Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Banned

@Mehmet-Bayram %100 dolandırıcı. 7 mayıstamı açıklamıyor sonuclar

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE
    biri indirim mi dedi

Evet bu mağazayı biliyorum, Şikagoda. Bir kaç video izlemiştim. İnanılmaz şeyler oluyor 🤯

• ⭐⭐

@waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Eski iş arkadaşım Ocak 22de Meksika’ya gidiyormuş bilin bakalım niye 🙄 Allahm söyle bi sopayla dövesim var bunu birde 10 bin dolarla gidiyormuş 🙃

geçen gün yazmıştım ya eşimin arkadaşı gidecekti kaçak oda 10bin dolara.. gitmemiş 😃 bence gidemedi de bakma işte hikaye yazıyor yok eşi annesi çok aglamışta vazgeçmiş 😃 😃 he hee 10bin dolarlık göz yaşı 😃 vallahi gerçeği merak etmedim değil

• @ayvalik10 Yazık ki ne yazık 😞

• @datanist evet ben de öyle bilgi edinmiştim ama emin olamamıştım tabi. Peki tam olarak nasıl oldu yabi case numberin hiç bır önemi olmadı mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Simge-Kutlu her sene farklı yollar izlendiği için bir önceki yıl olan olaylar bir sonra ki kesin olacak yada hep böylemi gidecekler diye bilemezsin. Sonuçta geçen sene evrak mailini kaldırdılar onun bir yansıması olmuştur. Yılbaşına kadar geçen sene açıklamalarına göre bu evrak istememe maili ne kadar onlara avantaj getirdi yada olumlu olmadı mı diye denemesi vardı ondan geçen seneye bakıpta 2023 ekimde nasıl olacak diye kimse kesin konuşamaz.

• @yenihayaletadam teşekkürler casper 😎🤴

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Eski iş arkadaşım Ocak 22de Meksika’ya gidiyormuş bilin bakalım niye 🙄 Allahm söyle bi sopayla dövesim var bunu birde 10 bin dolarla gidiyormuş 🙃

Meksikadan 8-10bin$ vererek kaçak girenleri anlamıyorum. Okadar para vereceğine turist al git hem daha ucuza gelir sonra ne yapacaksan yap orda paran cebinde kalır. Ev kiralayıp araç alırsin üzerine de para kalır. Meksika dan girince tüm para gidiyor ne ev ne araç hiç birşey alacak para kalmayacak. O yüzden neden böyle bir yol seçerler anlamış değilim.

• @mexido Adrenalin seviyorlar diye yorumladım 😃

• @Batu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@mexido Adrenalin seviyorlar diye yorumladım 😃

Başka aklıma birşey gelmiyor mantıksız. 😄Yasal yolla girip yapsa daha kısa ve daha kolay diye duydum avukatlardan.

• ⭐⭐⭐

@mexido, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Meksikadan 8-10bin$ vererek kaçak girenleri anlamıyorum. Okadar para vereceğine turist al git hem daha ucuza gelir sonra ne yapacaksan yap orda paran cebinde kalır. Ev kiralayıp araç alırsin üzerine de para kalır. Meksika dan girince tüm para gidiyor ne ev ne araç hiç birşey alacak para kalmayacak. O yüzden neden böyle bir yol seçerler anlamış değilim.

hani mantıklı bakıp 2-3 vize reddi alıp ondan sonra bu yola başvurduklarını düşünmek istiyorum. yani umarım inşallah böyledir, körü körüne gitmiyorlardır

• @mexido, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Turist vizesi için göstermeleri gereken şeylerden bir kaçı schrngen ülkelerine ziyaret. O yok. Bankada belli bir miktar ve geri döneceğine dair iş ev araba. O yok. Sağ sol borç toplayıp son kurşunlarıyla kaçak gidiyorlar sonrada oradan biri kefaretini ödeyip çıkartıyor yine çalışamıyor eziliyor rezil oluyor insan yerine konmuyor bir ülkede sanmıyorum iyi olsun. Bazıları dereye geçene kadar o koymamaya katlanırım ne olacak diypr

• @JesusLord secimlerde şu adam kazanirsa ve gc bize cikmamissa tutamaz kimse turk genclerini, cogu kisi botla bile olsa yunanistana kacarim diyor?!

• @celica o zaman maalesef arkadaşlar şimdiden rota çizsinler

• ⭐⭐

@diablo_ercan hahaha kim o salaklar :))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@celica ne yaparsanız yapın bodrumdan kosa giderken benim akrabamın botuna binmeyin sakın yoksa haberin içinde detay 🙂

• ⭐⭐

@mexido, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

enflasyon onu da vurdu 20binden aşşagi kacak giremezsin

• @celica, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@JesusLord secimlerde şu adam kazanirsa ve gc bize cikmamissa tutamaz kimse turk genclerini, cogu kisi botla bile olsa yunanistana kacarim diyor?!

Yunanlar Twitter’da Türkler siz bize kaçmayın biz geleceğiz yakında zaten falsn diye dalga geçiyorlardı 😃 seçim gecesi bir yere çıkmayı düşünmüyorum. Açarım biramı izlerim.

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@celica o zaman maalesef arkadaşlar şimdiden rota çizsinler

@yenihayaletadam mayıs 2023'de çıktı çıktı çıkmadı diğer vize türlerini zorlayacağım. ''I need a greencard, can i marry a US citizen'' tişörtü giyip sokak sokak gezebilirim 😛

Dip not : sarı bezimle birlikte hazır ve nazırım.

• Benim hiç umudum yok diye ben başladım hazırlıklara 😕

@paşa direk bu tişörtü giyip konsolosluğa gitme fikri çık aklımdan 😀😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Users

4.3k
Topics

420.0k

| | | |