Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@ebaris86 Telefonunu çıkar telefonunu 🙂 evet, sn. @Muhtaradana paylaşmıştı başka bir başlıkta. Aslında sn. @Muhtaradana 'ya diyecektim çıkar telefonunu diye 🙂 Evde başka bir şeye dalınca unuttum.
    Maalesef üzücü ama oluyor işte.

• @Programmer vallahi 4 senelik telefon kullanıyorum. Kaybolacak, bozulacak vs. diye ödüm kopuyor 🙂

• ⭐⭐⭐

@ebaris86 Güle güle kullan. Daha güzellerini kullanmak nasip olsun.

• teşekkürler paşama olan sevgimi kimse boş önyargılarıyla yaklaşıp sorgulayamaz kelime hatalarım yüzünden linçlendim sanırım da neyse aradığım cevabı buldum ama kimse paşama olan sevgimi saygımı sorgulayamaz ve cüret edemez önyargıyla yaklaşmadan önce iyi düşünün burada türk olmaktan utanıyorum, veyahut farklı bir düşünce biçimi yok sadece birisine baktığında türk bu diyebilirsin en kısa örnek ile benim için insanlar yabancı bir ırktan olduğumu belirtiyorlar ve genellikle mavi lensden dolayı her neyse mülakatta çoğu şey önemli olduğu için bu soruyu sordum bazı insanlar sevgimi sorgulamış ne kadar atatürkçü olduğumu ölçtünüz şu an resmen 😃

• @rashiee öncelikle Türk olmak utanılacak bir durum mudur ki bu şekilde bir düşünce oluşmuş? Ayrıca Türk olduğun için bir başvuru hakkın var (başvuramayan ülkeleri araştırabilirsin) yani mülakatta Türk olmamaya çalışmak sana avantaj değil dezavantaj katabilir. neysen o olsan yeter aslında.

• ⭐⭐⭐

çok ilginç Amerikanların doğasına ayrı bi tip mi varmış 🙂 sorular bomba gibi geliyor yemin ederim 😂 düşünsene kazanıyorsun mülakat alıyorsun vs ve sonrasında Amerikanlara benziyorsun diye red alıyorsun. İlahi seni 😂😂

• @rashiee bu düşünce ile mülakata giren Türkler red almalıydı. Amerika’na benziyorsunuz diye ayrıcalık mı tanınacağını düşünüyorsunuz ilginç fikirmiş

• ⭐⭐

Başvuru dönemi nihayet geldi çattı sayılır. İlk defa bu dönem hiç gelmeyecekmiş gibi hissettim. Türkiye’de yaşamak her geçen o kadar zorlaşıyor ki nefes alamıyor gibi hissediyorum. Bu sene de çıkmazsa artık ne yapacağım bilmiyorum. Yatıyorum Amerika kalkıyorum Amerika her şeyim Amerika. Amerika’yı düşünmediğim bir an bile yok. Mental olarak ülkeden gideli çok oldu fiziksel olarak da gitmek istiyorum artık.

Katılan bütün forumdaşlara iyi şanslar dilerim. Umarım öylesine başvurdum zaten gitmeyecektim diyenlere değil de bizlere çıkar.

• ⭐⭐

@rashiee, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhabalar iyi akşamlar, ilk defa greencarda başvuracağım fakat numaralı lens kullanıyorum(mavi) ve bu benim görünüşümü amerikan sanki türk değilmiş gibi gösteriyor ve yabancılıkta var zaten gelen geçen öyle diyor soracağım soru ben bu mavi lenslerle greencard için fotoğraf çektirmeyi istiyorum sırf mülakatta işime yarasın diye fakat normal göz rengim ile çekilmem mi daha doğru olur yoksa bu şekilde çekilsem bir sıkıntı çıkar mı her zaman lens takıyorum gözlerim bozuk olduğu için ve fotoğrafçıya greencard için ne demem gerekir profesyonel bir fotoğrafçıda mı halletmem daha doğrudur yoksa konsolosluk sitesinde bulunan fotoğrafçılara mı gitmeliyim

Nasıl yani Türk değilmişim gibi? ilk önce Türk gibi görünmemek size hiç bir avantajı yok ve "Amerikan" dediğiniz kişiler de başka ülkelerin göçmenleri ve ATAM'ın gözlerini ne çabuk unutmuşsunuz.. aslınızı inkar etmeyin.

• ⭐⭐⭐

@rashiee Lensi çıkarın ve gerçek göz renginizle fotoğraf çektirin. Gözlüğe izin verilmiyor. Buna da izin vereceklerini sanmıyorum.
    Ayrıca Batı ırkına benziyor olmanız size bir avantaj sağlamaz. Bu tamamen yanlış bir düşünce.
    Öncelikle çekilişte kazanmanız gerekiyor. Mülakat alırsanız ve verdiğiniz beyanlar da doğruysa eğer vize almamanız için bir sebep kalmaz.

• ⭐⭐⭐

@Chromium Bence çok takmayın. Önceki mesajlarınızda da gördüm ki daha önce de çok üzülmüşsünüz. Çok kafaya taktıktan sonra ve de olmayınca süreç çok yıpratıcı oluyor. Oldu oldu olmadı çok da hayatınızı etkilemesin.

• Banned

Kişisel meraklarımdan dolayı bir FFL de görev yapmış Türk ile tanıştım. FFL(French Foreign Legion)
    Eleme mülakatlarında göreviniz gereği Türk’ lerle savaşmanız gerekirse ne yaparsınız diye sorulmuş.
    Her türlü göreve hazırım ancak; İçinde Türk geçenlerde yokum diye cevap vermiş.
    5 yıl görev yaptıktan sonra (5 yıl minimum süre) kendi isteğiyle ayrılmış. Şu an Fransız vatandaşı.

Eğer ne gerekiyorsa yaparım tarzı bir cevap verse idi eleneceğini öğrenmiş.

“Kendi ırkını satan sizi de satar.”
    Bunu akıl edebilmek için filozof olmaya gerek yok.

Bu tarz arkadaşları bende şahsen her zaman en güvenilmez insanlar kategorisinde ilk sıraya koymuşumdur.

Okurken sesli güldüm. 😂

• ⭐⭐⭐

@Chromium aha bu ben 🙂

• @Erkand atamın izindeyiz zaten dostum sadece türke benzeyen bir görünümüm yok anlıyorsundur umarım önyargıyla yaklaşmamalısın nereden biliyorsun nasıl cüret edip sorguluyorsun benim paşama olan sevgimi?

• This post is deleted!

• Eveeeeeet 24 saatten az bir süre kaldı 🙂
    İnşallah Her şey Gönlümüzce Olur 🙂

• @Chromium
    Valla Aynı Duygular İçerisindeyiz bizde. ruhen gideli çok olduda fiziken buradayız sadece .
    valla bende satılacak eşyalardan orada lazım olacak pahalı olan malzemelere kadar hazırladım 🙂
    İnşallah Cok isteyen kişilere çıkar ve mülakata katılabilir tabi 🙂

• ⭐⭐⭐

1. Sayfada kalmışım ama yine çekilişlover olarak burda yerimizi alalım bu senede şansımızı deneyelim bakalım 🙏🏼
  • ⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

1. Sayfada kalmışım ama yine çekilişlover olarak burda yerimizi alalım bu senede şansımızı deneyelim bakalım 🙏🏼

Şuan en çok buna ihtiyacı olanlardansınız ailece, inşallah bu sene kıracağız şeytanın bacağını

• ⭐⭐⭐

Geçen yılki kazanamayıştan sonra kızlar çok etkilendi o yüzden adını bile anmıyoruz artık toplasan 3 kere Amerika kelimesi geçmiştir evde o da kızın Amerikan tarihi dersi yüzünden😃 ama tabiki yine burdayız bu kez ne heyecan var ne stres adet üzere başvurcaz ve unutmaya çalışıcaz😶

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

40.7k
Users

4.4k
Topics

423.9k

| | | |