl yapıldığı bile bilinmiyor. Bu bilgiyi aracı kurumlar algı oluşturmak ve müşteri sayısını arttırmak için dedikodu olarak yaymış olabilir. Aklıma ilk gelen bu

• ⭐⭐

@bef_of_amerika Maalesef bu son üç yıldır yaşanan üzücü bir durum. Çıkması çok zor olan bir çekilişin talihlisi olarak mülakat alamamak çok ağır geliyor. O yüzden çok hayal kurmamak lazım diyorum ama hayal kurmadan da olmuyor. Sadece çok kaptırmamak gerekiyormuş.

• @adgercu Bilgi için teşekkür ederim. Zaten formu doldurmaktan yana bir sorunum yok ancak insanın aklına şüphe düşüyor böyle yazıları görünce. Acaba resim konusunda ne düşünüyorsunuz?

• Başvurular açılır açılmaz mı başvuracaksınız? Yoksa bir kaç gün bekleyip mi? Ya da son günlere bırakıp mı? Kim nasıl totem yaptı arkadaşlar? 😃

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Başvurular açılır açılmaz mı başvuracaksınız? Yoksa bir kaç gün bekleyip mi? Ya da son günlere bırakıp mı? Kim nasıl totem yaptı arkadaşlar? 😃

ben aynı gün ve saat başvuracam, 🙂

• @Lossantosdy Ben totem yaptım 22 Ekim'de başvurucam tam ortası oluyo 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

26.1k
Users

4.6k
Topics

317.2k

| | | |