Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ebaris86 son olarak bu siteye girip >>>>> https://www.idphoto4you.com/ <<<<<
    bu seçenekleri seçerek
    1.jpg

sonraki adımları takip ederek istediğiniz fotoğraf özelliklerini çıktı alabilirsiniz.
    2.jpg

arkadaşlar kusura bakmayın çok resim attım spam yapıyor gibi oldum hatam varsa affedin 🙂

• ⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ebaris86 son olarak bu siteye girip >>>>> https://www.idphoto4you.com/ <<<<<
    bu seçenekleri seçerek
    1.jpg

sonraki adımları takip ederek istediğiniz fotoğraf özelliklerini çıktı alabilirsiniz.
    2.jpg

arkadaşlar kusura bakmayın çok resim attım spam yapıyor gibi oldum hatam varsa affedin 🙂

bu sitede benim tam çeneye gelmiyor ya yani kafa üzeri tmm ama dudaktan aşagısı oluyor çok az çene kısmı giriyor senin gösterdiğin gibi olmuyor... ama diğer siteler ok verdi sıkıntı yok.
    hele eşimin kafa üstü tm ama alt yeşil dudakla birlikte çene dudak arası alıyor ama diğer sitelerde oda okey.

• ⭐⭐

@Lossantosdy forumda bulunan arkadaşlar nasıl cevaplar, onlarında görüşünü almak gerek.

• ⭐⭐

fotoğraf konusunu o kadar çok konuştunuz ki şimdi tiklendim resmen fotoğrafçı yanlış çekecek gibi geliyor geçen sene ki fotoğrafıma baktım da boyutlarını bilgilerine erişerek buldum 600 x 600 bi de o 300 dsp midir i midir nedir onu gördüm doğrudur herhalde dedim işin garip olanı yanlış boyutta olan fotoyu yüklememesi gerek sitemin otomatik olarak bu ne saçmalık

• ⭐⭐

@Bilal-Alp, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

2000 senesinde mektupla basvuru yapmistim bu 2.olacak

o zaman mektupla mı başvuruluyordu? ilginçmiş... dumanla başvuran da var mıdır acaba aramızda en eskilerden 🙂

• 600x600 piksel ve 300dpi minumum değerlerdir.

Görüntü çözünürlüğü min. 600 x 600 piksel (genişlik x yükseklik) max 1200 x 1200 piksele kadar.

Görüntü kalitesi min. 300 dpi max. dpi sınırı yok yani dosya boyutu max. 240 kilobaytı geçmesin yeter.

Renk derinliği fotoğraf renkli olmalıdır (piksel başına 24 bit). 24-bit siyah beyaz veya 8-bit resimler kabul edilmiyor.

• Forum nasılsınız, tik tak tarih yaklaştı beni de bi heyecan bastı :))

• ⭐⭐

@debbieLA77 olmaz mi abi ya. guvercini yolda kaparlarsa bizim lottery yas olur heralde

• ⭐⭐

@celica HAHAHAHAHAHAHAHAHA SESLİ GÜLDÜM VALLA :9

• ⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@cemyaman salı günü envanter işleri var gece gidip sabaha kadar çalışıcam yatcaz kalkcsz hoppp green card çekilişi 😂😂

• Herkese selamlar saygılar fotoğraf için ankara istanbul izmir için belli fotoğraf stüdyoları var. Şans bir kerede bize güler inşallah. Umalımda meksikadan kaçak girmek zorunda kalmasın kimse.

• Genellikle lotolar çekilişler ilk ve son rakamlara çıkmaz mantığıyla tam ortalarda başvurmuştum. Başvuru numaram ortalarda olur düşüncesiyle. Hatta bunu gcli amerikan vatandaşı arkadaşım söylemişti. Tabi bunun gc çekilişiyle hiç bir alakası yok biliyorum. Bu sefer sistemi şaşırtarak ilk gün ilk saatler başvuracağım. Sonuç günü burdayım çıkarsa bi taktik veya totem olur bizden sonrakilere 🙂
    Ah bide o başvurudan sonraki ferahlama rahatlama yok mu be.. Ya çıkarsa hayatın kurtuldu heyecanı.. bekle dur gari..

• @ethsea
    Benim İlk Olacak O Yüzden Düz Mantık Ortalarda Başvuralım Olacak.
    Bakalım İnşallah Bu Sene Gerçekten Çok İsteyen Ve Herşeye Hazırlıklı Olan Kişilere Çıkar Tek Temennim Bu.
    Çevremde O Kadar Çok İnsan Var ki Şansını Denemek İçin Giren
    Yüzlerine Küfür Ediyorum Gülüyorlar .
    Bu Yüzden Bir An Önce Bu İnsanlardan Uzaklasmam Gerekiyor...
    2024 Benim Senem Olmalıııııı 🙂

• @ethsea Bu sene hızlıca unutmak için sizin dediğiniz gibi yapacağım. 😃

• ⭐⭐

herkese günaydınnn 🙂 heyecan doruklarda dimi
    son bir şey sormak istiyorum ben notlarımı aldım ama şimdi bu sene pasaport şartı yok ya , formda sorulmayacak dimi pasaport bilgileri. gerçi sorsa da bişey olmaz var pasaportum

• @sytahmt Selamlar, vize için çektirmiştim bende onu kullanacağım. Flansh disk götürerek orjinal halini istersen hiç bir sorun olmayacaktır 🙂

• Günaydın dostlar, mutlu haftalar 🙂

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın dostlar, mutlu haftalar 🙂

Günaydınlar, Aslıhan gürbüz ile bi akrabalık var mı 🙂 bayılıyorum o kadına çünkü 🙂

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Rüştü-Gürbüz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Günaydın dostlar, mutlu haftalar 🙂

Günaydınlar, Aslıhan gürbüz ile bi akrabalık var mı 🙂 bayılıyorum o kadına çünkü 🙂

Akrabalığım yok 🙂 Hak vermek gerek, güzel ve iyi oyuncu 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

40.6k
Users

4.4k
Topics

423.1k

| | | |